Rüyada Küs Olduğun Akrabalarını Görmek

Rüyada küs olduğun akrabalarını görmek, yaptığınız seçimlerin size mutluluk getireceğine ve çevrenizdeki pek çok insandan çok daha güzel imkanlara sahip olacağınıza yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında size inanmayan insanlar size karşı mahcup olurlar. Kişi azmeder ve başarıya ulaşır. Eğer size söz veren biri varsa bu sözü tutar. Kendi mutluluğunuz için yaptığınız planlarınız sorunlar çıkmaz. Özellikle de yeni bir başlangıç yapacaklar, yeni bir işe girecek olanların önü açık olur. Rüyada dargın olduğun akrabanı görmek, bu kişiden haber gelmesine yorumlanır. Ancak aranızdaki buzlar hemen erimeyebilir. Kalbinizi kırıldığı ve konuşmadığınız akrabalarınız ile aranızın açılması sebebi neyse yeniden bu konu gündeme gelebilir hatta daha da sinirlendirebilir.

Rüyada konuşmadığın akrabalarını görmek, maddi manevi rahata erişmek ve kendi ailesini de rahat ve huzur içerisinde yaşatmak anlamına gelir. Sizinle ve aileniz ile uğraşan kişiler ile aranızdaki gerginlik artsa da aile içi huzur bozulmaz.

Rüyada Küs Olduğun Akrabanın Ağladığını Görmek

Küs olduğunuz akrabalarınızın pişman olduklarına ve size karşı haksızlık yaptıklarının farkına varacaklarına yorumlanır. Zamanında aranızda geçen anlaşmazlıklar telafi edilebilir. Mal mülk miras konusunda çıkan sorunlar da tez zamanda biter.

Rüyada Küs Olduğun Akrabanın Öldüğünü Görmek

Aile içi huzur ve saadetinizi hiç kimsenin bozamayacağına, anne baba duası almaya yorumlanır. Kötü niyetli kişiler ailenizin huzurunuzu bozamaz. Sağlık sorunları olan akrabalarınız varsa da sıhhatlerine erişirler, tedavilerini olurlar.

Rüyada Küs Olduğun Akrabanın Evine Gitmek

Bekar Olup evlenmek isteyen kişiler evlilikleri önündeki engeller aşar, aileler ikna olur. Aileden destek alamadığınız kişiler varsa sonunda sizin yanınızda dururlar. İş ya da eğitim gibi sebeplerle de düzeniniz değişebilir, yeni bir eve yerleşebilirsiniz.

Rüyada Küs Olduğun Akrabanın Evine Gelmesi

Yapılan hayırlı işlere ve iyi insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Uzun süredir görüşemediğiniz insanlar varsa evinize ziyarete gelebilirler. Evinizde düğün dernek veya başka mutlu sebeplerle tatlı bir telaş olabilir.

Rüyada Küs Olduğun Akrabalarını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, işlerinin yoluna girmesi, dert ve kederden kurtulmaya, borç bırakmamaya yorumlanır. Eğer akrabalarınıza borcunuz varsa biter. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz ve size borcu olanlar yakında öderler. Karşılıklı helalleşerek hakkınız olanı alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Rukiye dedi ki:

  Rüyamda kırgın olduğum göeümcem bana geliyor ve beni doktora götür diyor. Bende sana kırgınım ama hastalık başka bişey tabiki götürürüm diyorum. O doktor bu doktor koşturuyoruz ama bir türlü muayene ettiremiyorum

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda odamın tavanını ahşap yüksek bir şekilde gördüm tavanda babam bir şeyler almaya çalışırken tavandan üzerime kocaman bir ağaç kütüğü düştü altından kalktığımda yüzümün her yerine kocaman kıymıkların battığını gördüm tek tek çıkarttım ve yüzümde benek benek kan izleri gördüm yorumlayabilir misiniz?

 3. Müzeyyen dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda rahmetli olan babamın amcasının evine gitmiştim. Babam(rahmetli) ile amcası küs gitmişlerdi. Ama ben küçükken o amcanın bize çok iyiliği olmuştu hep gelir giderdik sonra babamla anlaşmazlık çıktı miras tarzı olaydan ve küs gittiler. Neyse hiç aklımda yok iken babamın amcasını ve rahmetli eşini(yengeyi) gördüm. Evlerine gitmiştim beni çok güzel karşıladılar, benim annemi sordular. Babandan sonra annen nasıl, iyi misiniz? Biz sizin için odun kestik bunlar sizin için deyip kesilen ağaçları gösterdiler. Ve ocakta da et yemeği vardı ondan da bana ikram ettiler. Babamın amcasının (halen hayatta) gözü yaşlı idi, annem ve geride kalan bizler için çok üzüldüğü belliydi. Eşi ise çok nurluydu. Anneme çorap örmüş elleriyle. Bunu annene götür dedi. Sonra ordan ayrıldım ve uyandım. Rüyamın yorumu nedir? Acaba benim, babamın amcasına ulaşıp ona yardım mı etmem gerekiyor? Yaşım 25 bu arada meslek sahibiyim. En kısa zamanda cevap yazarsanız çok memnun olurum.

 4. Vahide dedi ki:

  Meraba Ben ruyamda dargin oldum birisinin Bana ,,sen nekadar kotu birisin dedini ,,gordum Nasil yorumlanir bu

 5. Recep Çiçek dedi ki:

  Rüyamda eskiden sattığımız minibüs tarzı arabayı tekrardan satın alıyorduk birde çok büyük kavga edip mahkemelik olduğumuz küs akrabalarımızla satın aldığınız minübüs içinde yolculuk yapıp konuşuyorduk anlamı nedir teşekkürler

 6. Gülay dedi ki:

  Aktabalarımla en son 1 yıl önce görüştüm o zaman da onlar bana dargin ve kızgın ayrılmıştık
  Rüyamda onlarin bana seni istemiyoruz buraya bir daha gelme dediler. Beni istemediklerini söylediler 😐 O anda düğün telaşı gibi bir şey vardı orada

 7. Tülay dedi ki:

  Rüyamda görüşmedıgim abim takım elbise içerisinde elinde 2 metre uzunluğunda çelenkle benim evime geldi. Çelenk’ e baktığımda çeşit çeşit beyaz ve mavi renklerde örülmüş oyalardan yapılmış bir çelenk olduğunu görüyorum. Benim yaş günümmüş. Heyecanla uyandığımda sabah namazı okunuyordu. Hayırlara çıksın inşallah.

 8. Sema dedi ki:

  Rüyamda dargın olduğun teyzemin evine gidiyorum teyzemin yüzü kızarmıştı bana hiç birşey yokmuş gibi iyi davrandı gayet iyi konuştu çocuklarda aynı şekilde. Sadece eniştem soğuktu. Çekinerek gitmiştim tedirgindim teyzem konuşmazsa diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 9. Beyza dedi ki:

  Selamlar rüyamda bir evde akrabalarımla aynı ortamda yemek masasında yemek yeniliyordu. Gerçekte küs olduğum akrabalarım aralarında olduğu için ben onların bulunduğu masaya oturmak istemedim. Mutfakta diğer akrabalarımın masasına oturdum. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı olaylara yorumlanır.

 10. Filiz dedi ki:

  Ruyada küs olduğmuz halam ve amcamın eşi ablamı görmeye gelmişlerdi ablamın onlara sarılmadını istemedim devamını hatırlamıyorum….

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 11. Leyla dedi ki:

  Merhaba rüyamda konusmadigim ve aramızda neredeyse düşmanlık olan halam ve amcamin bana gümüş bilezik getirdiğini gordum.gecen sene evlendim rüyamda bileziği evlendigim için getiriyorlardi.suan eşimden ayriliyorum.ruyamda olsun soylemeyelim o kadar hediye getirmişler diyordum.yorumlayabilir misiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde bazı sorunların çözülmesine yorumlanır.

 12. Beyza dedi ki:

  Merhabalar rüyamda küs olduğum teyzemi gördüm. Mahcup bir yüz ifadesiyle hiçbir şey söylemeden bana sarılıyordu. Yine aynı rüya içinde hiç görüşmediğim amcam bana karşı soğuk dururken hanımı beni kucaklıyordu. Şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz kişinin barışmak istemesine yorumlanır.

 13. yasemin dedi ki:

  iyi günler rüyamda küs olduğum dayımın oğlumu gördüm bana bi suçlamada bulunmuştu o yüzden küsmüştük rüyamda ondan hesap soruyordum neden beni suçladın diye yine suçlamaya devam ediyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 14. FATMA dedi ki:

  uzun zamandır görüncemlerle küsüm yolda otururken gördüm hiç bişey demeden nefretle geçtim bir bir birimizle konuşmadık ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden sizi aramasına yorumlanır.

 15. Admin dedi ki:

  Normalde abimle küsüm uzun süredir görüşmüyor uz ama rüyamda bize geliyor uyuyorum başımda oturuyor annemle biseyler konuşuyor o sırada uyanıyorum ve yüzüne bakmadan kalkıp gidiyorum bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde dayanışmanın artmasına yorumlanır.

 16. Mehmet Emin dedi ki:

  Selamlar. Rüyamda camide namaz kılıyorum,küçük bir kız çocuğu yanıma geliyor. Daha ben selam vermeden küs olduğum halamın kocası boğazıma sarılıyor. Gelen kız onun torunu rolünde ve ona başka yanına gelcek kimse bulamadı mı diyor. Ben selam veriyorum ve yazıklar olsun yaşından utan diyorum. Onlar gidiyor ve komşum geliyor camide bir ben varım. Para düşürmüş onu arıyor. Ben parayı karşıdan görüp gösteriyorum. Rüya sona eriyor. Haydi bismillah bı yorumlarsanız. İyi günlaer.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya helal kazanca, rahat geçime yorumlanır.

 17. sm dedi ki:

  uzun süredir bir akrabam ile konuşmuyorum ama sürekli rüyalarıma giriyor normalde hiç aklıma gelmeyen kişi sürekli rüyalarımda beliriyor ama farklı şekillerde en son dün gece rüyamda gördüm birlikte bir yerdeyiz oradan geçen bir kişiye ben kötü bir şey söylüyorum ama o küs olduğum akrabamı suçluyor ve ona bağırıyor ve akrabamda hemen oradan kaçıyor bende peşinden gidiyorum onu buluyorum onu bulduğum yer rahmetli babaannemin eviymiş kendisi köyde yaşıyordu uzun bir süre önce öldü ve ben bizim köyümüze daha önce hiç gitmedim haliyle babaannemin evinede ama akrabamın gittiği ev benim babaannemin eviymiş ve ben rüyada hemen tanıyordum o evi ve orada kadının yaptıklarına karşın beni affettiğini ve yaşananları unuttuğunu söylüyor.Akrabam ile gerçekte konuşmama sebebim bana karşı yaptığı bir haksızlıktı ve onunla irtibatımı ben kestim ama sürekli rüyamda nedir bunun sebebi?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde bazı sorunların yakında çözülmesine, öfkenin dinmesine yorumlanır.

 18. değişikbiri dedi ki:

  merhaba. rüyamda evde ailecek küs olduğumuz teyzem ve ailesini gördüm baya kalabalıklar. kadınlar mutlakta oturuyordu ben de dışardan geldim gördüm sinirlendim annemle tartıştım sözlü olarak bi tartışma geçti aramızda. sonrasında aradan bi süte geçtikten sonra herkes yatmaya gittiğinde bekar kuzenim tarafından cinsel tacize uğradım ve kaçmayı başardım fakat bana silah doğrulttu kaçarken ben odama girdikten sonra arkamdanan 1 el silah sesi duydum sonra odama girdim kapımı kitledim o sırada annem niye kapını kitliyorsun ne oldu diye bana seslendiler beni çağırdılar koşarak yanlarına gittim ve ağlamaya bağladım ellerim titriyordu korkudan. ondan sonra her nereye gidersem korkarak yanımda annem ile gidiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı ailevi sıkıntıların yakında çözülmesine yorumlanır.

 19. Melek tiryakioğlu dedi ki:

  Kaya parçasınının üzerinde akrabam. Aradı tüm akrabalarım birbirine küsler.bir akrabam büyük ve sallana Kaya parçasının üzerine oturmuştu. Kaya parçası düşüyor diye uyardım ve kurtardım düşmekten. Ve olan tüm akraba kardeşleri bir araya toplayıp barışmaları yönünde nasihat ettim. Beni dinlemedi gerektiğini söyledim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sorumlulukların azalmasına, belirsizliklerin ortadan kalkmasına yorumlanır.

 20. zehra dedi ki:

  rüyamda memleketimi arkadaşlarıma gezdiriyodum sonra yengemle kuzenimi görüyodum yanlarına gidiyodum benle konuşmuyolardı ne oldu diyodum geçinemiyoruz diyolardı biz amcamla ortağız sonra annemin yanına geliyodum anne küsmüşler diyodum annemde banane gibi bişey diyodu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınız ile görüşmeye, hayırlı sebeple bir araya gelmeye yorumlanır.

 21. Murat dedi ki:

  Rüyamda çok kalabalik akraba grubu evime geldi çoguyla gercekte gorüşmuyorum ev tıklım tiklım adım aticak yer yok sonra hepsi çıkartıp 6 aylık bebegime çeyrek altın taktilar sonra pasta yedik hepbirlikte

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden düğün dernek haberi almaya yorumlanır.

 22. Nazire dedi ki:

  Selamün aleyküm,rüyamda dayımın eşi ve iki kızını görüyorum büyük olan kuzenim hırsından aglamakliydi,bende yapmadığım birşeyden ötürü suçlanmışım kendimi nasıl aklayacağımı dusunuyormusum, yengem karşımda oturuyor kuzelerimle ben ayaktayım. Büyük kuzenim bana uğraş bakalım oh derken bı anda gerçek ortaya çıkıyor güya Çinliler Çin devleti yani kuzenimin suçlu olduğunu tesbit ediyor😁ben yengeme bakıp hak yerini buldu diyorum oda kızının suçunu kabul ediyor ve evet kendi rezil oldu diyor, ben çok şaşırıyorum çünkü yengem hayatta böyle bişey yapmaz toz kondurmaz kendilerine. Onlar benim başıma iş açmak isterlerken kendileri rezil oluyorlardı ve en garibide kuzenimin annesi ve küçük kız kardeşi onu ortada birakiyolardi. umarım cvp yazarsınız teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede düğün dernek olmasına, hayırlı bir vesile ile akrabalarınızı görmeye yorumlanır.

 23. Necla dedi ki:

  rüyamda babaannemin evdeymişiz ama orası özerlerin şatoymuş o kapıdan girip kocaman bir malikaneye çıkılıyor biz de annem babam ben orda onlara gitmişiz bize çok iyi davranıyolar amcamlar da orda ve biz onlarla küsüz hepsi var birlikte yaşıyolar sonra ben çıkıyorum arkadaşımla baya geziyorum,sonra bisikletle otobandan baya uzak bi yerden geliyorum ama bisiklet araba gibi hızlı gidiyo geliyorum eve kapıdan giriyorum bi elimi kafama atıyorum kan akıyo ama hiç bişi olmadı kafam yarılmış, kocaman devasa salıncak kurduruyolar ama evin içinde operatör makinası falan var koca araba evin içerisinde ev beylerbeyi sarayına benziyo ortaya kocaman bi salıncak aa ne güzelmiş diyorum kimse beni sallamıyo bi yandan da kafamdan kan akıyo babam annem nerde diyorum yine kimse cevap vermiyo gidyorum bi yerde beklemeye başlıyorum herkes salıncak hakkında konuşuyo bu arada gece saat 4 civarı saat de, arıyorum ailemi açmıyorlar ağlamaya başlıyorum yine kimse sallamıyo sonra babaannem geliyor niye ağlıyosun diyo annemle babama ulaşamıyorum kimse bişi demiyo nerdeler diyorum annen dışarda kafasını yarmış hastaneye gitmiş baban da onun yanında ama geliyolar şimdi korkma ben konuştum diyor, neden yarmış kafasını benim de kafamdan kan akıyo bu da mı yarılmış diyorum yok seninki yarılmamış bak kurumuş diyo elliyo kuru kanlar. Sonra annemle babam geliyor onlarla herkes konuşuyo mutlular, bunlarla konuşmayın benimle konuşmadılar diyorum hiç duymuyolar beni, anne diye bağırıyorum gelmiyor sonra geliyor bana kafan da kanamış ama bişi olmaz bundan diyosun, herkes sırayla salıncağa biniyo biz binmiyoruz uyumaya gidiyoruz, bizim odaya petrol koymuşlar ama petrol krem gbi bir şeymiş o evin altından petrol çıkıyomuş onlar da evden petrol çıkartıyorlarmış ben tadına bakıyorum midem bulanıyo dışarı çıkıcam bu kokuyo diyorum iyi çık diyo annemler gelmiyolar benimle uyuyorlar orda, çıkıyorum dışarı arkadaşımın babası arkadaşım ben bi başka arkadaşım da birlikte bisiklet bindiğim… birden deniz kenarı bi yere gidiyoruz babam arıyo nerdesin diye sahildeyim diyorum ama o ev tarafı simsiyah denizin öteki tarafında güneş açmış arkadaşımın babası diyo ki bana o evde kalmayın siz annenleri de çağır hemen, arıyorum gelin demeye asla açmıyolar böyle uyandım stresler içinde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hayırlı vesileler ile akrabalar ile bir araya gelmeye ve küs olan her kim varsa barşmasına yorumlanır.

 24. Burçin dedi ki:

  Ruyamda çok eski değil yeni de değil bir evin etrafında eve bakıyorum. Evi önceden tanıyormusum. Birden yanımda yıllar önce küstüğüm teyzemi görüyorum. Konuşmuyoruz bana bakmıyor arkadaşlara bakıyor ama yan yanayız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev değişikliği yapmak ve hayırlı bir habere yorumlanır.

 25. Elmas dedi ki:

  Rüyamda sabah ezanı civarında camiye gittim. Orada 2 erkek 2 kadın temizlik yapmaya gelen insanlar vardı.. onlarla konuştuk bir yandan da camide kimse yok. Ablaya korkuyor musunuz dedim korkuyoruz dedi o kadar ıssız ki cami. Sonra güneş doğru temizlik bitti ben de tuvalet aradım buldum. Tuvaletten normalden çok korkarım. Tuvaletlerin ortasında yuvarlak küvet vardı. 3 tuvaletten alafranga olana girdim küçük remiz bir tuvaletti. Kapi kapanmadı disarida bir kızdan rica ettim bir baktım yanımda konuşmadığım akrabam var ona çıkmasini söyledim.kapi kazanmadığı içinönünde iki kişi durdu. Sonra tanıdığım bir güvenlik abla vardı onu gördüm konuştuk. Yaşlı insanlar gördüm aynı huzurevi gibiydi ortam. Rüyadan rüyaya atlamışım gibi hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içi dargınlıkların bitmesine, adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

   1. Sevilay dedi ki:

    Rüyamda küs olduğum kız kardeşimin evine gidiyormuşum kız kardeşim hiç küsmemişiz gibi davranıyor ama ben kendi kendime şaşırıyorum buraya neden geldim ne işim var burda der gibi

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya görüşmediğiniz biri ile ilgili haber almaya yorumlanır.

 26. Mine dedi ki:

  Ruyamda bn ewliyim bu arada ewlenmisim izerimde gelinlik ewime geliyorm kocam da kosturma icerisinde.hep haber geliyo mosafir gelcek diye gelenler hic sewmedigim akrabalar babam da dahil hepsi enigi den cucugune hayirli olsna geldiler onlara hzmet ediyom kahwe cay pasta weriyom bnle knusuyolar gelinligime bakiyolar babam bile konistu bnle sonra hepsnin elini optm gittiler

  1. admin dedi ki:

   Eşinizden bir sürpriz haber almak ve maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 27. Zafer dedi ki:

  Ruyada kus olduğum akraba ile ayni masada oturuyordum adam sürekli terliyordu hava serin olmasına rağmen anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki gerginlik bitebilir.

  2. İsmail dedi ki:

   Rüyamda küs olduğum dayımı hastanede gördüm. Ziyarete gitmiştim ve uyuyordu. Ailesine geçmiş olsun dedim ve ayrıldım

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hane içi kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 28. Nurcan dedi ki:

  Rüyamda abimin sünnet merasimi yapıyordu çok kalabalıktı benim uzun zamandır görmediğim arkadaşlarım gelmiş onları uğurlarken küs akrabalarım geldi onlarla konuşmadım annem olduğundan genç ama çok bitkindi sonra annemin kapısının önünde bir sürü taşan yavrusu vardı zarar görmesinler ezilmesinler diye onları toparlarken büyük kırmızı ayak ve kulakları siyah bir tavşan kaçtı

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlar ile aynı ortama gelebilirsiniz, aranızdaki buzlar erir.

DMCA.com Protection Status