Rüyada Ölmüş Birinin Kan Kusması Görmek

Rüyada ölmüş birinin kan kustuğunu görmek, uzun zamandır sizi vicdanen rahatsız eden bir konu varsa sonunda o konuda vicdanın rahat edeceğine yorumlanır. Bir süredir üzerinize düşen görevleri yerine getiremiyor iseniz artık yerine getirebilirsiniz. Örneğin aile geçimine katkı sağlayamayan ve işsiz olanlar işe girerek ailelerine de maddi destekte bulurlar. Borcu olanlar ve bir süredir ödeyemeyenler de öder. Sizin yüzünüzden mağdur olan başkaları varsa bu kişileri mağduriyeti ortadan kalkar, üstünüze düşeni yapabilirsiniz. Başkasının hakkı olan bir şey de o kişiye teslim edilir, hiç kimsede hakkınız kalmaz. Rüyada ölünün kan kusması, birinin dertleşmesine de yorumlanır. Ölen kişinin ailesi ile konuşabilirsiniz veya ailenizden biri de size dert yanabilir. Daha önce bilmediğiniz bazı sorunları öğrenebilirsiniz.

Rüyada ölünün ağzından kan gelmesi, eskiden aldığınız bazı kararlar yüzünden çok pişman iseniz telafi etmeye yorumlanır. Eğer kalbini kırdığınız ve uzun zamandır görüşemediğiniz birileri varsa gönlünü alabilirsiniz. Bir süredir sizi affetmeyen ve inat yapan birinin de sonunda inadı kırılır ve sizi affeder.

Rüyada Ölmüş Babayı Kan Kusarken Görmek

Ailenizden ya da yakın dostlarınızdan bir süredir saklamış olduğunuz sırlarınız veya anlatmadığınız şeyler varsa bunların ortaya çıkmasına  yorumlanır. Öğrenmesini istemediğiniz şeyler öğrenerek size darılan birileri olabilir. Eğer bir süredir size çok kızgın biri varsa da öfkesini kusabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Kan Kusması Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan hatları telafi etmeye ve sevdiklerinizin gönlünü almaya yorumlanır. Aranızda sırlar son bulur ve duygusal bağınız artar. Sizi engelleyen ne varsa bu engel ortadan kalkar ve hakkınızı koruyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Gamze Nur
 2. Reşat
 3. Gamze
  • admin
 4. Büşra
  • admin
 5. Doğuş
  • admin
 6. Nihal
  • admin
 7. Asiye küçük van
  • admin
 8. AHMET Özbilge
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status