Rüyada Kumaş Kesmek

Rüyada kumaş kesmek, çevrenizde size karşı hal hareketlerinden dolayı rahatsız olduğunuz insanların asıl niyetlerini öğrenmeye yorumlanır. Size kötü kötü bakan veya kötü davranan, somurtan insanların neden böyle yaptığı anlaşılır. Sizi başkalarından kıskandıkları veya rakip gördükleri için de ters davranan kişiler olabilir. Uğradığınız haksızlıklar varsa veya sizi boş yere suçlayan insanlardan uzak durmanız gerekebilir. Rüyada makasla kumaş kestiğini görmek, aynı zamanda iş ortamında strateji yürüten kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarı alamı taşır. Kendini başkaları gözünde iyi göstermek için sizi aşağı çekmeye çalışan insanlar olabilir.

Rüyada beyaz kumaş kesmek, zamanında çok emek verdiğiniz ve hep yardım ettiğiniz birinden aynı şeyi görememek şeklinde yorumlanır. Bir zamanlar iyilikte bulunduğunuz insanlar şimdi yolunu çevirebilirler. Sırf menfaat için sizinle görüşen insanların maskesi düşer.

Rüyada Bıçakla Kumaş Kesmek

Bazı insanlar ile ilişkinizi kesmeye yorumlanır. Sizi kızdıran ve artık son verdiğiniz imtiyazı da kötüye kullanan kişiler olabilir. Her ne yapsanız da huyundan vazgeçmeyen ve size sadece zarar veren insanlarla yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Kendi işini yapanlar iş yerinden bir çalışanı ile de yollarını ayırabilirler.

Rüyada Kumaş Kesmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, başkaları yüzünden zorluğa düştüyseniz artık radikal kararlar almaya yorumlanır. Sizi ve aileniz mağdur eden her kim varsa ilişkinizi kesebilirsiniz. Bazı insanlar ile görüşmemek daha hayırlı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. nil aydın dedi ki:

    yakında iş ortaklığımı bitiriyorum rüyamda ortağımla iş yerinde kahve içiyoruz ben elime büyük bir şey alıyorum kumaş gibi ortadan o kadar güzel yumuşak böyle kayar gibi kesiyorum ki hiçses çıkmıyor hiç nakas hareketi yapmıyorum açık olarak tutup sonuna kadar kaydırıyorum kesiyorum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya büyük bir fırsatın elinize geçmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status