Rüyada Köpek Isırması Görmek

Rüyada köpek ısırdığını görmek, çok güvendiğiniz bir insan tarafından hayal kırıklığına uğramak anlamına gelir. Bu kişi sizin hiç de beklemediğiniz güven sarsıcı bir şey yapabilir. Belki de arkanızdan iş çevirebilir ve bu sebeple ona karşı güveniniz tamamen kaybolabilir. Arkadaş sandığınız bir insandan gelecek darbe sizi zor durumda bırakabilir. Rüyada köpek tarafından ısırılmak, aynı zamanda sizinle rekabet içerisinde olan bir insana yorumlanır. Bu kişi kendini sizinle kıyaslıyor olabilir ve siz ne yapsanız aynısını yapabilir. Ya da sizin bazı konularda önünüze geçmek isteyebilir ve bu durum sizi çileden çıkartabilir.

Rüyada başkasını köpek ısırdığını görmek, hiç hak etmediğin sözler işitmek ya da bir haksızlığa uğramak anlamına gelir. Size karşı yapılan haksızlığı sindirmek zor olur olacaktır. Çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlarla aranızda bir takım sorunlar çıkabilir.

Rüyada Köpek Isırması ve Acıması

Elinizden bir miktar para çıkabilir. Çok emek verdiğiniz bir konuda da emekleriniz boşa gidebilir. Şu günlerde bazı kayıplar olabilir. Bunları telafi etmek için zorlu bir süreç anlatabilirsiniz. Bu süreçte aynı zamanda kendinizi ispatlamanız da gerekebilir.

Rüyada Köpek Isırması ve Acımaması

Başka birinin hatası üzerinden zor durumda bırakılmak anlamına gelir. Mesela çalışma ortamında başka birinin hatası yüzünden sizi zor durumda bırakabilir. İş hayatında yaşanacak aksilikler de sizden sorumlu tutulabilir ya da eğitim hayatı devam eden kişiler kendilerine haksızlık yapıldığını düşünebilirler.

Rüyada Köpek Isırması Ama Kanaması

Düşmanlarınızın emellerine ulaşamaması anlamına gelir. Size karşı hasetlik besleyen kişiler ne yaparlarsa yapsınlar sizi mutsuz edemeyecekler. Önünüze çıkan engelleri kolay bir şekilde aşabilirsiniz. Bazen insanların hain planlarını önceden tahmin etmenize de farkına varmanız da olasıdır.

Rüyada Elini Köpek Isırması

Birine yardım ettikten sonra buna pişman olmak anlamına gelir. Her türlü yardımda bulunduğunuz bir insan size karşı tam tersi davranışlarda bulunabilir. Bir zamanlar iyiliğiniz dokunduğu kişilerden de tam tersi durum söz konusu olabilir ve beklediğiniz yardımı göremeyebilirsiniz.

Rüyada Kolunu Köpek Isırması

Büyük bir beladan kurtulmak anlamına gelir. Belki de hayatınızdaki bir insanın ileride sizi zararı uğratma söz konusu olsa da bu kişi sizden uzaklaşmak hayırlı olacaktır. Şu günlerde ayrılık ve benzeri üzücü durumlar yaşadığınızda ileride sizin için daha hayırlı olduğunu göreceksiniz.

Rüyada Bacağını Köpek Isırması

Bazı seyahat planlarınızın ertelenmesi yüzünden üzüntü duymak anlamına gelir ve planladığınız bir yolculuğa çıkmak konusunda endişeli olabilirsiniz. Çıkan bir takım aksilikler yüzünden bu planlarınızı ertelemeniz gerekecek.

Rüyada Parmağını Köpek Isırması

Şu anda vereceğiniz kararlar ile bazı belalardan son anda kurtulabilirsiniz. Çok büyük aksiliklerin son dakika önlenmesi anlamına gelir. Bir anda bazı gerçeklerin farkına vararak bir şeylere dur diyebilirsiniz. İş hayatında da bazı düşmanların farkına varmak anlamına gelir.

Rüyada Yüzünü Köpek Isırması

Aşk hayatında yaşanacak bir mutsuzluk, bir hayal kırıklığı anlamına gelir. Güven problemleri ortaya çıkabilir. Mesela aldatılmak ve ihanet sebebiyle kalbiniz kırılabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda yaşayacağınız mutsuzluklara anlam vermekte zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Sırtından Köpek Isırması

Dost sandığınız bir insanın adeta size sırtından vurması ve size sırt dönmesi anlamına gelir. Bu kişiye çok güveniyor olabilirsiniz ama yapacağı bir şeyle güveninizi tamamen sarsabilir ve bunu kabullenmekde bir hayli zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Kurt Köpeği Isırması

Arkadaşlarınızla aranızı açmak isteyen insanlar olabilir. Arkadaşlarınızı size karşı kötülüyor olabilir. Duyacağınız bazı şeyleri hemen inanmamanız gerekiyor. Yoksa çok büyük bir hata yapabilir ve dostlarınızı kaybedebilirsiniz.

Rüyada Eşini Köpek Isırması

Eşinizin yapacağı masraflar ya da bazı parasal hatalar yüzünden maddi zorluklar çekmek anlamına gelir. Bu duruma çok sinir olabilirsiniz. Onun iş hayatında yaptığı bazı hatalar yüzünden geçinmeniz zor olabilir. Elinizden bir miktar para çıkabilir.

Rüyada Kuduz Köpek Isırması

Size karşı kin besleyen bir insana yorumlanır. Bu insan bir şekilde size zarar vermek istiyor olabilir. Geçmişten beri bir türlü bazı şeyleri sindiremeyen biri olabilir. Bu kişiye karşı temkinli olmanızda fayda var. Sizi bir şekilde üzmek istiyor olabilir.

Rüyada Köpek Isırması Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, düşmanca yaklaşan bir insana yorumlanır. Siz bu kişiyi ilk başta dost olarak sanabilirsiniz ve size füven verebilir. Ancak sonrasında gerçek yüzünü görürsünüz. Sizi maddi ya da manevi yönden da zarara uğratmak isteyen kişilere karşı temkinli olmakta fayda var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. GÜVEN dedi ki:

  Rüyamda saldırgan pitbul tarzı bir köpek sol elimi ısırıyor, o sıra 30 yıllık komşumuz kadın geliyor ve köpeği alıp uzaklaştırıyor, o sırada uyanıyorum. cevap verirseniz çok sevinirim.

 2. Filiz dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım evin köpeği tarafından sırtımdan ısırıyor ve ben bağırarak Burak artık diyorum. Gerç krem bagirmuşim sesimle uyandim

 3. Ahmet NAİM dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yolda evime giderken uzaktan bir köpek koşarak bana doğru geliyor ve bana yaklaşınca ben köpeğin üzerine gidiyorum ve köpek kaçıyor. Daha sonra biraz uzağa gidiyor ve tekrar bana doğru geliyor ve benim sağ elimi ısırıyor ancak acıtmıyor. Akabinde uyanıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi zorlukları aşmaya ve ödemelerin zamanında gelmesine yorumlanır.

 4. Ahmet NAİM dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda evime giderken yolda uzaktan nir köpek koşarak bana doğru geliyor ve bana yaklaşınca ben köpeğin üzerine gidiyorum ve köpek kaçıyor. Daha sonra biraz uzağa gidiyor ve tekrar bana doğru geliyor, bu kez sağ elimi ısırıyor ancak acıtmıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

 5. Kadir dedi ki:

  Merhaba rüyamda kuduz kurt köpeği bana saldırdı ve beni ısırması için ağızını tutmaya çalıştım ağızını tutmaya çalışırken köpeğin baş sallaması elimi kaydı köpeğin ağıza girip elimi ısırdı ve kanattı sonra çevreden birileri yardım edip köpekden kaçıp saklandım saklandığım yerden köpeğin yoldan geçen birine saldırdığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin yalan söylediğini öğrenmeye yorumlanır.

 6. mehmet dedi ki:

  Rüyamda normalde benim olan bahçemdeki sarı çoban köpeğim arkadan saldırarak beni boynumdan ısırdı sadece hafif bir uyuşma oldu ancak acımadı. bu rüyayla yataktan fırladım. Acaba nasıl bir yorumu olabilir.

  1. admin dedi ki:

   Bir yakınınız ile aranızda yanlış anlaşılma olabilir.

 7. Erkek dedi ki:

  İç mahal bir yerden dışarıya çıkarken 3-5 basamak merdiven iniyorum ( dışarıda sahipli tasmasız köpeklerin olduğunu bildiğim halde) önce merdivenlerden inmeye ufak bir tereddüt ediyorum fakat herkes güleryüzlü ve pozitif sonra sonra aşağıya iniyorum ve sarışın orta yaşlı bir bayanın köpeği ( kahverengi – beyaz süs köpeği ) koklamak amaçlı gibi yaklaşıyor , yaklaştığı sırada ısıracağını hissediyorum ve büyük zarar vermemesi için sol el bileğimi ağzına yaklaştırıyorum , köpek sahibinin ve çevredeki insanların çığlıklarıyla sol el bileğimi ısırıyor. Bu esnada bende hiç bir korku veya heyecan oluşmuyor . Köpek ısırmasında herhangi bir kanama veya acı da söz konusu değil. Sonra diğer köpekler bakıyor ama hiç birisi be havlıyor ne de yanıma yaklaşıyor bir tane siyah küçük boylu bir köpek yanıma koşarak geliyor bu bende ilk başta tereddüt oluşturuyor fakat köpek bana ben sevilmek için yaklaşıyorum diyor , bu köpeği seviyorum . Beni ısıran köpek pişmanlık duyuyor ve diğer köpekleri severken mahcubiyet hissedip yanıma yaklaşamıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bazı dostlarınız ile aranızdaki sorunların çözülmesine ve dedikodudan uzak durmaya yorumlanır.

 8. Mehmet ali GEZER dedi ki:

  Ruyamda babamla beraber kur köpegiyle bogusuyoruz babab tutuyor kopegi ama kurt kopegi genede sag bacagimi istiriyor kanamiyor ama acisini hissettim ve acisiyla uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bazı borç ve sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

 9. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın işyerinde bir sürü köpek vardı biri geldi elimi ısırdı ama ne acıdı ne kanadı

 10. Serap dedi ki:

  Rüyamda bahçemiz deki kendi köpeğimiz tarafından iki parmağımdan ve sırtımdan isirildigimi gördüm çok tatlı aciyordu

  1. admin dedi ki:

   Sözleri ile kalbinizi kıran biri olabilir.

 11. Hatice dedi ki:

  Merhaba rüyamda karanlık bir odadayım ve köpek havlaması duyuyorum hemen kapıya gidiyorum ve kapatıyorum ama karanlık olduğu için köpeğin girdiğini görmüyorum. Sonra birden elimi ısırıyor bende kurtulmaya çalışıyorum. Köpek saldırdığı için korkmuyorum çünkü elimi ısırmasına rağmen hiç acımıyor sadece elime dokunur dibi dişlerini hissediyorum.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılar ve kuruntulardan kurtulmak, refaha erişmeye yorumlanır.

 12. Kabus galiba dedi ki:

  Rüyamda anneannemin evine giren beyaz kangal benzeri bir köpek üzerime doğru atlıyor ben de savunurken elimi kaldırıyorum elimi ısırıyor acıyı cok az hissediyorum ama kanıyor. Bu beni korkutuyor rüyamda. Hastaneye gitmek için evden çıkarken tüm hayvanlar kedi köpek yılan hepsi bizim eve doğru geliyor. Yine bir köpek üzerime atlayacakken kapıyı kapatıyorum daha sonra elime bakıyorum kanın her yere aktığını görüyorum ve uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Zamanında haneden anlaşamadığınız kişilerle aranızdaki buzların erimesine, yardım etmeye yorumlanır.

   1. Emre dedi ki:

    Rüyamda karşı binanın bahçesinde baş parmak ile işaret parmağımın arasını golden köpek ısırıyor daha sonra bıraksın diye bende onun kafasını ısırıyorum sonra onun daha kuvvetli olduğunu anlıyorum.Uyandığımda ise elim 1 saat uyuşuk gezdim.Anlamı nedir?

    1. admin dedi ki:

     Birinden duyulan sözlere kırılmaya yorumlanır.

    2. İsmael yıldırım dedi ki:

     Merhaba , rüyamda dayımın iki köpeği bana saldırıyor. Biri beyaz diğeri ise siyahtı.Bir gün arayla iki defa ısırıldım. Birinci günden kalma elimde dikiş izleri vardı. İkinci gün bacağımdan ısırılınca çok büyük acı hissettim. Beni ısıran köpek boğuşma esnasında örümceğe döndü vekafası koptu.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizin kalbinizi kıran bir insanın af dilemesine yorumlanır.

 13. mms dedi ki:

  Rüyamda köpek parmagımı ıssırıyordu ama kan ve acı hissetmedim elimi cekip köpegi itekledim tam o sırada uyandım sizce bu beye delalettir?

  1. admin dedi ki:

   Birinden dostça uyarı almak ve kötülükten korunmaya yorumlanır.

 14. Emre dedi ki:

  Rüyamda büyük bir köpek kolumu ıssırıyordu apartman gibi bir yerde ama köpeği kapının dışına attım ve kapattım bu neye işarettir.

  1. admin dedi ki:

   Korkularınızdan arınmak ve ev hayatında huzuru sağlamaya yorumlanır.

   1. Sedef dedi ki:

    Rüyamda köpek kalcamı ısırdı

 15. sevgi dedi ki:

  Rüyamda küçük bir köpeğin sağ elimi ısırdığını görüyordum ama acımıyordu sonra büyük bir köpek görüyordum ev gibi bir yere gidip kapıyı kapatıyordum ama bu sefer büyük köpek kapının altındaki boşluktan ayağımı ısırıyordu ve tam da o anda uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınız sizi hata yapmaktan koruyabilir, kötü bir insana karşı da uyarabilir.

 16. Ümit dedi ki:

  Bir arkadaşımın 2 köpeği araba kullanırken camlardan atlayıp yüzümü ısırıyor. Birisi kulağımı diğeri dudağını ısırıyor. Kanamıyor ve acımıyor.

  1. admin dedi ki:

   İki kişiden gelen sözlere canınızın sıkılmasına yorumlanır.

   1. Şennur dedi ki:

    Rüyamda simsiyah bir köpek, merdivenlerden aşağıya doğru annemi kovalıyor, sonra da sol bacağından ısırıyordu. Annemin yanına gittiğimde, sol bacağının diziden aşağı, arka kısmında büyük bir ısırık izi ve az miktarda kan olduğunu gördüm. Acı çektiği yüzünden belliydi. Ben de ağlamaya başladım.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kötü niyetli kimselerden uzaklaşmak ve yalan dolan kalmamasına yorumlanır.

 17. Murat dedi ki:

  Rüyamda annem eve köpek almış besliyor alallade sıradan bir sokak köpeği, ben bunu istemiyorum. Bana sırnaşıyor seveyim diye, ben ev de köpek olmaz diyorum boğuşuyoruz. Ev dışına atıyorum lakin beni karın bölgemin sağ tarafından ısırmış, kan yok. Dışarı atınca bir daha gelemiyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinize girip çıkan biri ile aranızda tatsızlık olmasına yorumlanır.

   1. Aydın dedi ki:

    Rüyamda Evimde yatarken arkadaşım evime geliyor görüyorum yatakta sesleniyorum duymuyor kalkıyorum gidip bakıyorum arada 4 adet 2 büyük 1 küçük 1 orta köpek diyıyor arkadaşlar bekliyor hemen çıkıyorum diyor sonra kopek lerden birini bağlıyor o arada ben istırırmı diye sorup öbür kopegin kafasından tutuyorum ve köpekte sag elimi ağzına alıyor ama acıtmıyor sonra biraz zorlanıp ağzından çıkartıyoruz arkadaş geliyor onuda bağlıyor sonra salona götürüyor ve 4 dude salona geçiyor sonra uyandım

    1. admin dedi ki:

     Seyahat edebilir ve bir süre başka bit yerde kalabilirsiniz.

     1. Serap dedi ki:

      Çok ta aciyordu

 18. Abdulkadir dedi ki:

  Selâmün aleyküm rüyamda siyah bir köpeğin havlayarak ayağını ısırığını gördüm ama acı hissetmedim. Bu konu hakkında aydınlatabilirseniz şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen birine yorumlanır, ancak zarar veremez.

   1. Fatma dedi ki:

    Merhaba rüyamda tanıdığın birinin küçük siyah bir süs köpeği tarafından sol kolum isiriliyordu acısını hissettim ne yaparsan yapayım kolumu bırakmıyordu en son kasaba gitmeyi düşündüm kolumu bırakır diye daha kasaba yetişmeden köpek kolumu bıraktı ama kolumda hem ağrı hemde diş izleri vardı aydinlatirsaniz sevinirim teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Ummadığınız birinden zarar görmeye ve dostlarınzı ile aranızın açılmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status