Rüyada Mezarlıktan Çiçek Koparmak

Rüyada mezarlıktan çiçek kopardığını görmek, başka birinin hakkı olan bir şeyi iade etmek anlamına gelir. Sizde emanet olan bir şey varsa da asıl sahibine geri vermeniz gerekebilir. Miras konusunda yaşanan anlaşmazlıklar varsa yakında çözülür ve herkes kendi payına düşeni alır. Bir türlü adaletin sağlanamadığı bir konuda er ya da geç adalet yerini bulur. Rüyada mezarlıktan çiçek toplamak, zamanında elinizden kaçan bir fırsat varsa bu fırsatı yeniden yakalamak anlamına gelir. Zamanında kaçan bir fırsat için üzülen kişilerin yüzünü güldürecek haberler gelir, şans yüzlerine bir kez daha güler. Sağlık problemleri olan kişiler ise sıhhatlerine kavuşurlar.

Rüyada mezardan çiçek koparmak, zamanında karşılıksız iyilik yaptığınız bir insan tarafından hayal kırklığına uğranılmasına da yorumlanır. Bir zamanlar sizin maddi destekte bulunduğunuz ve yardımına koştuğunuz bir insan varsa bu insan size aynı şeyi yapmayabilir. Size karşı vefa borcu olan biri sırt çevirebilir. Bazı insanlar ile aranızda para yüzünden anlaşmazlıklar çıkabilir.

Rüyada Mezarlıktan Çiçek Almak

Önünüze konulan her türlü zorluğa rağmen bir şeyler başarmaya ve gücünüzü kanıtlamaya yorumlanır. Çok mutsuz olan ve umutları yıkılan birinin yeniden umutları yeşerir.Bir zamanlar üzülüp ağladığınız konularda güçlenebilir ve aradığınız mutluluğa tek başınıza erişebilirsiniz. Kişi tek başına zorlukların üstesinden gelir ve kendine inancı ile sorunları geride bırakır.

Rüyada Mezarlıktan Çiçek Koparmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, günahlarınızdan dolayı tövbe etmeye ve kimin kalbini kırdıysanız gönlünü kazanmaya yorumlanır. Para meseleleri yüzünden aranızın açık olduğu ve konuşmadığınız insanlar varsa aradaki sorunlar çözülür. Sizin verdiğiniz sözler varsa tutabilirsiniz. Sizin yüzünüzden mağdur olan biri varsa bu mağduriyeti giderebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Esma dedi ki:

  Rüyamda ölen eşimin mezarında ki çiçekleri eşimin erkek kardeşinin söktüğünü gördüm ne anlama geldiğine cevap verirseniz sevinirim

 2. Havana dedi ki:

  Kızım rüyasında dayısın mezarı hariç tüm mezarın yandığı ve dayısın mezarı üzerinden çiçek koparmış ben varmıştım bak çiçek dedim dönüp bakmadın dedi

 3. Başak dedi ki:

  Annemin bir mezarliltan pembe çiçekli bir ağaci kökünden koparmaya çalıştığını koparamadigini ve komşumuz kadin tarafindan kökünden kopardığını gördüm annem hayatta komşumuzda acap nedir yorumu rica etsem yorumlarmisinin

 4. Şahin dedi ki:

  Merhaba benim rüyamda mezarların üst üste koyulduğunu 5 tane mezar gördüm yakın zamanda ölen annemim mezarıda 4.cü sırada üstünede 5.ci bebek mezarı da gördüm.anlami nedir acaba şimdiden teşekkür ederim .

DMCA.com Protection Status