Rüyada Masa Silmek

Rüyada masa sildiğini görmek, emeklerin boşa gitmemesine ve hayatınızda düzen kurmaya yorumlanır. Çalışan kişiler için hem iş hem de ev hayatlarında görevlerinin üstesinden kolay bir şekilde geleceklerine ve kimseye muhtaç olmayacaklarına, denge kuracaklarına yorumlanır. Ailenizi mutlu edecek haberleriniz olabilir. Bazı sorunları çözüme kavuşturmanız onlar açısından da mutlulukla karşılanabilir. Rüyada masa yıkamak, emeklerin boşa gitmemesine ve hakkınız olan şeye sahip olmak anlamına gelir. Bir şekilde hakkınız olan şeyi elde edeceksiniz, sabır ettiğiniz her ne varsa ilerleyen zamanlarda sabrınızın karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada masa sildirmek, sorumluluklarınızın hakkını vereceğinize ve takdir göreceğinize, size güvenen insanların güvenini boşa çıkarmamaya yorumlanır. Borcunuz varsa da zamanında kolayca ödenir. Rüyada başkasının masasını silmek, başka birinin de yardımı ile birlikte maddi ya da manevi külfetten kurtulmak, görevlerinizi bu kişi ile paylaşmak, bu sayede sıkıntılardan da arınmak anlamına gelir. Bu kişinin size çok faydası olabilir.

Rüyada Patronun Masasını Silmek

Patronunuz ile aranızda anlaşmazlıklar varsa bunların hepsinin geride kalacağı bir olay yaşanmasına, hakkınızda en hayırlısı olmasına yorumlanır. Mesela işinizden memnun değilseniz başka bir iş teklifi de gelebilir.

Rüyada Kirli Masa Silmek

Huzurun artmasına ve yapılan hataların telafi edilmesine, hayatınıza beyaz bir sayfa açmaya yorumlanır. Örneğin size zararı dokunan kişiler hayatınızdan çıkabilir, daha iyi başlangıçlar yaparak hayatınıza daha çok kıymet verebilirsiniz.

Rüyada Masa Silmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, önünüzdeki engellerin ortadan kalkması ile birlikte artık her şeyi daha net görmeye ve hayatının değerini anlamaya yorumlanır. Bir olay vesilesi ile birlikte kendiniz için bir şeyler yapabilir, sonucunda da daha mutlu ve huzurlu olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

 

9 Yorum

 1. Aysu
 2. Zafer
  • admin
 3. Soner
  • admin
 4. Esra
  • admin
 5. Zuhal
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status