Rüyada Nikahtan Vazgeçmek

Rüyada nikahtan vazgeçtiğini görmek, gerçekte evlilik telaşı içinde olanlar için yakında hayallerindeki gibi bir düğün ile nikah masasına oturacaklarına yorumlanır. Çevrenizde sizi bu konuda yıpratan ve sürekli üzen kişiler varsa mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Aileler arası anlaşmazlıklar da evlilik yolunda daha da zorlanmanıza sebep olabilir. Beklediğinizden daha zor bir süreç olabilir, ancak sonu hayırlı olur. Eğer henüz evlilik hayalleriniz yoksa da bir süre daha ertelemek ve çok çalışmak anlamına gelir. Rüyada nikahı yarıda bırakmak, yarıda kalan hayallere ulaşmak için özel hayatınıza daha az zaman ayırmaya yorumlanır. Şu günlerde kendi yarım kalan işlerinize zaman ayırmanız gerekebilir. Rüyada nikahtan dönmek, ertelenen fırsatlardan dolayı hayıflanmak ve geç değerini anlamaya yorumlanır. Keşke dediğiniz şeyler olabilir. Elinizden kaçan bir fırsatın değeri geç anlaşılır.

Rüyada nikahtan kaçmak, iç dünyanızda yaşadığınız kararsızlıkların yakında bitmesine ve geleceğiniz için doğru seçimler yapmak, doğru insanla hayatınızı bütünleştirmek demektir. Henüz evlilik hayal olmayanların karşısına doğru eş adayı çıkar. Uzun bir bekleyişin ardından şans talihiniz açılır. Kısmetsiz olduğundan yakınanların yakında kısmeti açılır.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek

Zamanında vazgeçtiğiniz her ne varsa pişman olmak demektir. Biriyle ayrıldığınız için pişman olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın değeri geç anlaşılır. Ya da bir zamanlar reddettiğiniz biri varsa da yeniden karşınıza çıkabilir ve geri kazanmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Nikahtan Vazgeçmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, eskiden hisleriniz olmayan birini yeniden görmek ve aşık olmaya yorumlanır. Kafanızı karıştıran biri olabilir. İlişkisi olanlar da büyük bir ikilem yaşarlar. Evlilik planlarınızı bir süre daha erteleyerek önceliği kendi iş ve hayallerinize vermeniz gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Melisa
 2. Bahar
 3. Ramazan
 4. Osman
 5. Feride
 6. Efsun
  • admin
 7. Asuman
  • admin
 8. Ayşe
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status