Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada öldürülmek, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, uzun bir ömür sürmeye yorumlanır. Hayırlı bir amele işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrüne ömür katılması anlamına gelir. Eğer bir takım hastalıklarınız varsa tedaviniz ile birlikte hayırlı haberler gelebilir. Rüyada öldürülmeye çalışmak, bazı sağlık sorunlarının üstesinden gelmek demektir. Aynı zamanda psikolojik olarak da sizi yoran bir takım konular varsa gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Sizi strese sokan herhangi bir konuda artık endişe ve baskı ortadan kalkar. Rüyada kendi ölümünü görmek, tövbe etmeye ve manevi yönden güçlenmeye, bazı hatalardan geri dönüp yapılan hataları da telafi etmeye yorumlanır. Özellikle de vicdani yönden rahat edilir.

Rüyada başkası tarafından öldürülmek, başka biri tarafından görülen zararı telafi etmek ve zorlukları aşarak daha iyi şartlara sahip olmak demektir. Yeni başlangıçlar yapabilir, yeni seçimler ile hayatınızı daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Rüyada başka birinin öldürüldüğünü görmek, başka birine istemeden de olsa zararınızın dokunmasına ve bunu telafi etmeye yorumlanır. Birine yaptığınız haksızlık varsa bu kişinin gönlünü alabilirsiniz.

Rüyada Bıçakla Öldürüldüğünü Görmek

Bazı insanlara karşı ön yargılarınızda haklı çıkmaya ve tahmin edilen bir şey ile karşılaşmaya yorumlanır. Özellikle de sevdiklerinizi uyardığınız biri hakkında yanılmazsınız. Bu kişinin asıl maskesi ortaya çıkabilir.

Rüyada Silahla Öldürüldüğünü Görmek

Size zarar vermek isteyen ve sizinle rekabet içerisinde olan birine yorumlanır. Bu kişi size yalan söyleyebilir ya da bir şekilde kendi lehine bir şeyler yaparak sizi mağdur edebilir. Bu kişiden gelen ihanet ile üzülebilirsiniz.

Rüyada Çocuğunun Öldürüldüğünü Görmek

Çocuğunuzun yaptıkları işe gurur duymak ve çocuklarınızdan yana şanslı olmaya yorumlanır. Hayırlı evlatlar yetiştirerek gelecekte de onlar adına mutlu olabilirsiniz. Onlar için yaptığınız bazı fedakarlıklar sayesinde güzel yerlere gelebilirler.

Rüyada Eşinin Öldürüldüğünü Görmek

Eşinizin ömrünün uzun olmasına ve birlikte uzun bir ömür sürmeye, mutluluk içerisinde aynı yastığa baş koymaya yorumlanır. Eğer eşinizin bir takım sağlık problemleri varsa, bunları tez zamanda atlatabilir. Endişeler ortadan kalkar.

Rüyada Öldürüldüğünü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni seçimler yapmak ve hayatın değerini anlamak, size zarar veren şeylerin farkına vararak bunlardan vazgeçmek anlamına gelir. Tam tersi sizin için hayırlı sonuçlar verecek bir takım planlar yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. yusuf
 2. rabia
  • admin
 3. Mücahit
  • admin
 4. Admin
  • admin
 5. Kub
  • admin
 6. Ferhat
  • admin
 7. Tahir
  • admin
 8. İsa
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status