Rüyada Köpek Sürüsünden Kaçmak

Rüyada köpek sürüsünden kaçtığını görmek, dostu düşmanı iyi bir şekilde anlamak ve gerçek vefalı dostlarınızın değerini bilmek anlamına gelir. Şu günlerde kimin iyiliğinizi isteyip istemediğini net bir şekilde görebilirsiniz. Bazı insanlar ile aranız bozulabilir, hayatınızdan çıkabilirler. Size sırt çeviren kişiler de olabilir. Eğer hakkınızda dedikodu yapan kişiler varsa da bu kişilerin kimler olduğu öğrenilir. Kulağınıza yapılan dedikodular gelebilir ve sırdaş sandığınız kişiler ile yollarınız ayrılabilir. Rüyada köpek sürüsünden saklanmak, kin besleyen kötü insanlardan uzak durmak anlamına da gelir. Hakkınızda her söylenene aldırış etmemenizde yarar var. Yoksa boş yere kendinizi üzebilirsiniz, kim ne derse desin bildiğiniz doğru yoldan şaşmamaya gayret edin.

Rüyada köpek sürüsünden kurtulmak, sizi üzmek isteyen kişilere karşı dimdik ayakta durmak ve yılmamak anlamına gelir. Kim ne derse desin zoru başarabilirsiniz. Yapamazsın edemezsin diyen insanlar mahcup olabilirler. Kendinizi mecbur hissettiğiniz bir şeye aslında mecbur olmadığınızı da anlayarak vazgeçebilirsiniz.

Rüyada Köpek Sürüsü Tarafından Kovalanmak

Kendinizi büyük bir rekabet içerisinde bulacağınıza yorumlanır. İş veya eğitim ortamında rakipleriniz artabilir. Yeni bir iş başvurusu yapanlar başvuru yaptıkları yerlerde rakiplerinin önüne geçmekte zorlanabilirler. Sandığınızdan daha büyük engeller önünüze çıkabilir. Mesleğinizde ve sosyal çevrenizde kendinizi ispat etmeniz zaman alabilir.

Rüyada Köpek Sürüsünün Havlaması

Sizin gözünüzü korkutmaya çalışan kimseler varsa bu kişilerin hiçbir zararı dokunmaz. Size baskı yapmaya çalışan ve başarılı olmamanız için engel olan kişilere rağmen bir şeyler başarılabilir. Özel hayatınızda da sevdikleriniz sizi engelleyebilir. Kıskançlık yüzünden mağdur edilmeye çalışabilirsiniz.

Rüyada Köpek Sürüsünden Kaçmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kötülüklerden korunmaya ve çevrenizdeki insanlardan daha iyi şartlara sahip olacağınıza yorumlanır. Daha iyi imkanlar elinize geçebilir ve fesat kimselerden uzak durulur. Size müdahale etmeye çalışanlar da engel olamazlar. Eğer bir süredir dolduruşa getirmeye çalışan ve sevdiklerinize karşı kışkırtan birileri varsa asıl niyetlerini anlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

12 Yorum

 1. sude
 2. Onur
  • admin
 3. Emre
 4. Cenk
  • admin
 5. Azra
  • admin
 6. Bariş
  • admin
 7. Emirhan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status