Rüyada Küs Biriyle Telefonda Konuştuğunu Görmek

Rüyada küs olduğun biriyle telefonda konuşmak, size kırgın olan biri varsa yakında aranızın düzeleceğine yorumlanır. Bir vesile ile aranızdaki gerginlik son bulur. Küs olduğunuz insan da yakında size haber gönderebilir. Ya da bir tebrik telefonu veya başka sebepler ile arayarak tekrar konuşmaya başlayabilirsiniz. Haneden biri ile düğün dernek vesilesi ile barış sağlanır. Küs olduğu eski sevgilisini görenler de yeniden barışıp ilişkilerine devam ederler. Sevdiğiniz kişi sizi arayarak görüşmek istediğini söyleyebilir.

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek, belirsizliklerin ortadan kalkması şeklinde yorumlanır. Eğer size verdiği sözü tutmayan veya yarı yolda bırakan biri varsa hatasını yakında telafi eder. Size yaptığı haksızlığı kabul ederek her şeyi telafi edebilir ve size hakkınız olan ney ise onu iade edebilir. Yaşanan adaletsizlikler ve haksızlıkların ardından her şey sizin lehinize olur.

Rüyada Küs Biriyle Telefonda Konuştuğunu Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aynı kişi ile bir ortamda karşılaşmak anlamına gelir. Yüz yüze gelebilir ve yeniden konuşmaya başlayabilirsiniz. Ya da bir konuda onu aramanız gerekebilir. İlerleyen günlerde her kime küs iseniz bu küslükler biter. Herkesin gönlünü kazanabilir ve kimseyle de küs kalmamış olursunuz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. Aleyna
 2. Tugba
 3. Berna
 4. serhat
 5. Nalan
 6. Sena
  • admin
 7. Berkay
  • admin
 8. Semra
  • admin
 9. Fatma
  • admin
 10. Ayşe
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status