Rüyada Koltuk Altında Kıl Görmek

Rüyada koltuk altında kıl görmek, bir süredir tembellik yapan ve içinde çalışma hevesi gelmeyen biri için azmin hırsın artacağına yorumlanır. Sizi hırslandıran bazı insanlar olabilir. Duyulan bir takım sözlere kırılabilir ve kendinizi ispatlama isteği duyabilirsiniz. Sizi kendi ile kıyaslayan kişiler de olabilir ve bu kişilere karşın bir şeyler kanıtlamak arzusu artabilir. Uzun zamandır beklenen çalışma isteği ve imkanlar elinize geçer. Daha istekle çalışılır. Rüyada kendi koltuk altı kılını görmek, aynı zamanda işsiz olan birinin işe gireceğine ve çalışmalarının karşılığında iyi bir gelir alacağına yorumlanır. Gelirinden memnun olmayan kişiler de başka bir işe geçebilirler ve iş değişikliği ile birlikte kazancınızda da yükselme olabilir.

Rüyada koltuk altında tüy görmek, borçlarınız varsa hepsini bitirmeye ve çevrenizdeki insanlara da borcunuzun kalmayacağına yorumlanır. Ödemelerine yetişemeyen kişiler de ödemelerini zamanında yapabilirler ve yaşanan mağduriyet kısa sürede biter.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Tıraş Etmek

Psikolojik olarak sizi zorlayan ve üzen konularda hayırlı gelişmeler olmasına, ruhsal sağlığınızın daha iyi olacağına yorumlanır. Ayrılık acısı çeken kişiler sevdikleri ile yeniden görüşmeye başlayabilirler. Sizi üzen ev dert sahibi eden bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Yaşanan sıkıntılar ve haksızlıklardan sonra herkes hak ettiği bulur ve adalet sizden yana olur. Mahkeme sonucu bekleniyorsa davanızdan iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Rüyada Koltuk Altında Kıl Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, içinizdeki gücü azmi dışarı çıkarmak ve daha çok çalışıp çabalayıp isteklerinize kavuşmaya yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında durağan ve monoton bir süreç geride kalır. Daha verimli ve koşuşturmalı bir döneme girilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. anonim dedi ki:

    Rüyamda kumsaldayım, ilerde denizde var, birisi set gibi bir yerde güneşleniyor, ben de O’nun arkasında kollarımın iç kısmını güneşe göstererek güneşleniyorum, ayakta güneşleniyorum, o kişi orada gittigi halde O’nun yeri diye oraya oturmaya cesaret edemiyorum, kollarım ve dirseklerimin iç kısmını güneşlendiriyorum fakat kumsalda güneş işinlarıda kirli sarı renkte ve ısıtmıyor

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya iyi bir iş haberi almak ve yakında mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status