Rüyada Meme Emen Çocuk Görmek

Rüyada meme emen çocuk görmek, çok büyük kısmetlerin kapıda olduğuna ve ilerleyen günlerde teker teker kısmetlerinizin gelmesine yorumlanır. Oldukça hayırlı haberler alabilir ve çok şaşırabilirsiniz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Özellikle maddi sıkıntı çeken ve ailesini geçindirmekte zorlanan kişiler için helal yoldan bol kazanç sağlamak ve evinizde geçim derdinin bitmesine yorumlanır. Evde rızkınız çoğalır ve sofranızın bereketi artar. Hane içerisinde de parasal anlamda refah dolu günler gelir. İşsiz olanlar için de iş bulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada meme emen erkek çocuk görmek, dostlarınızın sayıca artmasına ve sosyal çevrenizde de ailenizde de sevilen biri olmaya, takdir görmeye yorumlanır. Sevdikleriniz sizden övgü ile bahsederler. Rüyada meme emen kız çocuk görmek, daha fazla para kazanmak ve maddi açıdan güçlenmek, istediklerinizi rahat bir şekilde almaya yorumlanır. Ertelediğiniz istekleriniz için yeterli kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Bebek Emzirmek

Faydalı işler yapmak ve insanlara hayrınızın dokunmasına, hayırlı işler ile adınızın anılmasına yorumlanır. Yaptığınız iyiliklerle ile pek çok insana örnek olabilirsiniz. Rüyada süt emen bir bebek görmek, bolluk ve bereketin daimi olmasına, aile içinde huzura ve refaha yorumlanır. Evli olan kişiler için ise hayırlı evlatlar yetiştirmek olarak yorumlanır.

Rüyada Meme Emen Çocuk Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, hem kendiniz hem de aileniz için hayırlı işler yapmak ve iyiliklerin çoğalmasına, saadet dolu bir yuvaya yorumlanır. Bekar olan kişiler için evliliğin habercisidir. Tez zamanda murada ermek ve kalabalık bir aile olmayı simgeler. Aile içinde huzur ve bereket artar, emekleriniz boşa gitmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Havva dedi ki:

  Rüyamda bir kadın göğsünde çok süt akıyordu bebek emiyordu süt taşıyordu bebeğin ağzından

 2. Elif dedi ki:

  Rüyamda bebeğim olmuş sabah akşam onu emziriyorum başını okşuyorum.Sonra aylar önce bir doktorun önce bir göğsü sonra bir göğsü emzirin dediği aklıma geliyor ve diğer gün birini emzirip ayna karşısında bakıyorum ve biri küçülmüş oluyor.Sadece bebeği ve kendimi görüyorum.

 3. ELİf dedi ki:

  Rüyada doktora gitmişim antibiyotik kullanıyormuşum. Çıkarıyorum ilaçları doktora vermek için bakıyorum doktor sevdiğim adammış.ve halim olmadığı için uyuyakalıyorum sevdiğim adam kalkıp üzerimi örtüyor

 4. Melisa SAĞLAM dedi ki:

  Bekar kuzenimin erkek çocuğu oluyor ve yanımda onu emziriyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe yorumlanır.

 5. Didem sağır dedi ki:

  Rüyamda hamile ablam diğer 7 yaşındski oglunun bebeklik halini ve emzirdiğini gördüm.O meme emerken oyunlar yapıyor bir bakıyorum burnu kabuk bağlsmış temizlerken burnunun ucu kabuk olarak düşüyor . Ne anlama geldigini öğrenebilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede sevinçli bir olay yaşanmasına yorumlanır.

 6. Gülay Ayhan dedi ki:

  Rüyamda ablamın bebeği olmuş ve hep çıplaktı bebek gözümüze altı ayak parmağı olduğu ilişti şaşırdık hepimiz. Yeni doğmuş bebek arada tek kelimelik cümleler söylüyordu ağlamasının arasında Annesini emmek istesiği her halinden belliydi. Annesine söyleye söyleye nihayet emzirdi o emerken annesütü fışkırıyordu veya akıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ablanızdan gelecek habere sevinmeye ve aile içi huzura yorumlanır.

 7. UKM dedi ki:

  Annesini emen yeni doğmuş bir bebek, ilginç olan bebek annesini emmesinin haricinde, annesinin her iki göğsünüde ağzıyla getiye sütle doldıruyor… Bende yanımdakine diyorum ki, “Allah bu yeni doğmuş çocuğa emme iç güdüsünü verirken, aynı zamanda geriye sütle doldurmayı nasıl ilham etmiş”… (yorumunuzu merak ediyorum, teşekkürler)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevineceğiniz bir haber almak ve zenginliğe yorumlanır.

 8. Duygu dedi ki:

  Rüyamda çocuğum olmuş 5 aylık falan erkek bebek emziriyodum gerçekte evliyim rüyamı yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde huzura ve helal kazanca yorumlanır.

 9. elif dedi ki:

  rüyamda mor bi gıda boyası bulasıyor ayagımın altına elime suya tutuyorum fakat dağıldıkça morlaşıyor korkuyorum bi bölgeden bişey çıkacak gibi hissediyorum odaklanıyorum aniden çok ama çok güzel yüzü olan altın gibi saçları olan 1 buçuk yaşlarında bi bebek çıkıyor dokunmuyorum izliyorum sadece annesi geliyor oda çok güzel bi kadın kendi annem gibi hissediyorum kadını bebeği emzirmeye başlıyor sütü görmedim fakat bebek doyuyordu.bana bakıyorlardı.(eşimden boşanma aşamasındayım 8 yaşında kızım var)

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yere seyahat etmek ve gelirinizin artmasına, berekete yorumlanır.

 10. Aysenur dedi ki:

  Rüyamda yeni doğum yapmış bir kadın bebeğini emzirmeye çalışıyordu, bebek memeyi ağzına denk getiremiyordu,bende yardım ettim bebek emmeye başladı, kadının göğsünde sütleri gördüm, sonra bebeği kucağına aldım, kendi bebeğimmiş gibi sarıldım sevdim öptüm pışpışladım… (Güzel bir rüyaydı anlamını merak ediyorum) (1 Yıllık evliyim bebeğim yok)

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status