Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek, yakın çevrenizdeki insanlara iyiliğinizin dokunacağına ve hak yolunda iyilikler yapmak anlamına gelir. Başkaları tarafından övgüyle sizden bahsedilir. Toplum içinde saygınlığınız artar ve sizin hakkınızda hoş sözler duyabilirsiniz. Aynı zamanda karşınıza iyi ahlaklı ve gönlü bol insanlar çıkabilir. İş hayatında da başkaları tarafından takdir görebilirsiniz. Eğer bir süredir uğraştığınız işler varsa sonunda bu işlerde büyük başarılar sergilenebilir ve daha çok insan isminizi duyabilir. Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız ve nihayetinde rahata erişilir.

Rüyada nar ağaçları görmek, aynı zamanda bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Evinizin rızkı çoğalır, evinize bolluk hakim olur. Eğer bir yerlerden beklediğiniz paralar varsa da bu paralar yakında elinize geçer. Rüyada nar ağacı bahçesi görmek, hane içerisinde huzurun hakim olması ve maddi sıkıntıların son bulması anlamına gelir. Hanede sıkıntı çeken kişiler varsa da bu kişilere yardımınız dokunabilir ve gayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Nar Ağacı Görmek

Kalabalık bir aile olmak anlamına gelir. Nesela evli olan kişiler çocuk sahibi olabilirler ya da ailede çocuk sahibi olan kişiler olabilir. Aynı zamanda haneye gelin veya damat da girebilir. Aileniz kalabalık olur ve evinizin mutluluğu neşesi artar.

Rüyada Nar Ağacı Fidanı Görmek

Yeni yatırımlardan büyük kazançlar sağlamak anlamına gelir. Eğer uzun vadeli yatırımlar yapmayı planlıyorsanız, bunlardan gelecekte büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda mal mülk sahibi olmak isteyenler için de hayırlı fırsatlar karşılarına çıkabilir. İş hayatında makam mevki yükselmesi ve kazancın artması söz konusu olabilir.

Rüyada Nar Ağacı Budamak Görmek

Sıkıntılardan teker teker kurtulmak anlamına gelir. Aynı zamanda iman gücü kuvvetli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Manevi yönden içinizi rahatlatacak bir takım konuşmalar olabilir. Size yol gösterecek biri sayesinde ufkunuz açılır.

Rüyada Nar Ağacı Ekmek

İlerleyen zamanda zenginliğin kapılarını aralamak anlamına gelir. Bekar olan kişiler zengin biriyle evlenerek geçim derdi olmadan hayat sürebilirler ya da kendi işini yapan kişiler de işlerini büyüterek kazançlarını arttırabilirler. Parasal sorunlar ortadan kalkar.

Rüyada Ağaçtan Nar Toplamak

Kısmetin çoğalmasına ve elinizin bollaşmasına yorumlanır. Kazanacağınız parayla çok hayırlı işler yapabilirsiniz. Paranız gün geçtikçe daha da artar. Helal yoldan sağlayacağız kazanç size çok bereketli gelebilir. Ekonomik yönden güçlü olabilirsiniz. Parasal anlamda başkasına muhtaç kalınmaz.

Rüyada Nar Ağacı Çiçeği Görmek

Bekar olan kişilerin yeni bir aşka yelken açması anlamına gelir. Tanışacağınız kişi ile uyumlu bir aşkınız olacaktır. Geleceğe yönelik evlilik planları da yapabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa yada evliyseniz, hayırlı çocuklar yetiştirmek anlamına gelir. Çocuklarınız ile ilerleyen zamanda gurur duyacaksınız demektir.

Rüyada Nar Ağacı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada nar ağacı görülmesi çok hayırlı bir tüyadır. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içerisinde bir hayat sürmesine ve geçim sıkıntısı çekmemesine yorumlanır. Maddi yönden hiç kimseye muhtaç olmadan bir hayat sürebilirsiniz ve yatırımlarınız olabilir. Gelecek günlerde hayırlı bir işe de vesile olunması söz konusudur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Cihan dedi ki:

  Rüyamda nar ağacı gördüm üzerinde narlar vardı bende bir nar alayım derken niyetlendim be tam o sırada yarılmış bana en yakın nar üzerime düştü içi genelde beyazdı bende narı böldüm bi baktım içi örümcek ağı olmuş biraz temizlemeye çalıştım ama aonund hoşuma gitmedi ve yemedim öylece rüyam bitti…acaba yorum nedir.?

 2. Özlem dedi ki:

  Rüyamda kendi odamın ortasında meyvelerini vermiş bir nar ağacı gördüm. Onun yanında masamın üzerinde ise dalarının uçları tomurcuklanmış, meyvelerini vermemiş bir nar fidesi gördüm ve bu masamın üzerindeki rafta da gerçek hayatta ekim ayının sonlarında aldığım çiçeklerini dökmüş dalları kupkuru kalan ölen açelya çiçeğimin de dallarının uçlarında yeni yeni tomurcuklanmalar, yeni çiçekler açacağına dair emareler vardı. Yorumlarsanız sevinirim, hayırlı günler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve bolluk içinde yaşamaya yorumanır.

 3. Derya dedi ki:

  kendi yerimizdeki nar ağaçlarını gördüm Ekşi narların 3 tanesi belinden kırılmış. Diğer tatlı nar ağacı sağlam ve başındaki mahsülleri de çocukluğumda ki narlar gibi kıpkırmızı ve büyüklerdi. Onları koparmak için gidicektimki geçicem yol kapalıydı kırılan dallar yüzünden. Yol ararken uyanmışım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı kazanca, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 4. Suada dedi ki:

  Rüyada meyveli nar ağaçları, fidanları,fideler ve çeşitli bitkiler gördüm fakat bunlar kuzenimin talebiyle yerlerinden sökülüp götürüyordu.kesme yok köklerimden sökülüp toplattırıyordu. Bir de küçük çaplı hisse. Bulunan bir firmanın ki bu devlet firması satıldığını gördüm.Ve hisselerimin değersizleştiğini gördüm. Ne anlama geliyor bunlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü düşünce ve kaygılardan kurtulmaya yorumlanır.

 5. Arzeh dedi ki:

  İstihare. Ederek uymussaniz gördüğünüz ruyadski kıpkırmızı nar kötü hayırsız. Haber alacağınıza işaret eder . İstihare de kırmızı ve siyah hayırsız beyaz ve yeşil hayırlı anlamlar taşır nesnelerin bir önemi yoktur.

 6. Dinç dedi ki:

  Bir bahçede iki tane nar ağacı gürdüm üzerin de kırmızı narlar vardı bahçe sahibinden nar bir kaç tane koparabilirmiyim diye sordum o da izin o arada uyandım hayırdır inu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden elinize toplu para geçmesine yorumlanır.

 7. Sinem dedi ki:

  3 yaşındaki kızımı evde bırakıp eşimin işyerine gidşyorum. İşyeri kocaman bir bahçede oluyor. Ve yanında pembe çiçekli çok güzel bir nar ağacı var. Daha sonra kızım yanımıza geliyor. Ben nasıl geldin diyorum. Oda babamın yanına geldim diyor. Ben ağacı gösterşyorum çok güzel bak diyorum oda narları soruyor bu ne diye.

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçmesine ve yeni bir iş yeni kazanç kapısı aralamaya yorumlanır.

 8. Soong ji dedi ki:

  Ruyamda kendi bahcemizdeki nar ve uzum agaclarini gordum ve annemle babam en iyilerini secmemi soyluyolardi bi tane kucuk nar beyaz cikdi ben sinirleendim sonra iri taneli uzum koparmaya calisiyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde zenginliğe, rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 9. Rukiye dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda sürekli meyve bahçeleri görüyorum. Daha önce meyve bahçesi ve muz agaci kiraz ağaçları gördüm. Bu gece de yine meyve bahçesi ağaçlar var. Ve nar agaci gördüm. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, elinizi attığınız işlerden başarılı olmaya yorumlanır.

 10. Osman dedi ki:

  Selam. Rüyamda Deniz kenarında çam ağaçları olan bir yerdeydim , ve yerde bir nar fidanı gördüm. Nar fidanını elime aldım Deniz kenarına ekmek istedim . Orada yol çalışması var dediler. hem herkes denedi olmadı, sende ekersen olmaz dediler boşa uğraşma dediler Ben yinede denedim ama yol çalışması olduğu için ekecek yer olmadığı için tam deniz kenarına ekmek istedim Fidanı batırdım ama su olduğu için tutunamadı. Tekrar denedim ama denizin suyu nedeniyle ekemedim Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Elinizi attığınız her işte bol kazanca ve sevince berekete yorumlanır.

 11. Liya dedi ki:

  İstihare namazına yattım kardeşim cezaevinde mahkemesi olacak sonucu ne olacak diye niyetlendim.Ruyamda nar ağacı gördüm ve nar yedim iri taneli kıpkırmızıydı ama tadı çok güzeldi yorumlarsqniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status