Rüyada Memenin Büyümesi

Rüyada memenin büyüdüğünü görmek, aileniz için daha fazla emek harcayacağınıza, onların mutluluğu için çok çaba göstermeye yorumlanır. Şu günlerde hem ev hayatına hem de iş hayatına yönelik çok fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Özellikle de evli olan kişiler çocuklarının istikbali için daha fazla çalışır çabalar. Şimdi verilen emekler gelecekte sizi mutlu eder. Ancak haddinden fazla yorulabilirsiniz. Rüyada göğsünün büyümesi, aynı zamanda kız evladı olanlar için evlatlarının güzel bir istikbale sahip olacağına yorumlanır. Onun için endişeleriniz biter ve onun adına mutlu olursunuz. Rüyada memenin ucunun büyümesi, ailenizden gizlediğiniz bir şeylerden dolayı pişmanlık duymaya yorumlanır. Rüyada meme büyümesi ve patlaması, beklentilerin boşa gitmesine ve verilen emeklerin boşa çıkmasına yorumlanır. İlişki için de verilen emekler sonrası hüsran olabilir.

Rüyada erkek memesinin büyümesi, özel hayatınızda mutsuz olmaya yorumlanır. İlişkisi olanlar bir süre dargınlık veya ayrılık yaşayabilirler. Aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. İlişkisi olmayanlar hoşlandıkları birinden duygularına yanıt alamazlar.

Rüyada Sağ Memenin Büyümesi

Aile içerisinde karmaşıklık yaşanmasına ve aileniz içinden size sırt çeviren birine yorumlanır. Bu kişi sizin kalbinizi kırabilir. Belki de paylaştığınız bir sırrınızı daha sonra başkalarına söyleyebilir, sizin güveninizi sarsabilir.

Rüyada Sol Memenin Büyümesi

Arkadaş ortamında huzursuzluk çıkaran ve arkadaşlarınız ile aranızı bozan birine yorumlanır. Bu yüzden arkadaşlarınızla ayrı düşebilirsiniz. Arkadaş ortamında dönen dedikodular da kulağınıza gelebilir.

Rüyada Kulak Memesinin Büyümesi

İşitilen sözlere kalbinizin kırılmasına, hakkınızda yapılan dedikodular yüzünden zor günler atlatmaya yorumlanır. Sizinle ilgili olur olmaz sözler söyleyen her kimse bu kişiyi öğrenirsiniz. Sizi diğer insanlardan da soğutmaya kalkabilir.

Rüyada Memenin Büyümesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, meşakkatli işler ile uğraşmak ve aileniz için yapılan fedakarlıklar sayesinde aile içi sıkıntıların aşılmasına yorumlanır. Evli olanlar için ayrılık söz konusu ise eşiniz ile yeniden barışabilirsiniz. Ev içinde küslükler son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Hatice
 2. Tuba
  • admin
 3. Kemal
 4. Kemal
  • admin
 5. Rena
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status