Rüyada Ölmüş Birinden Üzüm Almak

Rüyada ölmüş birinden üzüm aldığını görmek, daha çok birikim yapma fırsatı yakalayacağınıza yorumlanır. Borcu olanların borçları bitebilir ve ellerine kalan para miktarında artış olur. İşsiz iseniz yeni bir işe girerek kendi mesleğinizde daha çok para kazanabilirsiniz. İlerleyen günlerde hayırlı olaylar olur ve maddi endişe içerisinde olanların içi rahatlar. Borçlarını dert eden kimseler borçlarını düşünmekten kurtulurlar. Ümidinizi kesmiş olduğunuz bir anda çok hayırlı haberler alabilirsiniz. Rüyada ölmüş birinden kuru üzüm aldığını görmek, yeni bir yatırım yapmaya yorumlanır. Bu mal mülk konusunda bir yatırım olabilir veya paranızı başa şekillerde değerlendirme kararı alabilirsiniz. Eğer bir yerden beklediğiniz para varsa tez vakitte gelir.

Rüyada ölüden siyah üzüm aldığını görmek, birinden iyilik görmeye ve o kişi sayesinde işe girmeye yorumlanır. İşi olanlar ise yeni iş teklifleri alabilirler. Mesleğinizde şanslı bir dönem olabilir ve helal kazanç artar. Kazanılan paranın beti bereketi çok olur.

Rüyada Ölmüş Birine Üzüm Vermek

Aileden biri için üzülüyorsanız o kişiden çok hayırlı haberler almaya yorumlanır. Eğer aile içerisinde işsiz ya da iflas eden biri varsa yeniden geçimini sağlamaya başlar. Aile içerisinde dayanışma ile zor durumda olan birine yardım edilir. Sıkıntısı olan birine de el uzatabilirsiniz. Size ihtiyacı olan biri haber gönderebilir.

Rüyada Ölmüş Birinden Üzüm Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ölen kişinin ailesinden hayırlı haberler almaya ve kendi ailenizde de hayırlı olaylar olacağına yorumlanır. Geçim derdi olanların durumu düzelmeye başlar, işleri açılır. Geçim derdinden çıkılır ve borçlar azalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba Rüyamda ölmüş Babam bana üzüm veriyordu yorumlarsaniz çok sevinirim teşekkür ederim

 2. Ercan dedi ki:

  Selam aleyküm 8 veya 9 sene önce çok güzel rüya gördüm rüyamda ölmüş nenemle at üstünde gidiyorduk bi süre sonra attan indik ve deveye bindik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye yorumlanır.

 3. Sunay tas dedi ki:

  S.aleyküm rüyamda kendi köyümüzdeyiz oralarda dolasiyorum evimizin yakininda vefat etmis komsu teyzemiz vardi onlarin evinin arka kapi camindan bakiyorum beni görüyo yanima geluyo ordan bana iki büyük güzel salkim dali üzüm veriyo bunlar yersin diyo ve gülüyü üzümlerde ince ince dizililer

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı misafirler gelmesine ve sofranızda berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status