Rüyada Merdiven Korkuluğu Görmek

Rüyada merdiven korkuluğu görmek, alacağınız acil kararlara ve hızlı değişime yorumlanır. Hayatınızda bazı şeyler bir anda değişebilir ve buna uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Mesela işi olmayan başka bir yerde bulacakları iş ile hemen başka yere yerleşmek zorunda kalabilirler. Ya da işinizi değiştirebilirsiniz. Bekar olanlar kısa sürede evlenerek yeni bir hayat düzeni kurabilirler. Hiç hesapta olmayan mutlu gelişmeler olabilir. Aslında bir süredir hayalini kurduğunuz, ancak daha vakti var sandığınız şeyler gerçekleşebilir.

Rüyada merdiven korkulukları görmek, birden fazla mutluluk yaşamaya ve başarıların daimi olmasına yorumlanır. Aileniz sizin adınıza çok sevinebilirler ve hızlı bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Birkaç yerden birden fırsatlar da sunulabilir ya da haberler alınabilir. Belki iş başvurularınızın sonuçları gelebilir.

Rüyada Beyaz Merdiven Korkuluğu Görmek

Yeni bir iş kurmak ya da başka gelir kaynakları elde etmek, ek kazanç sağlamaya yorumlanır. Yatırımlarınızdan ya da başka iş girişimlerinizden zenginliğe erişebilirsiniz. Kazancınızda her geçen gün yükseliş olabilir. İş hayatından da temiz haberler gelebilir. Eğitim hayatı devam eden kişiler ise sınavlarından başarılar gösterebilirler ve eğitim hayatlarında endişeleri azalabilir.

Rüyada Kırık Merdiven Korkuluğu Görmek

Sizi beklenti içerisinde sokan birinin hayatınızdan çıkmasına ve sizi yarı yolda bırakmasına yorumlanır. Verdiği sözleri tutmayarak sizi zor durumda bırakabilir. Bu yüzden bazı hayallerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz ve planlarınız değişebilir. Ummadığınız aksilikler ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada merdiven korkuluğunun kırılması, çok garanti olarak gördüğünüz bir şeyin gerçekleşmemesine yorumlanır. Eğer umut bağladığınız bir şey varsa, bu gerçek olmayabilir. Beklemediğiniz olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Merdiven Korkuluğundan Kaymak

Önünüzdeki engelleri aşabilir ve endişelerinizden arınabilirsiniz. Sizi kaygıya düşüren bir şeyler olabilir. Ancak gelecek haberler ile birlikte aslında kuruntu yaptığınızı anlayabilirsiniz ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Kendinize güveniniz artabilir ve hızlı bir şekilde dilekleriniz gerçekleşebilir.

Rüyada Merdiven Korkuluğu Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre merdiven korkuluğu görmek, karşılaşılan zorlukların üstünden gelerek engelleri aşmaya yorumlanır. Sabır ettiğiniz ne varsa sonuçlarının çok güzel olacağına yorumlanır. Hayatınızda hızlı ve mutlu gelişmeler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mn dedi ki:

  Rüyada buzdolabının üzerinde bulunuyordum orada merdiven korkuluklarına tutunuyordum buzdolabı kayıp gidiyordu ve ben asılı kaliyordum birsure yardım bekledim daha sonra da ben kendimi yerebiraktim gordumki çokta yüksek değildi korkuluk demir ve yeşil renkte idi şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum

 2. Mesut özer dedi ki:

  Rüyamda evimin merdivenin in korkuluklar göçtü bunun anlami lütven

 3. Sevde Nur dedi ki:

  Ben rüyalarımda sık sık korkuluğu olmayan merdiven görüyorum dusmesemde rüyalarımda hep korkuyorum ya kalıyorum inemiyorum yada çok korkuyorum

 4. Flz_C dedi ki:

  Rüyamda birilerine neşe ile gülerek merdivenleri çıkarken, beyaz rengindeki korkuluğu yanlışlıkla kırıyorum, ve o koca korkuluğu kucağıma alıp tekrar yerine takıyorum, hayrolsun inşallah, teşekkürler.

  1. Flz.C. dedi ki:

   Admin, rüyamın yorumunu yaparsanız sevinirim:)

 5. Sevim dedi ki:

  Ruyamda vbizimevim merdivenlerinie korkuluk yapmişlsr zorla çıkışı buldum bisiklet leti duzmuşler mrrdivenlere çok bisiklet vardi ben yolumu buldum gecyim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerden iyi haberler almaya yorumlanır.

 6. Ttttt dedi ki:

  Rüyamda bir okulmuş sözde çok merdiven vardı ama korkulukları yoktu bende iyi ki bu okula gelmedim düşerdim ben burdan diyordum teşekür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derslerinizde başarılı olmaya yorumlanır.

 7. Eda dedi ki:

  Ruyamda eski bir arkadaşımın anneannesi ölmüş(hala yaşıyor), ablam ve ben ordan geçerken kalabalığı görüyoruz ve iceriye giriyoruz evleri gercekte olduğu gibi ama üst kati varmış evin orayı yenilemişler yer fayansları parlak bembeyazdi yukar kata cikan merdiven korkuluklarında çamaşırlar asılı , mutfağın da bir tarafı yenilenmiş bir tarafı eskiydi orda misafirlere yemek hazirliyorduk. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa iyileşmesine ve evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status