Rüyada Mezardan Canlı Bebek Çıkarmak

Rüyada mezardan canlı bebek çıkardığını görmek, yarım kalan hayalleri için üzüntü çeken biri bu rüyayı görürse hayallerine erişeceğine yorumlanır. Uzun zamandır hayal kırıklığı yaşayanlar sonunda isteklerine kavuşurlar. Hakkınız olan bir şey sizin olur, dökülen alın teri boşa gitmez. Hakkınızı gasp etmeye kalkan kimseler varsa bu kişilere karşı zafer sağlanır. Mahkemesi olanların hakları anlaşılır, adalet sağlanır. Eğer zor bir görev sizleri bekliyorsa bu görevin üstesinden kayığı ile gelirsiniz ve kimse gücenmez. Evli ve çocuk isteyen bir bu rüyayı görürse ailelerinin kalabalıklaşacağına ve hayırlı evlatlar yetiştirmeye yorumlanır. Rüyada bebek görmek, genellikle hayırlı şeylere yorumlanır. Bu rüya da içinizde ukde kalan şeyler varsa yakında kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada mezarlıkta canlı bebek görmek, ümitlerin bittiği bir anda yaşanacak olan sürpriz gelişmelere ve talihin sizden yana olacağına yorumlanır. Hiç umut bırakılmayan bir konuda yeniden umutlanabilirsiniz. Sabrın sonunda hak hukuk yerini bulur, sizin haklılığınız ortaya çıkar. Boşanma aşamasında olanlar eşleri ile yeniden barışabilirler.

Rüyada Ölü Bebeğin Dirildiğini Görmek

Bekar biri varsa evlenmesine ve evli birinin de bebek sahibi olmasına yorumlanır. Kişi hayatında eksikliğini hissettiği şeyi giderir. Umutları yeniden artar ve sevinçleri çoğalabilir. Üzüntüler tamamen geride kalır, küslükler varsa biter. Yeniden bir şans sunulabilir. Eğer uzun zamandır sizi affetmeyen biri varsa da affedebilir ve ikinci bir şans yakalanabilir.

Rüyada Mezardan Canlı Bebek Çıkarmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi manevi beklentileri karşılamak ve ailenizi mağdur etmemek, verilen görevleri layığı ile yerine getirmeye yorumlanır. Umutsuz olduğunuz konularda sizi umutlandıran gelişmeler olur, kendinizi bir konuda çok şanslı hissedebilirsiniz. Gelen bir haber hayatınızı olumlu bir şekilde değiştirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

 1. Misra
 2. Nun
 3. Mine
 4. Naile
 5. Gamzeli
  • admin
 6. Gamzeli
 7. Arzu
  • admin
 8. Admin
  • admin
 9. Esra
 10. Berat
  • admin
 11. Gülcan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status