Rüyada Ölen Kişinin Ayakkabısını Giymek

Rüyada ölen kişinin ayakkabısını giydiğini görmek, hasta olanların hastalıklarından kurtulmasına ve dertli olanların da dertlerinin son bulacağına yorumlanır. Bir süre önce verilen sözler tutulur ve mağdur olunmaz. Özellikle de uzakta yaşayan yakınlarınız zamanında geri dönerler. Bir süredir sevdiklerinizin yolunu gözlüyorsanız özlemler son bulur. Çocukları veya eşinden ayrı olanlar yeniden bir araya gelir ve aynı çatı altında yaşamaya devam edilir. İş veya eğitim gibi özle sebepler ile ailenizden uzakta iseniz yine bir arada olunur. Uzakta yaşayan sevdiklerinizi sizin de ziyaret etmeniz gerekebilir. Ya da sizi davet edebilirler ve yola çıkılabilir. Rüyada ölmüş birinin ayakkabılarını giymek, hayırlı bir yolculuk yapılması anlamına gelir. Bir süre önce planlanan yolculuklar varsa çıkılır ve hayırlı olur. Kişi görmedik istediği yerleri görebilir, sağlık için de yapılan yolculuklar hayır getirir.

Rüyada ölen insanın ayakkabısını giymek, güvendiğiniz insanlar ile ortak işler yapmaya ve hayırlara vesile olmasına yorumlanır. Size güven veren kişilerle birlikte daha çok kazanabilir, hayırlı işlerde bulunabilirsiniz. Bu bir yardım kuruluşu için de yapılacak olan iyilik olabilir. Başkaları ile birlik olup güzel işlerin altına imzanızı atabilir, iyi işler ile anılabilirsiniz.

Rüyada Ölen Kişinin Ayakkabısını Giymek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sorularınıza geçici değil kalıcı çözüm bulacağınıza yorumlanır. Sağlık sorunları olanlar ise bunun için gidecekleri yerden tedavi olabilirler. Yapılan yolculuklar ile birlikte hayırlı haberler de gelir. Sevdikleriniz ile ortak sevinçler yaşayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ahmet dedi ki:

  Rüyada eşimin vefat eden eski eşini görüyordum gelip çocuklarının yanına uzanıyordu bende baya bir kıskanıyordum yani rahatsız oluyordum bu durumdan sonra dışarı çıkıyordum dışarda hafif yağmurlu hava vardı yerler ıslaktı bahçeye inmem gerekiyordu baktığımda onu. Ayakkabısını gördüm ve giydim orda babam ve başka insanlarda vardı kalabalıktı bahçede birde köpek vardı köpekten kaçıp tekrar yukarı çıktım ve bu şekilde uyandım aşırı derece bu rüyanın etkisinde kaldım ve hala aklımdan çıkmıyor lütfen yorumlarmısınız

 2. Resmiye dedi ki:

  Selam. Rüyada ölmüş eşimin ayyaqabisini giyorum ayakkabi siyah ayağımada cok büyük .eşimde bankın gülüyor.

 3. Belcikali b.c dedi ki:

  Cok sevdigim sag olan abimin ayakabisini giyiniyorum o anda biri diyor abinin ayakabisi hemen ayagimdan firlatip cikariyorum ve uzuluyorum. Butun gun ruyanin etkisinde kaldim resmen karalara baglandim bugun

 4. Adile dedi ki:

  Ruyamda ölen teyzemin ayakkabisini giydim biraz buyuk gelmiş

 5. Cahit dedi ki:

  Rüyamda ayakkabılarımı çıkartıp, çok sevdiğim, genç yaşta ölen kuzenimin ayakkabılarını giyiyordum ve o geldiğinde tekrar çıkartıp kendi ayakkabılarımı giyiyordum. Yanıma gelip yeğeni ya da küçük kızıyla konuşmak istediğini söyledi -Tam olarak kiminle konuşmak istediğini hatırlamıyorum-.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlemlerin bitmesine, uzak bir yerden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 6. Zilan kaynak dedi ki:

  Rüyada ölen babaannemin ayakkabıkarını giydim yırtılmıştı az çok ağlıyordum babaannem için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta bir yakınınızın iyileşmesine yorumlanır.

 7. Aysun dedi ki:

  Ölen eşimin erkek ayakkabisini giydm ayagma tam olmus dyorum esime bide onla kavga ettim birbirimize vurduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin ailesinden hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 8. Bir garip yolcu dedi ki:

  Selamaleyküm. Rüyada ölmüş abimin kara lastiklerini almışım ayakkabı tamircisi gibi biryer de lastiklerin üzerine parlak harflerle benim ismim yazılıyordu öyle uyandım. Rüyamı yorumlamanızı temenni ediyorum. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aileden evinize msiafir gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status