Rüyada Ölmüş Birini Ölüm Döşeğinde Görmek

Rüyada ölüyü ölüm döşeğinde görmek, aile hayatında huzur ve rahatın sağlanmasına yorumlanır. Aile içerisinde hasta biri varsa bu kişiden gelen bazı haberler sizi mutlu edebilir. Sağlık sorunları olan kişiler için sağlık ve sıhhatin artması manasına gelir. Eğer aile içinde bir problem varsa da bu problem tez zamanda çözülür. İlerleyen günlerde yine eski düzen ve refah sağlanmış olur. Sizi üzmek isteyen kişiler varsa da emellerine ulaşamazlar. Zamanında umutlarınızı yitirmiş olduğunuz bir konuda yeniden ümitleriniz artabilir. Ölen kişi aileden biriyse, aile içinde hayırlı bir olaya yorumlanır. Bebek müjdesi de gelebilir.

Rüyada birinin ölüm döşeğinde olduğunu görmek, aynı zamanda zorlukların tez zamanda bitmesi, hayatın sizi sınadığı bir konuda artık her şeyin yoluna girmesine yorumlanır. Kendi çabalarınız sonucunda zor bir şeyler başarabilir, yeni mutluluklara kapı aralayabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babayı Ölüm Döşeğinde Görmek

İyi bir ahiret hayatına, aynı zamanında babanızın gurur duyacağı bir evlat olmaya, o hayatta olsa sizin adınıza çok sevineceği bir şey başarmaya yorumlanır. Maddi yönden de ailenize destek çıkabilir, ailenize kol kanat gerip zor günleri atlatabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anneyi Ölüm Döşeğinde Görmek

Aile içinde düğün dernek gibi yaşanan hayırlı bir olaya annenizin eksikliğini hissetmeye yorumlanır. Hane içerisinde yaşanan mutlu olaylar aynı zamanda sizde bir burukluk da yaşayabilir. Annenizin yokluğu sizi daha çok üzebilir.

Rüyada Yaşlı Birini Ölüm Döşeğinde Görmek

Hane içerisinde bir bebek haberi gelebilir, aileye gelin damat da gelebilir. Hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin ilerleyen günlerde çok mutlu olacağı haberler alacağına yorumlanır. Gelecek günlerde sevdiklerinizle çok mutlu sohbetler yapabilirsiniz.

Rüyada Yaşayan Birini Ölüm Döşeğinde Görmek

Bu kişinin uzun ve sağlıklı bir ömür sürmesine yorumlanır. Özellikle de gördüğünüz kişi hasta biri ise ilerleyen günlerde sağlık ve sıhhatine kavuşacağı manasına gelir. Tez zamanda hayırlı haberler gelir. Bu kişiyi ziyarete de gidebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birini Ölüm Döşeğinde Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çekilen dert ve cefadan sonra her şeyin düzene girmeye başlaması ile birlikte rahat bir nefes almaya yorumlanır. Sizi sıkıp yoran dertlerden tez zamanda kurtulup kendiniz ve aileniz için faydalı işler yapabilir, sevap kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Nesil dedi ki:

  Annem olmeden once olum doseginde daha dogrusu olecegi gun ruyasinda gülerken bi kac kez gordum sonrasinda rahmetli dedemi gordugunu soyledi ve birde olen kusumuz vardi yanimda pıtır pıtır dolaşıyor dedi bu ne anlama geliyor

 2. Sebine dedi ki:

  Ölmüş akrabami tutanda ölüm döseyinde gordum

 3. Elif dedi ki:

  Rüyada ölmüş anneannemi ölüm döşeğinde gördüm mosmor oldu ölmek uzereydi sonra yüzü un gibi oldu sonra kırmızı oldu yemek istiyodu ?

  1. Elyesa dedi ki:

   Bende aynısını gördüm gördüm yorumlayabilecek birisi var mı

 4. tyln dedi ki:

  rüyada ölmüş olan babam bana sende mi geldin diyip tekrar gözlerini yumdu nasıl yorumlanır bu rüya

 5. Yahya dedi ki:

  Ben rüyamda arkadaşlarla abd denizinde idik. daha sonra köpek balığı ve onu kovalayan katil balina gördüm benşm üzerime dögru geliyordular. ben birkaç kez kaçmayı başardım ama sonra katil balına beni öldürdü.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş teklifi almaya, büyük bir sınav veya mülakatta başarılı olmaya yorumlanır.

 6. Şeyma dedi ki:

  Ben babannemi gördüm 4 yıl önce vefat etti, rüyamda yaşıyordu ve ölüm döşeğindeydi, arabaya koyup hastaneye götürürken abim yolda durdu, abimin ayaklarına kapanıp yalvarıyordum hadi hastaneye gidelim oyalanma artık biliyorum zaten ölecek ama hastaneye gidelim diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hayırlı bir olay olmasına yorumlanır.

 7. sema dedi ki:

  Rüyamda babamın halasını görüyordum 4 haftadır vefat etmiş işte onun küçük bir çocuk gibi çaresiz olduğunu görüyordum ve ağlıyor ağrıları olduğu için şükür ediyor onu kucağıma alıyordum sonra onu öpüyor ve kahverengi olan bir yatağa yatırıyordum öleceğini biliyordum ve kalabalıkti Herkes ordaydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize misafir gelmesine ve sağlık sıhhate yorumlanır.

 8. Kurtan dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kayın babamı gördüm sağ iken hiç görmemiştim çok kalabalık vardı ve onu sedye ile evden çıkardık ölmek üzereydi ölüm döşeğindeydi hiç görmediği torununu kucağına verdim gülümsedi ve öptü. Öğretmen olacaksın dedi sonra torunuda onu öptü bende elini öptüm hakkını helal et dedim tabi o anda ağlıyordum ve heyecan içinde uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde hasta biri varsa iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 9. Kudret dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bir sene önce kaybettiğim annemi ölüm döşeğinde gördüm sanki gece gibi ama ben o kadar uykusuz ve yorgunum ki annem şimdi ölmesin ben biraz uyuyayım diyorum bu arada çocukların yıkanmış olan okul kıyafetlerini tekrar tekrar yıkayıp seriyorum derken kardeşimle sohpet ediyoruz diğer kardeşim gelip abimizin öldüğünü söylüyor rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   u rüya evinize hayırlı misafir ağırlamak ve sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 10. Nesrin dedi ki:

  Selamun Aleyküm benim babam 2005 senesinde vefat etti karaciğer kanseri ve bir çok hastalıktan. Ben babamı her zaman hasta olarak görüyorum rüyamda ve bu sefer daha kötü gördüm. Babam uzak bir yerdeymiş ve biz onu çok özlediğimiz için geliyormuş. Babam küvez gibi bişeyin için de geliyor cihazlara bağlı sadece kafası ve bacakları var diğer vücut uzuvları yok kemik bile yok ama yaşıyor kafasını çeviriyor ben çok fazla özlediğimden feryat figan ediyorum sarılamıyorum diye ağlıyorum. Babam biz onu bu şekilde görmeyelim diye gelmiyormuş. Ama bizi özlediği ve bizim onu çok özlediğimiz için geliyormuş. Sizce bu rüyanın yorumu nedir bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah razı olsun..

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sıhhate ve ev içerisinde huzura, ailenizin sıkıntılardan kurtulmasına yorumlanır.

   1. Betül dedi ki:

    Selamün aleyküm rüyamda olmuş babamı gördüm babam cokhastaydi hastane yatağında öldü rüyamda BBM.yine hasta yatağında gördüm benden ağzını çalkala mak için şu istedibu neye gelir

    1. admin dedi ki:

     Hanede hasta kimseler varsa şifa bulmasına yorumlanır.

 11. Azad dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölmüş kardeşimi. Gördüm biz ölüm döşeğindeydi ölecek sanıyorduk haber geliyordu Bi kaç kişi ölmüş sonra kardeşim gözünü açıyor ayağı kalıyordu balkona doğru yaşayabilir diye seviniyorduk bu rüyanın anlamı ne acaba.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılar ve dertlerden kurtulmak, aile içi sevince yorumlanır.

 12. Sessizlik dedi ki:

  Rüyada ölmüş dedemi hasta ölüm döşeğinde görmek neye çıkar bide yasayan kardeşimin trafik kazasında öldüğünü duyuyorum

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa şifasını bulur.

 13. Özgür eker dedi ki:

  Iyi günler ben rüyamda ölmüş dedemi tekrar aynı hasta haliyle rüyamda görüyorum yine kalp hastası yine hastanede sora eve geliyor ama halen kalp hastası riski devam ediyor. Dede diyorum gec yatagina yorma kendini ben iyiyim diyor zorla yatagina aloyorum bu rüyaya sık sık görüyorum yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa iyileşmesine yorumlanır.

 14. Havva dedi ki:

  Merhaba. Ben ruyamda olmus olan dayimi olum doseginde oldugu haberini aldim ve cok uzuldum.

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa iyileşmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status