Rüyada Komşuyla Tartıştığını Görmek

Rüyada komşuyla tartışmak, ev hayatında yaşanan huzursuzluk ve gerginlikleri hiç kimseye yansıtmadan çözmek şeklinde yorumlanır. Eğer evinizde anne babanız arasında bazı sorunlar varsa yakında düzelir ve gergin ortam biter. Rüyada komşu görmek, aile içerisinde çıkan bir problemi alttan alıp da çözmeye yorumlanır. Sizin anlaşamadığınız aile fertleri varsa aranızdaki sıkıntıları çözüp tatlıya bağlarsınız. Evli olanların da eşleri ile yaşadıkları tartışmalar ve küslükler biter. Eşinizle ikiniz aranızda sorunlarınızı çözebilirsiniz. Parasal sorunlar da başkalarına muhtaç kalınmadan çözülür. Rüyada komşusu ile tartışıp kavga ettiğini görmek, ne komşularınızın ne de başkalarının aile içi problemleri bilmesine yorumlanır. Zor günleri kendi mücadeleniz ile atlatabilirsiniz. Yakında evinizde huzur ve neşe artar, ağzınızın tadı yerine gelir. Rüyada kavga etmek, genellikle uzun zamandır görüşmediğiniz insanların evinize girmesine ve barışmaya yorumlanır.

Rüyada komşuyla münakaşa ettiğini görmek, evinizden memnun değilseniz ve başka bir yere taşınmak istediğiniz varsa bu isteğinizi gerçekleştirme fırsatının elinize geçeceğine yorumlanır. Kiracı olanlar başka bir yere taşınabilirler. Hatta ve sahibi olup da ev değiştirebilirsiniz. Evli olup kaynanası ile oturan ve anlaşamayan kişiler kendi evlerine taşınabilirler.

Rüyada Eski Komşuyla Tartışmak

Eskisinden daha iyi maddi şartlara sahip olmak ve güzle kazançlara ulaşmaya yorumlanır. Ev hayatında konforunuz artabilir ve mal mülk sahibi olabilirsiniz. Maddi olarak önemli bir kar sağlanabilir. Bekar olanlar ise evlenerek kendi yuvalarını kurarlar.

Rüyada Komşuyla Tartıştığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ev içi yaşanan hoşnutsuzlukların bitmesine yorumlanır. Sizi mutsuz eden konularda artık yüzünüz gülmeye başlar. Eşi ile geçinemeyen ve sürekli tartışan kişiler eşleri ile eskisinden iyi geçinmeye başlar. Evlilik hayatı sıkıntılı olanlar veya boşanma aşamasında olanlar da eşleri ile ilişkilerine yeni bir sayfa aralayabilirler Boşanmaktan vazgeçilebilir ve yuvanızı kurtarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

10 Yorum

 1. Nisa
 2. Ebru
 3. Fatma
 4. Fatma
  • admin
 5. kerem
  • admin
   • kerem
 6. Rahim ÇEREZ
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status