Rüyada Oğlu Olacağının Söylenmesi

Rüyada oğlu olacağının söylenmesi, çok sevineceğiniz ve herkesle paylaşmak isteyeceğiniz bir haber alacağınıza yorumlanır. Eğer bir süredir beklenen bir başvuru cevabı varsa gelir, yakında hayatınızda önemli bir değişim olabilir. İşsiz olanlar iş bulur, evlenmek isteyenler evlenir. Evli olan biri bu rüyayı görürse hayırlı evlatlar yetiştirmek anlamına gelir. Evinizin neşesi artar, hayatınıza daha iyi ve hayırlı bir yön verebilirsiniz. Eğer sıkıntılarınız varsa çözüm bulabilir, artık yastığa başınızı koyduğunuzda vicdanen da daha rahat huzurlu olursunuz. Rüyada bir oğlunun olacağını duymak, herkes tarafından sevilip sayılmak, insanlara güven vermek ve maddi güç sağlamak demektir. Bunu iş hayatında makam mevki yükselerek terfi alarak sağlayabilirsiniz. Ya da yapılan örnek bir davranış herkesin takdirini kazanabilir, önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Önünde büyük bir sınavı olanların sınavlarından başarılı sonuçlar gelir.

Rüyada erkek çocuğun olacağının söylenmesi, borcu olanları borçlarından ve derdi olanların da dertlerinden kurtulacakları çok önemli bir haber alacaklarına yorumlanır. Örneğin elinize toplu para geçebilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ya da aklınızda pek çok soru işareti varsa yanıtını bulur, boşuna kuruntu yaptığınız konular olabilir.

Rüyada Hamileyken Oğlu Olacağının Söylenmesi

Hayırlı bir rüyadır ve sevdikleriniz ile bir araya gelebilir, çok müjdeli haberler alabilirsiniz. Maddi endişesi olanların rızkı çoğalır evinizde bolluk bereket artar. Eşiniz de size çok sevineceğiniz haberler getirebilir.

Rüyada Oğlu Olacağının Söylenmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evlilik çağında olan kişiler için hayırlı bir taliplerinin çıkacağına yorumlanır. İşsiz olanların iş imkanları artar, daha çok para kazanırlar. Daha güzel fırsatlar ellerine geçer. Eğer bir süredir beklenen bir para varsa elinize geçer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gül dedi ki:

  Merba,
  Benim kızım hamile , rüyamda torunumun erkek olduğunu görüyorum ve kızım bana verirken bebek yere düşmek üzereyken kurtarıyorum sarılıb seviyorum . Eşimin bizi almaya gelmesini bekliyorum. Odadayız içeriye bir kadın hamile olan gelini ile giriyor ve gelininin hamile olduğunu bebeğin cinsiyetinin ne olacağını bakın söyleyin diyor. Bende erkek olacağını söylüyorum.Torunumu alıp cıkıyorum.

 2. Gülizar dedi ki:

  3.5 aylık gebeyım ruyamda oglun oluyor dıyorlar cok üzülüyorum ondan sonrada pembe küçük ayakkabı goruyorum onu almak için gidiyorken alarm çaldı uyandım

 3. Çiğdem dedi ki:

  Eşim rüyasında birisi ona senin oğlun olucak demiş hamile değilim

 4. Ayshan dedi ki:

  Rüyamda şeyh kiyafetinde bir adam talebesiyle birlikte önünde bir kitap açık duruyordu. Ben de annemle orda oturuyordum. Şeyh mi, kahin mi tam bilemedim. Adam bana elimdeki harfleri kitap sayesinde bularak gelecek çocuğumun ismini söyleyebileceğini dedi. Elime ve kitaba bakarak 3 harf çizdi. Harflerden ilki sanki L harfiydi. Benim sevgilimin adı da L ile başlıyor ve 3 harf. Sonra o 3 harfi birleştirdi ve ortaya bir balık sembolü çıktı. Adam bana gelecekte bir oğlumun olacağını, çok hayırlı bir evlat ve vatana, dünyaya hayırlı bir kişi olacağını söyledi. Çok saygın, salih bir kul olacak dedi. Bunu duyunca mutluluktan ağladım ve yanımdaki anneme de anlattım. O da çok mutlu oldu. Bu rüyadan nasıl bir anlam çıkar?

 5. Gamze dedi ki:

  Hamile değilken rüya gördüm. Oğlun olcak adını Ömer koy dediler. Hiç aklımda yokken 10 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Şu an 2.5 aylık hamileyken. Sizce bu rüya nedir?

 6. Zeynep dedi ki:

  hamile değilim ama rüyamda oğlun olacak diyorlar bende diyorum kız değilse dogurmicam niye kız olmadı

 7. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda senin oglun olacak diyorlar 3tane arka arkaya oglan olacak diye söyleniliyo

 8. Nil yıldız dedi ki:

  Rüyamda Rüyamda eşimin oğlum olacak diye sevindiğini görmek

 9. Aysn dedi ki:

  Hamileyim dr cinsiyete kız dedi ama rüyamda bi dahaki kontrolume gitmişim ve dr ultrason fotosunu elime veriyor bsk bakalım neyin olacak diyor bakıyorsam bir erkek bebek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 10. Fatih dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim

 11. Fatih dedi ki:

  Ruyamda kadir gecesi günü bir oğlun olucak ve onun adını kadir koyacaksın dediler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya şansın bahtın açılmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status