Rüyada Ölen Annemi Yıkamak

Rüyada ölen annesini yıkadığını görmek, yaşantınızda güzel olaylar meydana gelebilir ve annenizin yokluğunu her geçen gün daha fazla hissederek onun yanınızda olup sizin mutlu günlerinize şahit olamaması üzebilir. Örneğin bekar olan biri evlenebilir ya da evli biri bebek sahibi olabilir. Yaşanan bu mutluluk verici olaylar bir yandan da bir yanınızı buruk bırakabilir. Rüyada ölmüş anneyi yıkamak, dert ve sıkıntılarında arınmak anlamına da gelir. Kişi borçları varsa borçlarını öder. Aileden birine de borcunuz varsa o kişiye borcunuz kapanır ve aranızdaki parasal gerilim biter. Rüyada ölmüş anneyi banyo yaptırmak, anneniz hayatta iken sizden beklentilerini yerine getireceğine ve başarılı olacağına, ideallerine erişeceğine yorumlanır. Önünüzdeki engelleri er ya da geç aşıp ailenizi sevindirebilirsiniz.

Rüyada ölmüş annenin saçını yıkamak, elinize daha çok para geçeceğine ve ailenize daha çok yardımcı olmaya, kardeşler arasında dayanışmaya yorumlanır. Yakınlarınız ile birlik olup sorunlarınızı çözersiniz. Bir süredir beklenen yük kazanca ulaşılır, maddi durumu kötü olan kişilere bu sayede yardımınız dokunabilir.

Rüyada Ölen Annenin Ayaklarını Yıkamak

Güvendiğiniz insanlar tarafından uğradığınız maddi ve manevi zararlar varsa bu zararları telafi edeceğinize yorumlanır. Sizi üzen kişiler şimdi kendileri üzüntü duyarlar. Sizin kötülüğünüzü isteyen kimseler kendileri benzer duruma düşerler.

Rüyada Ölen Annenin Çamaşırını Yıkamak

Rüyada ölmüş annenin çamaşırlarını yıkamak, daha çok insan tarafından sevilmek ve değer görmeye yorumlanır. Evliyseniz vatana millete hayırlı çocuklar yetiştirmeye ve ailenizde saadetin artmasına, aile içi sevince yorumlanır.

Rüyada Ölen Annemi Yıkamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, dert ve kederden kurtularak evinizde hayırlı olaylar olmasına, sevdiklerinizle aranızda küslük kalmamasına yorumlanır. Anne tarafından da hayırlı haberler gelebilir ve akrabalarınız ile görüşebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

20 Yorum

 1. Nur
 2. Emine
 3. Serap kurt
 4. Ozlem
  • admin
 5. Melek
  • admin
 6. Bahri
 7. Bahri Ateş
  • admin
 8. Mürşide
  • admin
 9. Şükran ozdemir
  • admin
 10. Gülsüm
  • admin
 11. Gülbeyaz Togay
  • admin
 12. Emire
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status