Rüyada Ölmüş Birinin Çiçek Vermesi

Rüyada ölmüş birinin çiçek verdiğini görmek, çok sevilmek ve değer görmek anlamına gelir. Ayrılık yaşayan biri ayrıldığı insan ile yeniden barışabilir. Evli olup da eşinden boşanma aşamasında olan kimselerin evliliği kurtulur. Eşiniz ile aranızda sorunlarınız için onun da bir adım atması ile çözülür. Yapılan bazı haksızlıklar telafi edilip sizin gönlünüzü alır. Sevdiğiniz insandan büyük bir iyilik görebilirsiniz. Rüyada ölünün sana çiçek vermesi, kırgın olduğunuz birinin size zeytin dalı uzatması anlamına gelir. Küs olduğunuz ve kalbinizi kıran biri varsa sizin yeniden gönlünüzü kazanmaya çalışır. Sizi çok sevdiğini belli eder, yalnız kalanlar yalnızlıktan kurtulurlar.

Rüyada ölmüş birinden çiçek almak, birine yapılan iyiliğin karşılığı görülür. Dostlarınız ve sevenleriniz artar. Gönlü boş olan birinin bu rüyayı görmesi evleneceği insan ile tanışması ve ilk görüşte etkilenmesine yorumlanır. Yeni bir aşk başlayabilir ve evlilik yolunda ilerleyebilir.

Rüyada Ölmüş Babadan Çiçek Almak

Evinizde hayırlı misafirler ağırlamaya yorumlanır. Hanede bekar olan biri varsa evlenip barklanmasına yardımcı olabilirsiniz. Bekar olan biri kendi yuvasını kurar ve mutlu bir evliliği olur. Sizi mutlu edecek olaylar olur, iyi insanlar evinize gelir.

Rüyada Ölmüş Birinin Çiçek Vermesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi ve ailenizi mutlu edecek haberler almak ve bir sürprizle karşılamak demektir. Sevdikleriniz ile aranızdaki buzlar erir, küslükler biter. Kalbinizi kıran biri beklediğiniz ilk adımı atar. Ayrılık acısı çeken biri de yeniden mutlu olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

21 Yorum

 1. Aynur
 2. Enis
 3. Melek
 4. Rabia
 5. Yasemin
 6. Tenzile Uğur
  • admin
 7. Dilek Ünsal
  • admin
 8. Aysel
  • admin
 9. Sevda
  • admin
 10. Eda
  • admin
 11. Zeynep
  • admin
 12. Gökhan
  • admin
 13. Necla
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status