Rüyada Lacivert Takım Elbise Giymek

Rüyada lacivert renk takım elbise giydiğini görmek, iş ve eğitim hayatında çok şanslı bir döneme girmek demektir. Başkaları sizin ne kadar başarılı biri olduğunuzu görürler. Toplumda saygınlığınız artar ve çalışmalarınız da merak uyandırır. Kariyer hayatınız için önemli bir adım atabilir, yeni kararlar alabilir, hatta kariyer hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Çalışmayan kişiler resmi bir kurumda işe başlayabilirler. İş başvurusu sonucu bekleyenler için de hayırlı bir rüyadır, iş hayatına atılabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız eşinizin iş hayatında her şey yoluna girebilir.

Rüyada başkasının lacivert takım elbise giydiğini görmek, bekar olan kızlar için kendi işi olan ve varlıklı biri ile dünya evine girmeleri olarak yorumlanır. İlerleyen günlerde bir talip çıkabilir ve bu kişi pek çok insanın saygı gösterdiği biri olabilir, aileniz de bu evliliğe onay verebilir.

Rüyada lacivert erkek takım elbise görmek, erkekler için iş hayatında herkesin takdirini kazanmak ve engelleri aşmak demektir. Eğer parasal ve iş sebebi ile evlenemiyorsanız, bu sorunları tez zamanda aşabilirsiniz. Rüyada erkeğin lacivert takım elbise giymesi, kendine özgüvenin artmasına ve ekonomik yönden güçlenmeye yorumlanır. Geleceğe yönelik maddi olarak yatırımlar yapabilirsiniz.

Rüyada Sevgilinin Lacivert Takım Elbise Giymesi

Sevgiliniz ile aileleri tanıştırmak, artık ilişkinizin resmiyete binmesine yorumlanır. Eğer iş ya da para gibi meseleler ile evlilik için bekliyorsanız, bu engeller yakında ortadan kalkabilir. Artık aileniz ile tanıştırıp onay vermeleri için hazır hissedebilirsiniz.

Rüyada Lacivert Takım Elbise Giymek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, şansın açık olmasına ve özellikle iş hayatında çok şanslı bir döneme girmeye, elinizi attığınız işlerde başarı ve saygınlık kazanmaya yorumlanır. Adınızdan övgü ile bahsedilebilir, aileniz de sizinle gurur duyar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Cenk dedi ki:

  Rüyamda cumhurbaşkanını görüyorum, beraber yürüyoruz. Ben ona eşlik ediyorum, ona yol gösteriyor gibiyim ama o sırada fark ediyorum ki ceketi kirlenmiş. Lacivert bi takım elbise giymiş ama ceketinde beyazımsı lekeler var, toz olmuş gibi. Böyle görünce de herhalde tek bi tane takım elbisesi var kirlenince değiştirmemiş diye düşünüyorum.

 2. Gamzenur dedi ki:

  Ruyamda memlekette bir kiyafetçinin içindeyim takım elbiseli memur bir bayan bakıyor önce takım elbiseye eşiyle alayım almayayım diye biraZ uzaklasinca ben alıyorum kumaş bir pantolon birde ceket lacivert renk kabine gidiyorum oradan bir arkadaşım kabine kadar eşlik ediyor ama sonra onu hiç görmüyorum giyiniyorum kabinde kabinde bakarken lacivert takım dümdüz duruyor alırken kolları uzundu ceketin ama giydigimde kısaydı sonra arkamdan oturdugum şehirdeki bir abla arkamdan geldi çok güzel olmuş dedi biraz geriye çekildikten sonra sanki kabin genişledi kayboldu içerde ikitane abi siz nesi oluyorsunuz falan gibi konuşurken onlar da kayboldu arada bir ayna vardı pantolon nasıl olmuş diye ona bakiniyordum beli biraz bollasmis gibiydi sonra bir akrabamiz geldi abdest almaya gidiyormuş çok yakışmış bulamazsan falan giy güzelce işte dedi sonra ben aynaya bakarken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş görüşmesi yapmaya, ailenizi mutlu edece bir başarıya yorumlanır.

 3. Nebile durmuş dedi ki:

  Ruyamda zengin bir arkadaşımın evindeğim onun bir cocuğu var onunla i lgileniyorum lacivert takim elbiseli boy boy beş tane genç görüyorum arkaları bana dönük benim oğullarımmış sonra o zengin arkadaşımın evinden bakraçlarını süt dolduran kadın gördüm ben de daha önce sütümü almışım sonra arkadaşım bana 1444 rakamıni söyleyerek ilgilenmemi söyledi içimden bu da bana emir veror dedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iş konusunda destek almaya yorumlanır.

 4. Özge dedi ki:

  Rüyamda akşam vaktinde bir binadan çıkıyorum. Önümde kocaman geniş bir yol var böyle AVM otoparkları gibi. Yürüyorum sol tarafıma bakıyorum ve bir kış bahçesine benzer bir yer görüyorum. Oraya gidiyorum içersi loş bir iki kişi oturuyor sadece. Kasada da bir kız var içeri girdiğimde çok güzel bir müzik duyuyorum sanki ilahi gibi ney keman gibi bir ses çok hoşuma gidiyor. Yanımda hiç para yok ya sipariş için yanıma kız gelirse bı şey istemezsem kalkmak zorunda kalırım diye de korkuyorum. Sonra içeri semazenler geliyor dönemeye başlıyorlar.ben onları izlerken bulunduğum yerden dışarı bakıyorum camdan eksi konuştuğum çocuğu görüyorum. Lacivert takım elbise giyinmiş ve bana sus işareti yapıyor çünkü ben çok şaşırıyorum . İçeri giriyor. Yanıma gelirken ben kalkmaya niyetleniyorum. Bana eliyle otur işareti yapıyor. Ben senin burda ne işin var nasıl olur diyorum. Bulunduğum yeri o ayarlamış semazenleri o getirmiş oraya bunu anlıyorum ama konuşmuyor benimle. Ben sadece benim oraya girebileceğimi nasıl tahmin edebilir diye çok şaşırıyorum.Sonra yanımdan geçerken arkasından bakıyorum ve ilk gördüğümden farklı olarak takım elbisesinin kolları uzun geliyor üstünde bollaşmış bir şekilde görüyorum altında da şalvar tarzı bir şey oluyor. Yanıma geldiğinde beni dans eder gibi sağa sola savuruyor. Benim sol elim elinde sağ elimle ise onun sırt tarafından sol omuzunu sert bir şekilde tutuyorum çünkü savruluyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere yerleşmek veya seyahat etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status