Rüyada Ölen Biriyle Görüşmek

Rüyada ölen biri ile görüştüğünü görmek, gelecek günlerde yapılacak olan görüşmelerin çok hayırlı sonuçlanmasına yorumlanır. Özellikle de mülakata girecek olan ya da yarışması olan kimselerin endişeleri biter, beklentilerinin üzerinde geçer ve sonuçları memnun eder. Yarışmadan galip ayrılabilirsiniz. Sizi plan projeleriniz ile ödüllendiren kimseler olabilir. Tabi övgü dolu sözler de işitebilir, bazı insanlardan takdir görebilirsiniz. Rüyada ölüyle görüşmek, bir süredir ikna edemediğiniz biri varsa o kişiyi sonunda çabalarınız ile ikna edeceğinize yorumlanır. Hatta evlenmek isteyip de ailesini ikna edemeyenler yakında ailelerinin rızasını alırlar. Sizin istek ve arzunuzu göre yakınlarınız daha fazla karşı çıkmaz ve isteklerinizi onaylar.

Rüyada ölen biriyle konuşmak, aynı zamanda hayırlı insanlar ile tanışmak anlamına gelir. Yeni dostlar edinebilir ve yeni sohbet ortamlarına girilebilir. İş değişikliği ya da başka sebeplerle de yeni insanlar hayatınıza girebilir ve hayırları dokunur.

Rüyada Ölen Biriyle Telefonda Görüşmek

Yapılacak olan bir telefon görüşmesinin sizin için çok önemli olacağına yorumlanır. Bir yere başvuru yapıp da sonuç bekleyen bir sonunda telefon ile aranıp kabul görebilir. Yakınlarınızdan hayırlı haber bekliyorsanız onlar da sizi yakın vakitte arayabilirler.

Rüyada Ölen Biriyle Görüşmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan ikili görüşmelerden hayırlı sonuçlar almaya ve ikna etmeye yorumlanır. Yakın zamanda kritik bir konuşma yapacak olan kişiler için de korkulan olmaz. Eğer açıklamanız gereken bir şey varsa sert tepki alınmaz, karşı taraf sizi anlayış ile karşılayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Aynur tanış dedi ki:

    Rüyanda büyükçe gölde yüzen çok balıklar var eşim ELİYLEN tutup kıyıya atıyor beraber pişirip yiyoruz bu arada hava kararmış akşamdı

DMCA.com Protection Status