Rüyada Memenin Küçülmesi

Rüyada memenin küçüldüğünü görmek, dost çevrenizde daha az dost kalmasına ve az ama öz insana yorumlanır. İki yüzlü ve sürekli sizin moralinizi bozan kişiler hayatınızdan çıkar. Özellikle de ev değişikliği ya da iş değişikliği gibi sebepler ile görüşmek istemediğiniz kişilerden uzaklaşma imkanı elde edebilirsiniz. Rüyada göğsünün küçüldüğünü görmek, özel hayatınızda sizi üzen insanlar varsa bu huylarından vazgeçeceklerine ve daha iyi geçineceğinize yorumlanır. Sizi sürekli kızdırarak öfkelendiren birileri olabilir. Ancak sonunda bu kişilerle aranız iyi olabilir. Sizin sözünüzü dinlemeyen biri de sözünüzü dinlemeye başlar.

Rüyada bir memenin küçülmesi, bazı yorumcular tarafından da aile içinde aranızın bozuk olduğu biri ile anlaşıp barışmak demektir. Eşi ile ayrılık yaşayan kişiler yeniden barışabilirler. Ya da anne baba ile konuşmayan kişiler için de barış olacağına yorumlanır.

Rüyada Sol Memenin Küçülmesi

Ayrılıkların bitmesine ve eski sevgiliniz ile yeniden barışmaya yorumlanır. Sevgilisi ile yeni ayrılan ve ayrılık acısı çeken kişiler için bu ayrılığın kısa sürmesi anlamına gelir. Eşinizle de aranızda sorunlar varsa hatta boşanma aşamasında iseniz, yeniden bir araya gelme olasıdır.

Rüyada Sağ Memenin Küçülmesi

Çok güvendiğiniz bir insanın sizi hayal kırıklığına uğratmasına ve bu kişiye güvendiğiniz için çok üzülmeye yorumlanır. Sizi kandıran ve iyi niyetinizi kullanmaya çalışan kişiler olabilir. İyi niyetinizden ötürü zarar görebilirsiniz.

Rüyada Memenin Küçültme Ameliyatı Görmek

Eğer böyle bir operasyon geçirme düşünceniz varsa sorunsuz geçeceğine ve endişelerin ortadan kalkması anlamına gelir. Eğer böyle bir planınız yoksa da sağlık konusunda endişelerin azalacağına, şifayı bulmaya yorumlanır.

Rüyada Memenin Küçülmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile içi problemlerin aşılmasına ve sevdikleriniz ile aranızın daha iyi olacağına yorumlanır. Sizin sabrınızı zorlayan kişiler bu huylarından vazgeçer ve akıllanırlar. Biri için verdiğiniz emek olumlu sonuçlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gnc dedi ki:

  Rüyada annem göğsümün küçüldüğünü görüyor

 2. mine dedi ki:

  rüyamda göğsümden beyaz sıvı akmış iç çamaşırımın ıslandığını gördüm birde bakdımki göğsüm küçüldüğünü gördüm sol gögsüm

  1. admin dedi ki:

   Helal kazanca ve rahata erişmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status