Rüyada Merdiven Basamaklarını Saymak

Rüyada merdiven basamaklarını saydığını görmek, problemlerin üstesinden sırası ile gelmek ve sorunları güzel toparlamak anlamına gelir. Önünüzdeki engelleri teker teker fark ederek hepsini sakin bir şekilde aşacaksınız. Sabırsız olmazsanız ve yapmanız gerekeni layığı ile yaparsanız, tez zamanda hedeflerinize ulaşırsınız. Önünüzde zor sandığınız engeller aşacaksınız. Eğitim hayatı devam edenler sınavlarında her geçen gün daha da başarılı olurlar. Çalışan kişiler ise kariyer hayatlarında başarıya yaklaşırlar. Yaptığınız strateji ile kariyer hayatınızda hak edilen konuma ulaşırsınız. Kendinden emin bir şekilde ilerledikten sonra hak ettiğiniz şeylere sahip olabilirsiniz.

Rüyada sayarak merdivenleri çıktığını görmek, başarıların ardın sıra gelmesine ve başkalarının sizi örnek almasına yorumlanır. Stres yapmak yerine azim ve hırs ile çabalarsanız isteklerinize teker teker ulaşabilir, başkalarına da örnek olabilirsiniz. Eğer çizdiğiniz yoldan şaşmazsanız ileride çok başarılı bir şekilde isminizden bahsedilir. Şan şöhret sahibi olunur.

Rüyada basamak saymak, bazı yorumcular tarafından takıntılardan uzaklaşmak kendiniz ile verdiğiniz mücadeleyi kazanmak ve büyük bir ödüle yorumlanır. Bu ödül rahat ve konforlu bir hayat, çok kazanç olabilir. Kapasitenizin farkına vardığınız takdirde çok büyük işler başarmanız uzak değildir.

Rüyada Merdiven Basamaklarını Saymak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendinden emin olmak ve işlerinizde de bunu göstermek, başarıya çok yaklaşmak demektir. İş ve kariyerde yükseliş olabilir, makam mevki konusuna hakkınız olanı alırsınız. Ticari hayatta da kazanç her geçen gün artar. Hem kendiniz hem de aileniz için gösterdiğiniz emek boşa gitmez. Sizi hırslandıran bir takım şeyler de olabilir, fakat ihtiyacınız olan azim ve hırsı hissedeceksiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Abdulkerim dedi ki:

  Rüyanda

 2. Sema Ahsen Şiray dedi ki:

  Ben rüyamda bütün özel güclerimin olduğunu ve sınırsız oluyor ve hep bu rüya il ilgili görüyorum ama yaşanan olayler varklı ama hep konusu aynı oluyo yani rüyamda bütün özel güclerimin olduğunu ve sınırsız oluduğunu gördüm ama bugun farklı birşey gördüm bebegin üstünde kurtcuklar vardı ama genellikle özel güç ile görüyom mesela sihirle saçımı ve göz rengimin değiştiriyom yeteneklerimi arttıyom

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başarıya ulaşmaya ve emeklerin zamanla karşılığını almaya, müjdeli habere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status