Rüyada Mor Yumurta Görmek

Rüyada mor yumurta görmek, yeni bir gelir kapısının aralanmasına ve çok büyük kazançlara ulaşmaya yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler ticari hayatta büyük anlaşmalar yapabilirler ve müşterileri çoğalır. Çalışan kişiler de maaşlarına zam alabilirler. Ya da ek gelir denemeleriniz varsa hedeflenen kazanca ulaşılabilir. Yakında emeklerinizin karşılığını almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Mor renk genellikle para ile ilişkilendirilir. Rüyada mor yumurta görmek de çok hayırlıdır. Kişinin fakirlikten kurtulup rahat geçinmesine ve zenginliğe yorumlanır.

Rüyada mor renkli yumurta görmek, yeni plan projelerinizde sorunlar ile karşılaştı iseniz yakında çözülmesine ve aksiliklerden kurtulmaya yorumlanır. Hem iş hem de eğitim hayatında yaşana aksiliklerin ardından her şey istenildiği gibi olur. İşsiz iseniz güzle bir iş teklifi gelebilir.

Rüyada Mor Yumurta Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi olarak rahatlamaya ve borcu olanların borçlarından tez vakitte kurtulacaklarına yorumlanır. İş konusunda şansınız açık olur ve güzle haberler gelir, işleriniz açılır. Hem evinizde he de hanenizde bolluk bereket olur, işsiz olanlar yeni bir işe girebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Hülya Dilara
  2. Elif
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status