Rüyada Köle Görmek

Rüyada köle görmek, içinize çok fazla dert atmaya ve üzerinizde baskı hissetmeye yorumlanır. Size karşı baskıcı davranan kişiler olabilir ve bu sebeple de her hareketinize özne göstermek artık sizi yıldırmış olabilir. Sevgiliniz, eşiniz ya da aileden birinin sürekli size karışması, içinizde korkuya sebep olması sebebiyle kendinizi tutsak gibi hissedebilir, bu kişiden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayattan keyif alıp mutlu olmanıza engel olan kişiler artık sizi bu durumdan bıkıp usandırır. Özgürce kararlar verip özgürce hayatı yaşamayı arzulayabilirsiniz. Artık bu durum tahammül etmesi zor bir hal alır. Rüyada köleler görmek, birden fazla insanın hayatınıza karışmasına ve bu sebeple de psikolojik olarak zorlanmaya yorumlanır. Sizi bıktıran kişiler olabilir, bu kişilerden uzak durmaya çalışabilir, bir şeyleri gizlemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada köle olduğunu görmek, sizi rencide etmeye çalışan ya da küçük gören insanlara yorumlanır. Kendinize karşı bu tavır takınması keyfinizi kaçırabilir, başkalarının önünde sizi küçük düşürmek isteyen kişiler olabilir. Özellikle yakın çevrenizde bazı insanların tavırlarına üzülebilirsiniz, isteklerinize engel olabilirler.

Rüyada Esir Görmek

Hayatınıza giren bir insanın her şeyinize karışmasına ve size engel olmasına, sizi fazla sahiplenip fazla karışmasına yorumlanır. Bu kişinin hayatınıza girmesi ile birlikte sizi çok fazla sık boğaz edebilir ve bir an önce hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Köle Kurtarmak

Büyük bir sıkıntısı olan birine yardım eli uzatmak, bu kişiye arka çıkmak anlamına gelir. Büyük bir dertten kurtulmaya çalışan bir yakınınız sizin kapınızı çalabilir ve onun başının dertten kurtulmasına sizin de faydanız dokunabilir, ona cesaret verebilirsiniz.

Rüyada Köle Azat Etmek

Bir zamanlar yapılan hatalardan dolayı kendini suçlamayı bırakmayı ve artık geleceğe bakmaya yorumlanır. Sürekli geçmişte takılı kalmak yerine artık bazı şeyleri kabullenebilirsiniz. Sürekli sizi üzen bir konu artık geçmişte kalır.

Rüyada Kölelikten Kurtulmak

İç sıkıntıların bitmesine ve baskıcı insanların hayatınızdan çıkmasına, sizi kısıtlayan kişilerin emellerine ulaşamasına yorumlanır. Pek çok konuda size yasaklar getiren, kıskanç ve baskıcı bir insanla yollarınızı ayırabilirsiniz. Boşanmak isteyenler için de davaları olumlu sonuçlanır.

Rüyada Köle Pazarı Görmek

Çevrenizdeki insanların asıl niyetlerini bir türlü anlayamamak, aklınızda bir takım şüpheler olması ve insanlara güvenmekte zorlanmak anlamına gelir. Bir zamanlar görülen ihanet yüzünden insanlara karşı ön yargılı olabilirsiniz.

Rüyada Köle Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bazı şeylerin içinizde ukte kalmasına ve sizi hep küçümseyerek engel olan kişiler tarafından mağdur olmaya, artık size zararı dokunan kişileri hayatınızdan çıkarmak istemeye yorumlanır. İlerleyen günlerde radikal kararlar vererek özgürlüğünüz için bir adım atılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anjela dedi ki:

    Merhaba ruyada bir kole pazarindaydim annesi ve 2 cocuguyla bir kole alacaktim..fakat bana vermediler satmadilar bana vaz gectiler..cok agladim..

    1. admin dedi ki:

      Vicdani yönden rahatsız olduğunuz bir konuda içinizin rahat edeceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status