Rüyada Ölmüş Birinden Para İstemek

Rüyada ölmüş birinden para istediğini görmek, çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte maddi durumun bir anda çok daha iyi olacağına yorumlanır. Örneğin işsiz olan biri iş bulabilir ve ev bütçesine katkısı olur. Rüyada para görmek, ev içi maddi sıkıntıların aşılmasına yorumlanır. Evinizde işsiz olan başka biri varsa da işe girip ev ekonomisine katkıda bulunabilir ve cebinize daha fazla para kalır. Tazminat bekleyen biri hakkı olan tazminatı alır ve davası hayrına sonuçlanır. Sizi dolandıran biri de sonunda size ait olan parayı öder. Her türlü maddi kayıp tez zamanda çözülür ve size geri iade edilir. Rüyada ölüden para istemek, çok talihli hissedeceğiniz bir olay yaşamak demektir. Şans yüzünüze güler ve kazancınızın bereketi arar. Kendi işini yapanlar büyük bir anlaşmaya varabilir, ticari hayatta sürprizler olur. Müşterisi az olanların müşterileri çoğalır.

Rüyada ölen birinden borç para istemek, maddi durumu kötü olan birine yardım etmek anlamına gelir. Hane içerisinde zor günler geçiren bir yakınınıza edeceğiniz yardım onlar için çok önemli olabilir. Bir çocuğun eğitimine de katkı da bulunulabilir, yapılan iyilikler yerini bulur.

Rüyada Ölmüş Babadan Para İstemek

Aileniz ile birlik beraberlik olup her türlü maddi engeli aşmaya ve kol kanat germeye yorumlanır. Kardeşleriniz ve diğer aile üyeleri ile aranızda paylaşamadığınız şeyler varsa herkes hakkı olanı alır. Para yüzünden kalbinizi kıran biri varsa telafi eder. Rüyada ölen babasından para almak, kardeşleriniz ve ailenize maddi destek olmak ve aile içi borçların kapanmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anneden Para İstemek

Zor günlerin geride kalmasına ve iyilik görmeye yorumlanır. Zamanında ailenizin çok yardım ettiği biri size iyilikte bulunabilir. Hastane de masrafı ya da başka önemli masrafları olan birinin ihtiyacı olan para bulunur ve tedavisini olur.

Rüyada Ölmüş Birinden Para İstemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni bir gelir kapısı aralamak ve kazancın bereketini görmeye yorumlanır. İşten çıkan biri yeni bir işe girer. Müşterilerinden ödeme alamayan biri ise tez zamanda hakkı olanı alır, kimsede paranız kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. İbrahim dedi ki:

    Benim annemin babası ve bu dünyadaki en sevdiğim insan oydu 2 sene önce öldü. Dedemle binamızın önündeydik ve bir anda içimden dedem hazır yeniden dirilmiş diye söyleyip dedemden harçlık istedim o da cebinden 5 lira çıkarıp yanımda bu kadar var gerisi evde dediyip bizim evi gösterdi ama biz dedem gille aynı evde yaşamadık hiçbir zaman. Bende dedem öyle söyleyince tamam kalsın dedim.

  2. Ayşe kargin dedi ki:

    Ölmüş halamdan yaptığım iş karşılığında para istedim bana para verdi ama para yere indirdi parayı almadan uyandım

  3. Erdal656556 dedi ki:

    Ruyada ölmuş amca oğlundan para isterdim

DMCA.com Protection Status