Rüyada Ölen Birine Sarılarak Ağlamak

Rüyada ölen birine sarılarak ağladığını görmek, dert ve tasadan kurtularak sevdikleriniz ile mutluluklarınızın çoğalmasına yorumlanır. Yakınlarınız sizi mutlu edecek haberler getirebilirler ve onlarla birlikte yapacağınız ortak hayır işleri ya da çalışmalar olabilir. Eğer yakın zamanda sizi üzen biri varsa bu kişi gelip gönlünüzü almak ister. Kalbinizi onarmak için çaba gösterebilir. Eşiniz ya da sevdiğiniz insan ile de yaşanan kırgınlık ay da ayrılıklar biter. Kendini haksızlığa uğradığını düşünen biri bu durumdan kurtulur. Rüyada ölmüş birine sarılıp ağlamak, kendi inandıklarınız ve istedikleriniz için verdiğiniz çabaya değeceğine yorumlanır. Çekilen dert ve cefanın ardından hedeflerinize ulaşabilir, kendinizi çevrenize kanıtlayabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birini canlı görüp sarılıp ağlamak, hakkın adaletin sağlanmasına yorumlanır. Biriyle mahkemesi olan kimse için de sonunda adalet yerini bulur ve hakkı olanı alır. Sizi mağdur eden kimseler daha sonrasında hatalarının farkına varırlar ve telafi etmeye çalışırlar. Güveninizi kıran birer bu güveni yeniden kazanmak için çaba gösterebilir.

Rüyada Ölen Babaya Sarılarak Ağlamak

Aradığınız manevi huzuru bulmak ve aile hayatında huzura mutluluğa yorumlanır. Eğer huzurunuzu kaçıran ve ağır laflar söyleyen biri varsa bu huyundan vazgeçerek size daha çok değer verir. Yakınlarınızın gözünde değeriniz artar.

Rüyada Ölen Anneye Sarılarak Ağlamak

Çok güvendiğiniz biri ile dertleşmek ve içinizdeki sıkıntıları ona anlatmak anlamına gelir. Bazı dertleriniz varsa bu dertlerini çözebilmek ve karşı tarafın da fikrini almak isteyebilirsiniz. Birinden gelen tavsiyeler size çok büyük fayda sağlayabilir.

Rüyada Ölen Birine Sarılarak Ağlamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile barış ve huzur içerisinde yaşamak demektir. Kafanıza takıp da üzüldüğünüz her ne varsa artık üzülüp darılmanıza gerek kalmaz, her şey yoluna girer. Sizi üzen biri ile aranızdaki sorunları çözebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda zaten evli olan abimin nişanlanacağını gördüm. Bunun için kurulan sofranın en başında ölmüş babaannem vardı ve babam ona sarılmamı istedi bende kalkıp ona sarıldım ve duygulanıp ağladım.

 2. Leyla dedi ki:

  Ben rüyamda ölümüş olan teyzemin oglun gördüm ona sarilmişim ikimsde agliyorduk bu rüyam ne anlam gelir

 3. Mine dedi ki:

  Köydeyim annemler benden önde gidiyor gece önümde iki inek yavrusu yolda bi kuyu açılmış son anda fark ediyorum yolun karşısına geçip devam etmek istiyorum bunun için yol arıyorum çamur heryer ama üzerim ayakkabılarım hiv pislenmedi karşıya gectim yol çalışması varmış önünde beyaz kum öbekleri var içine batıyorum ama yine hiç kum bulaşmıyor üzerime köyde sattığımız evin avlusuna giriyorum jandarma ne arıyorsunuz diyorum şu kuyusu patlamış diyorlar onun için geldik tmm diyip içeri giriyorum babam annem rahmetli dedem ve bahanem ayağa kalkıyorlar beni görünce dedeme sarılıp ağlamaya başlıyoruz birlikte konuşmuyoruz ama vol özledim diyorum bahanem destekliyor 3 ümüz ağlıyoruz biliyorum ölüsuölürsünüz ama keşke gerçek olsanız sağ olsanız diye ağladık birlikte

 4. Murat dedi ki:

  Hızlı akan su kanalından naylon içinde tanımadığım bir ceset gördüm tutup çıkardım sarıldım öpüp agliyordum

 5. Azat dedi ki:

  Rüyamda benim hanımın aneanesini gördüm evin kapısında uzun süre sarılıp ağlıyordum ama rahmetli ağlamıyordu gülüyordu beni teselli ediyordu geçecek alışırsın diyordu

DMCA.com Protection Status