Rüyada Mektup Yazmak

Rüyada mektup yazdığını görmek, arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerin sizi çok şaşırtacağına yorumlanır. Bu haberler karşısında üzülebilir ya da sevinebilirsiniz. Eğer rüyada mektubu yazarken mutluysanız, gerçekte de müjdeli haberler almak demektir. Ancak mektubu yazarken kendinizi üzgün görürseniz, bunun anlamı da arkadaşlarınızın üzüleceğiniz bir haber vereceklerine yorumlanır. Bu yüzden arkadaşlarınız ile uzun uzun sohbetler edebilirsiniz. Belki dertleşmek de isteyebilirler ve bir araya gelerek birbirinize fikir verebilirsiniz.

Rüyada mektup yazan birini görmek, kasıtlı yapılan bir şeyden dolayı zarara uğramaya yorumlanır. Size karşı fesat düşünceleri olan biri üzmek için kötülük yapabilir. Belki çok yakınınız birinden de bu zarar gelebilir. Sizinle ilgili düşünceleri pek de iyi olmayabilir ve dost sandığınız birinden zarar görebilirsiniz. Rüyada başkasının mektup yazması, verdiğiniz bir karardan vazgeçmeye ve sizi yarı yolda bırakacak birine yorumlanır. Çok istediğiniz halde bir isteğinizden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Belki size güven vermeyen biri yüzünden de böyle yapmanız gerekebilir.

Rüyada Mektup Yazmaya Çalışmak

Rüyada mektup yazmaya çalıştığını görmek, içinizde ukte kalan bir şeyin yakında gerçek olacağına yorumlanır. Geç de olsa bir isteğinizin gerçekleşmesi sizi mutlu edebilir. Bu bir zamanlar yarım kalan bir hayal de olabilir. Rüyada mektubu yazarken tamamlayamadığını görmek, engellerle karşılaşmaya yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında tam da başarılı olacakken önünüze çıkan engeller sizi şaşırtabilir. Hesapta olmayan sorunlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki geçmişte yapılan hataları da şimdi telafi etmeniz gerekecek.

Rüyada Mektup Yazdırmak

Uzun süredir dile getirmek istediğiniz bir konuda artık cesaretinizi toplayacağınıza yorumlanır. Biriyle ciddi bir görüşme yapabilir ve isteklerde bulunabilirsiniz. Hakkınız olan bir şeyi de talep etmeniz olasıdır. Belki birine önemli bir teklifte de bulunabilirsiniz.

Rüyada Sevgiliye Mektup Yazmak

Aşk hayatınızda şüphelerden arınacağınıza ve sevdiğinize güveninizin tam olacağına yorumlanır. Bir süredir onunla konuşmak istediğiniz bir şey varsa, bu konuşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Bu evliliğe dair bir konuşma olabilir ya da ondan gizlediğiniz bir şey varsa artık ona söyleme kararı alabilirsiniz.

Rüyada Eşine Mektup Yazmak

Eşinizin bir süredir sizden gizlediği bir şeyi öğrenebilirsiniz ve buna şaşırabilirsiniz. Belki sizden sakladığı şey aslında sevineceğiniz bir şey olabilir. Size bir sürpriz da yapabilir, müjdeli haberler ile eve gelebilir.

Rüyada Aşk Mektubu Yazmak

Duygularınıza karşılık bulacağınıza ve aşk hayatında hak ettiğiniz mutluluğa kavuşacağınıza yorumlanır. Duygularınızın karşılıksız olmadığını anlayarak heyecanlanabilirsiniz ve hoşlandığınız birine karşı hislerinizi dile getirebilirsiniz. Artık duygularınızı gizlemeniz gerekmeyecek.

Rüyada Veda Mektubu Yazmak

Yeni bir başlangıç yapmaya ve arkadaş ortamının da değişeceğine yorumlanır. İş değişikliği ya da ev değişikliği gibi çeşitli vesileler ile farklı bir sosyal çevreniz olabilir. Ailenizden uzak kalabilir ve yeni insanlarla dostluklar kurabilirsiniz.

Rüyada Mektup Yazmak ve Sonra Yırtmak

Verdiğiniz bir karardan vazgeçebilir ve geleceğe dair planlarınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Bu iş değişikliği olabilir ya da özel hayatınızda ayrılık veya barışma söz konusu olabilir. Ancak bu kararınız herkesi hayretler içerisinde bırakabilir.

Rüyada Kurşun Kalemle Mektup Yazmak

İş ya da eğitim hayatında önemli kariyer adımları atmak, kimsenin beklemediği başarılar sergilemeye yorumlanır. Mesela size verilen öğütler ve tavsiyeler sayesinde neyin doğru ya da yanlış olduğunu daha iyi ayırt ederek, yakın zamanda radikal kararlar alabilirsiniz. Daha kısa sürede hedefleriniz gerçek olabilir.

Rüyada Mektup Yazmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre mektup yazmak, arkadaş ortamında sohbet ve muhabbetin artmasına, dertleşmeye ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır. İçinizi dökerek dert ve kederden kurtulabilirsiniz. Bir süredir biriktirdiğiniz sıkıntılar geride kalacak. Artık bir şeyleri gizlemek size ağır gelebilir ve bunlardan kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatma dedi ki:

    Ruyamda yillar once beni seven bir erkek tarafindan bir mektup tanimadigim bir kadin tarafindan verildi. Bir ask mektubuydu kapaliydi. Ben de alip bir elbise dolabinda bir kiyafetin icine saklamaya calisiyordum. Dolaptaki kiyafeter yeniydi. Bembeyaz bir kadin gomlegi ilgimi cekti.

DMCA.com Protection Status