Rüyada Ölmüş Birine Meyve Vermek

Rüyada ölmüş birine meyve verdiğini görmek, ev bark sahibi olmak ve çok çalışan kişilerin mükafatlarını alacaklarına yorumlanır. Çok çalışan ancak henüz bir şey sahibi olamayan biri bu rüyayı görürse sonunda bir yatırım yapabilir. Ev, araba ya da arsa gibi bir yatırım yapıp emeklerinin karşılığını görür. Kirada oturan biri kendi evine yerleşir ve artık kira ödemez. Evinizde sevinç verici olaylar olur. Evli olan biri eşi ile el ele vererek borçlarından arınırlar, istedikleri bir şeyi satın alabilirler. Rüyada ölüye meyve verilmesi, bekar olan birini maddi olanakları iyi biri ile nikah masasına oturmasına yorumlanır. Bekar iken sıkıntı çeken biri evliliğinde rahat edebilir. Evli olan biri bu rüyayı görürse eşiyle birlikte maddi durumları artar, evlerinde bolluk bereket daimi olur.

Rüyada ölmüş birine meyve suyu vermek, sizin hakkınız olan bir şeyin size verilmesine yorumlanır. Bu iş hayatına yönelik bir terfi ya da zam olabilir. Sabır ile bekleyen bir artık kendi emeklerinin karşılığını almanın rahatlığını yaşar.

Rüyada Ölmüş Birine Meyve Yedirmek

İyilik gördüğünüz biri varsa o kişiye şimdi sizin iyilikte bulunmanız anlamına gelir. Bir zamanlar borç aldığınız biri varsa sizden borç para isteyebilir. Sevdiklerinize zor gün dostu olabilirsiniz ve aranızdaki güven duygusu tazelenir.

Rüyada Ölmüş Birine Kayısı Vermek

Hatsa olan birinin iyileşmesine ve dertli olan birinin artık dertlerinden kurtulacağına yorumlanır. Rızkınızın bolluk ve bereketi artar. Yeni bir gelir kapısı aralanabilir. Aileniz yeni bir mal mülk edinebilir ve geçiminiz rahatlar.

Rüyada Ölmüş Birine Meyve Vermek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde rızkın ve bereketin artmasına, sevdikleriniz ile paylaşmaya yorumlanır. Evinize sık sık misafirler gelebilir ve sofranızda bollaşır. Geçim derdi olan biri artık daha rahat geçinir, borçları varsa hafifler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ayla ATEŞ dedi ki:

  Ölmüş anneannemin evinde onun oturduğu koltuğun yanında oturuyor ve yanında annem ve teyzem var Ben tepsiyle meyve getiriyorum ve anneannem 1 kez ısırıyor sonra ben ağlamaya başlayınca birden gözden kayboldu devamını hatırlamıyorum

 2. Ceren dedi ki:

  Merhaba rüyayı benim arkadaşım görmüş. Rüyasında o ve yakın zamanda ölen kardeşi çok aç bi şekilde dolaşırken ben ikisine meyve ikram ediyormuşum
  Rica etsem yorumlar mısınız

 3. Esma Yılmaz dedi ki:

  Rüyada ölen kayınbabamı gördüm. Ona kayısı gibi bir meyve verdim. Eşimin ismini zikrederek bu onun için dedi. Ve sonra bir kapıdan baktığımda bembeyaz mezarlık gördüm. İçimden eşim nerde burada dedim? Ama eşimin geleceğini biliyordum. Rica etsem rüyamı açıklar mısınız ?

 4. İbrahiö dedi ki:

  Rüyamda önceden ölen amcama karayemiş veriyorum bir seyahat sirasinda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya baba tarafından evinize msiafir gelmesine yorumlanır.

   1. Elvin dedi ki:

    Merhaba. benim Ablam 1 yıl önce dünyasını değişdi. dün uykumda onu sağ gördüm. ve ben ona Heyva dilimleyib veriyodum…

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde hayırlı bir olaya, ailede sağlık sıhhate yorumlanır.

DMCA.com Protection Status