Rüyada Ölmek Üzere Olan Balığı Kurtarmak

Rüyada ölmek üzere olan bir balığı kurtardığını görmek, kısmetin açılmasına ve bazı konularda düşüncelerinizin değişeceğine yorumlanır. Bitmek üzere olan bir ilişki de kurtarılabilir. Ayrılış ve boşanma aşamasında olan kimseler ilişkilerini kurtarırlar. Sevdiğiniz insanlara bir şans daha verebilirsiniz. Çok uzun süredir küs olduğunuz ve görüşmek istemediğiniz insanlar varsa o kişilere yeniden bir şans vermeniz gerekebilir. Kendini affettirmek için çabalayan biri olabilir. Rüyada balığı ölmekten kurtarmak, mutsuzlukların yerini mutlulukların almasına ve yüzünüzü güldürecek haberler almaya yorumlanır. Biten bir şeyin ardından daha güzel bir şey olur.

Rüyada ölmek üzere olan balıkları kurtarmak, ümitlerin tükenmiş olduğu bir konuda yeniden ümitlenmek ve sevinmek demektir. Sizi mutlu edecek ve yüzünüzü güldürecek bir haber gelebilir. Çok sevdiğiniz insanlar kapınızı çalar, dostluklar daimi olur. Size kızgın olan biri varsa bu kişinin gönlünü alabilirsiniz.

Rüyada Ölen Balığı Canlandırmak

Yaşana bir talihsizliğin ardından her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır. Bir işiniz yarım kaldıysa yeniden yarım kaldığı yerden işinize devam edebilirsiniz. Beklenen yüklü bir para varsa bu para elinize geçer. Haram para puldan uzak durulur, kısmetiniz açılır.

Rüyada Ölmek Üzere Olan Balığı Kurtarmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, Çok isteyip de olmayan şeyler varsa geç de olsa gerçek olur. Bir süre önce kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirecek bir fırsat elinize geçebilir. Eğer yarım kalan bir aşk varsa yeniden kaldığı yerden devam eder. Çok özlediğiniz birinden haber alabilirsiniz. Sizinle yeniden görüşmek isteyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

 1. Ayşenur G
 2. Melisa
 3. Esra
 4. Sezen
 5. Sümm
 6. hande
  • admin
 7. Defne
  • admin
 8. Defne
 9. Ezgi
  • admin
 10. Ayşegül
  • admin
 11. Nadiye
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status