Rüyada Ölmüş Birinin Evini Süpürmek

Rüyada ölmüş birinin evini süpürdüğünü görmek, evinizde sıkıntıların biteceğine ve gönlünüzü rahat ettirecek haberler almaya yorumlanır. Ev içerisinde eksiklerinizi giderebilir, evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Ev almak isteyenler yeni bir ev alabilir, kendi evlerine taşınabilirler. Kira derdinden kurtulup kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Eğer hane içerisine sıkıntılarınız varsa çözülür ve akrabalarınız ile aranızdaki küslük biter. İşleri kötü giden kimselerin işleri düzelir, zor günler geride kalır. Ölen kişinin yakınları ile görüşebilirsiniz. Rüyada ölünün evini süpürmek temizlemek, evlenmek isteyenler için evlilikleri önündeki engellerin ortadan kalkmasına yorumlanır. Eğer aileden onay vermeyen kişiler varsa yakında rızaları alınır. Aileler evliliğinizi onaylar.

Rüyada cenaze evini süpürmek, çok kısmetli olmak ve elinize pek çok olanak geçmesine yorumlanır. Eğer bir süre önce yapılan bir haksızlık varsa hakkınız olan elinize geçer, sıkıntılar aşılır. Evinizde borcu olan kimseler barsa borçları biter, aile içi birlik beraberlik ile birlikte borç ve dertten kurtulabilir, her şeyi aile içerisinde çözebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Annenin Evini Süpürmek

Hane içerisinde bekar birinin evlenmesine vesile olmak, düğün dernek yapmak anlamına gelir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bebek müjdesi demektir. Çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte sıkıntılar aşılır, refaha erişilir. Aile içerisinde sohbet muhabbet artar, eski defterler kapanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Evini Süpürmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, eşinin ailesi ya da kendi ailesi ile konuşmayanlar için barışmaya ve görüşmeye başlamaya yorumlanır. Akrabalar ile aranızdaki husumetler son bulur. Mal mülk paylaşımı gündemde ise herkes hakkı olanı alır. Evinizdeki gerginlik biter ve dayanışma artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Melike dedi ki:

  Annem rüyasında ölen ananemin benim evimi süpürdüğünü görmüş anlamı nedir

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda Rahmetli Halami görüyorum evinde ve divanlari temizliyecegini söylüyor o sirada ben gidip onun icin oralari süpürüyorum o esnada yigeni mutfakta patates soyup hazirlik yapiyor rahmetlinin kizi da üzgün kirgin odasindan cikmiyormus

 3. Neşe dedi ki:

  Rüyada ölmüş babamın evini süpüyordum. Tek hatırladığım bu hayırlara gelir inşallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetinden kurtulmaya yorumlanır.

 4. Leyla ekşi dedi ki:

  Rüyamda kardeşim ölmüş. Erkek kardeşim başında ablam başında… Kardeşimin cenazesine diğer kardeşim sarılmama izin vermiyor. Sadece senin kardeşinmi niye izin vermiyorsun diyorum… Ondan sonra susuyor bişey demiyor.. Kardeşimin cenazesine gelenler oluyor ben Bir anda kalkıp etrafı süpürmeye başlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Ailede hasta biri varsa şifa bulmasına ve evinizde huzura yorumlanır.

DMCA.com Protection Status