Rüyada Ölen Kişinin Ayakkabısını Giymek

Rüyada ölen kişinin ayakkabısını giydiğini görmek, hasta olanların hastalıklarından kurtulmasına ve dertli olanların da dertlerinin son bulacağına yorumlanır. Bir süre önce verilen sözler tutulur ve mağdur olunmaz. Özellikle de uzakta yaşayan yakınlarınız zamanında geri dönerler. Bir süredir sevdiklerinizin yolunu gözlüyorsanız özlemler son bulur. Çocukları veya eşinden ayrı olanlar yeniden bir araya gelir ve aynı çatı altında yaşamaya devam edilir. İş veya eğitim gibi özle sebepler ile ailenizden uzakta iseniz yine bir arada olunur. Uzakta yaşayan sevdiklerinizi sizin de ziyaret etmeniz gerekebilir. Ya da sizi davet edebilirler ve yola çıkılabilir. Rüyada ölmüş birinin ayakkabılarını giymek, hayırlı bir yolculuk yapılması anlamına gelir. Bir süre önce planlanan yolculuklar varsa çıkılır ve hayırlı olur. Kişi görmedik istediği yerleri görebilir, sağlık için de yapılan yolculuklar hayır getirir.

Rüyada ölen insanın ayakkabısını giymek, güvendiğiniz insanlar ile ortak işler yapmaya ve hayırlara vesile olmasına yorumlanır. Size güven veren kişilerle birlikte daha çok kazanabilir, hayırlı işlerde bulunabilirsiniz. Bu bir yardım kuruluşu için de yapılacak olan iyilik olabilir. Başkaları ile birlik olup güzel işlerin altına imzanızı atabilir, iyi işler ile anılabilirsiniz.

Rüyada Ölen Kişinin Ayakkabısını Giymek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sorularınıza geçici değil kalıcı çözüm bulacağınıza yorumlanır. Sağlık sorunları olanlar ise bunun için gidecekleri yerden tedavi olabilirler. Yapılan yolculuklar ile birlikte hayırlı haberler de gelir. Sevdikleriniz ile ortak sevinçler yaşayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Resmiye
 2. Belcikali b.c
 3. Adile
 4. Cahit
  • admin
 5. Zilan kaynak
  • admin
 6. Aysun
  • admin
 7. Bir garip yolcu
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status