Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada öldürülmek, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, uzun bir ömür sürmeye yorumlanır. Hayırlı bir amele işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrüne ömür katılması anlamına gelir. Eğer bir takım hastalıklarınız varsa tedaviniz ile birlikte hayırlı haberler gelebilir. Rüyada öldürülmeye çalışmak, bazı sağlık sorunlarının üstesinden gelmek demektir. Aynı zamanda psikolojik olarak da sizi yoran bir takım konular varsa gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Sizi strese sokan herhangi bir konuda artık endişe ve baskı ortadan kalkar. Rüyada kendi ölümünü görmek, tövbe etmeye ve manevi yönden güçlenmeye, bazı hatalardan geri dönüp yapılan hataları da telafi etmeye yorumlanır. Özellikle de vicdani yönden rahat edilir.

Rüyada başkası tarafından öldürülmek, başka biri tarafından görülen zararı telafi etmek ve zorlukları aşarak daha iyi şartlara sahip olmak demektir. Yeni başlangıçlar yapabilir, yeni seçimler ile hayatınızı daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Rüyada başka birinin öldürüldüğünü görmek, başka birine istemeden de olsa zararınızın dokunmasına ve bunu telafi etmeye yorumlanır. Birine yaptığınız haksızlık varsa bu kişinin gönlünü alabilirsiniz.

Rüyada Bıçakla Öldürüldüğünü Görmek

Bazı insanlara karşı ön yargılarınızda haklı çıkmaya ve tahmin edilen bir şey ile karşılaşmaya yorumlanır. Özellikle de sevdiklerinizi uyardığınız biri hakkında yanılmazsınız. Bu kişinin asıl maskesi ortaya çıkabilir.

Rüyada Silahla Öldürüldüğünü Görmek

Size zarar vermek isteyen ve sizinle rekabet içerisinde olan birine yorumlanır. Bu kişi size yalan söyleyebilir ya da bir şekilde kendi lehine bir şeyler yaparak sizi mağdur edebilir. Bu kişiden gelen ihanet ile üzülebilirsiniz.

Rüyada Çocuğunun Öldürüldüğünü Görmek

Çocuğunuzun yaptıkları işe gurur duymak ve çocuklarınızdan yana şanslı olmaya yorumlanır. Hayırlı evlatlar yetiştirerek gelecekte de onlar adına mutlu olabilirsiniz. Onlar için yaptığınız bazı fedakarlıklar sayesinde güzel yerlere gelebilirler.

Rüyada Eşinin Öldürüldüğünü Görmek

Eşinizin ömrünün uzun olmasına ve birlikte uzun bir ömür sürmeye, mutluluk içerisinde aynı yastığa baş koymaya yorumlanır. Eğer eşinizin bir takım sağlık problemleri varsa, bunları tez zamanda atlatabilir. Endişeler ortadan kalkar.

Rüyada Öldürüldüğünü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni seçimler yapmak ve hayatın değerini anlamak, size zarar veren şeylerin farkına vararak bunlardan vazgeçmek anlamına gelir. Tam tersi sizin için hayırlı sonuçlar verecek bir takım planlar yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. burhan soypak dedi ki:

  ruyamda kucuk ordek mi kazmi bilmiyorum onu ayirt edemedimm yavrularinii birisi bogaarini kesip olduruyorduu ben cok uzuluyordumm annemde ordaydii biz kurtarmaya calisiyordukk

 2. yusuf dedi ki:

  rüyamda 10 yıl önce çalıştığım iş yerindeydim.Beni çalışmam için başka bir yere gönderiyorlardı.orada veznenin önünde kuyruğa girmiştik önümde genç bir bayan doktor vardı 16bin maaş aldı sonra bende 4800tl aldım üzüldüm.çalışmak için gönderdikleri yeri sevmemiştim çalışmak istemiyordum konuşmak için patrona gittim masasının karşısına oturdum tam derdimi anlatacaktım ki mahmut bey dememle patronun silahı çekip alnımdan vurması bir oldu.boğazım düğümlendi. bu rüyadan bir gün öncede nefesimin gittiğini hissediyorum sonra bir an uyku sersemi uyanıp nefes aldığımı anlayınca uyumaya devam ediyorum.buda rüyamıydı gerçekmiy di emin değilim hayır olsun inşaallah

 3. rabia dedi ki:

  rüyamda ablamlarla beraber bilgisayarda oyun oynuyorduk birden oyundaki kadın ben oldum oyundaki kadınların üzerinde eski çağ elbiseleri vardı ve benim bi oğlum vardı beni sevmeyen nefret eden bir kadında vardı ve rüyamda beni öldürüyordu sonra ben kadının erkek çocuğu olarak devam ediyordu annemi öldüren kadın gelip beni karpuz kapuğuyla öldürmeye çalışıyordu ama öldüremiyordu sonra elindeki bıçakla erkek çocuğun boğazına kesik atıyordu ve ve ordan gidiyordu erkek çocuğun boğazı kanıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sıkıntıların kırgınlıkların bitmesine, işsiz birinin işe girmesine yorumlanır.

 4. Mücahit dedi ki:

  Rüyamda bir çalılığın arkasında askerlerin yoldan araçla geçişlerini izliyordum. Korkuyordum. Sonra sağ tarafta bir asker beni fark etmesiyle diğer askerlerinde beni görüp ateş açmaya başladı. Masumum ben ben öğrenciyim dedim lütfen vurmayın beni dedim. Sağ tarafımdaki asker tmm vurmayın demesine rağmen yine ateş ettiler ve başımdan, boynum kısmından vuruldum. O an artık öleceğimi öğrendim ve hemen uyandım. Korkmuştum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yapılan bir haksızlığın bitmesine ve sağlık sıhhate yorumlanır.

 5. Admin dedi ki:

  Ruyamda kocam ile beni yatakta bogmak yuzu belirsiz birinden??

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde huzursuzluğun bitmesine yorumlanır.

 6. Kub dedi ki:

  Birgün sevgilimin yanına gediyorum elinde balta vardı o baltayı npcan demeye kalmadı boynuma vurdun sonra küçük küçük parçalara kesmeye başladı sonra her parçayı farklı farklı yerlere attı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz insan ile konuşup sıkıntıları çözmeye yorumlanır.

 7. Ferhat dedi ki:

  Iş arkadaşım tarafından sandalyeye bağlı bir şekilde silahla öldürüldüğünü gördüm neye yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizinle dertleşip sıkıntılarını paylaşmasına yorumlanır.

 8. Tahir dedi ki:

  Rüyamda yüzünü hatırlamadığım biri tarafından silahla vurularak yere düştüm ölmeden önce kelime-i şahadet getirdim tam getirirken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkanızdan birinin dedikodu yapmasına yorumlanır.

 9. İsa dedi ki:

  Ben ve uzaktan tanıdığım biriyle tefeci bir adamı kandırdığımızı ve parasını yiyeceğimizi planlayıp bir tüpün üstünden ona işkence yapacakmışız gibi birşeyler hazırlıyorduk sonra ben vazgeçiyorum biraz zaman sonra o adamın öldürüldüğünü duyuyorum bir polis gelip beni sorguluyor ve işkence hazırladığımız şeyleri görüyor ve beni ölen adamın tanıdıkları olan bir yere gidiyor ve bu suçsuz diyor sonra tam ordan ayrılacak ken eğilip su içiyorum bir musluk tan o sırada kafamın arkasından biri bana kurşun sıkıp öldürüyor ve Allah’a hesap vermekten korktum ve uyandım uyandığımda ise sabah namazının vakti girmişti kalkıp namaz kıldım

  1. admin dedi ki:

   Bazı hataları telafi etmek ve hayırlı dostlar edinmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status