Rüyada Küs Olan Biriyle Kavga Etmek

Rüyada küs olan biri ile kavga ettiğini görmek, size karşı yaptığı bir haksızlık varsa bundan dolayı çok pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır. Hiç ummadık bir anda konuşmadığınız insandan haber alabilirsiniz. Rüyada kavga görmek, bir türlü sizi anlayıp dinlemeyen birinin sözünüze geleceğine yorumlanır. Size karşı hatasını kabul edebilir. Yeniden bir şans isteyebilir. Eğer ona karşı hala öfkeniz varsa bu öfke diner. Küslüklerin bitmesine vesile olacak olaylar yaşanabilir. Rüyada konuşmadığın biriyle kavga etmek, arada laf taşıyan insanların dolduruşuna gelmemeniz konusunda bir uyarı anlamı da taşır. Çünkü sizin barışmanızı istemeyen insanlar arada yalan yanlış laflar taşıyabilirler. Eski mevzuları gündeme getirerek moralinizi bozabilirler. Bazı insanların kışkırtması yüzünden barışmanız uzun sürebilir.

Rüyada kırgın olduğun birisiyle kavga etmek, gönlünüzü alacağına yorumlanır. Her kim haklı ise ortaya çıkar. Sizi yarı yolda bıraktı ise telafi eder. Çok üzülen kişilerin yakında yüzü güler. Kıskançlık yüzünden kırgın olanlar ise kıskanıldıkları konuda çok mutlu olurlar. Rüyada dargın olduğun birisiyle kavga etmek, bu kişi ile aranızı açan her kim varsa bu kişini maskesinin düşmesine yorumlanır. Başkaları yüzünden aranız açıldıysa yeniden barış olur. Araya giren ve huzursuzluk çıkaran her kim varsa aradan çekilir. Rüyada küs olan babayla kavga etmek, aile içinde anlaşmazlıkları alttan almak zorunda kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada Küs Olan Biriyle Tartışmak

Rüyanızda gördüğünüz kişinin sizi özlediğine ve barışmak istediğine yorumlanır. Hem sizin hem de onun öfkesi diner. Yakın zamanda bu kişiden barışmak istediğine dair bir haber alabilirsiniz. Hiç kimse ile küs kalınmaz, dargın olduğunuz er kim varsa affedilir ve barışılır.

Rüyada Küs Olan Biriyle Kavga Etmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, manevi huzur bulmaya ve her kime gönül koyduysanız affetmeye yorumlanır. Zamanında sizi üzen insanlar hatalarını anlar. Sizin değerinizi anlayarak sizinle yeniden görüşmek isteyebilirler. Mahkemesi olan biri ise davasında haklı çıkar.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Ağız Kavgası Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

17 Yorum

 1. Ayşegül
 2. Nurlan
 3. Rabia
 4. ŞULE
 5. jsjsjsjjdjd
 6. lily
 7. Songül
 8. Jsnünsı
 9. Jsnünsı
  • admin
   • Jsnünsı
 10. Jddjdj
  • admin
 11. Azel
  • admin
 12. Nazife inan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status