Rüyada Ölmüş Abi İle Konuşmak

Rüyada ölmüş abi ile konuştuğunu görmek, aile içerisinde yaşanacak hayırlı olaylara ve abinizin yokluğunu hissetmeye yorumlanır. Şu günlerde ona karşı özlem ve ihtiyaç duyabilirsiniz. Onun yokluğu daha çok üzebilir. Eğer bekarsanız düğün dernek gibi hayırlı olaylar olabilir. Tüm aile bir araya gelebilir ve abinizin yokluğundan bir yanınız eksik kalabilir. Yaşanan güzel olaylar ile beraber eksi günler de hatırlanabilir. Eskiden ailece geçirilen güzel olayları hatırlayabilir, ölen abinizi anıp onun için bir hayırda da bulunabilirsiniz.

Rüyada ölen abi ile telefonda konuşmak, aile içerisinde maddi manevi sorunların yakında bitmesine yorumlanır. Küs olduğunuz başak kardeşleriniz varsa barışma olur. Eğer abinizin ailesi varsa onlardan da hayırlı haberler gelebilir, onlara yardımda bulunabilirsiniz. Yaşanan sıkıntılı günlerin ardından hayırlı olaylar olur. Ailenizle sıkıntılarınız varsa tez zamanda çözülür.

Rüyada Ölmüş Abi İle Konuşmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı haberler almaya ve aile içerisinde dayanışmaya yorumlanır. Yaşanan kötü ve talihsiz günler geride kalır, hayırlı olaylar olur. Özlem duyulan kişilerle bir araya gelinir ve aile içerisinde sevinçler artar. Aileden uzun zamandır görmediğiniz biri ile karşılıklı uzun bir sohbette bulunabilir, o kişiden hayırlı haberler alabilirsiniz. Size anlatacağı şeyler sizi ve ailenizi mutlu edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Razik
 2. Siyah
 3. Murat
 4. Aysel
  • admin
 5. Nurten
  • admin
 6. Recep
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status