Rüyada Ölmüş Birinin Kan Kusması Görmek

Rüyada ölmüş birinin kan kustuğunu görmek, uzun zamandır sizi vicdanen rahatsız eden bir konu varsa sonunda o konuda vicdanın rahat edeceğine yorumlanır. Bir süredir üzerinize düşen görevleri yerine getiremiyor iseniz artık yerine getirebilirsiniz. Örneğin aile geçimine katkı sağlayamayan ve işsiz olanlar işe girerek ailelerine de maddi destekte bulurlar. Borcu olanlar ve bir süredir ödeyemeyenler de öder. Sizin yüzünüzden mağdur olan başkaları varsa bu kişileri mağduriyeti ortadan kalkar, üstünüze düşeni yapabilirsiniz. Başkasının hakkı olan bir şey de o kişiye teslim edilir, hiç kimsede hakkınız kalmaz. Rüyada ölünün kan kusması, birinin dertleşmesine de yorumlanır. Ölen kişinin ailesi ile konuşabilirsiniz veya ailenizden biri de size dert yanabilir. Daha önce bilmediğiniz bazı sorunları öğrenebilirsiniz.

Rüyada ölünün ağzından kan gelmesi, eskiden aldığınız bazı kararlar yüzünden çok pişman iseniz telafi etmeye yorumlanır. Eğer kalbini kırdığınız ve uzun zamandır görüşemediğiniz birileri varsa gönlünü alabilirsiniz. Bir süredir sizi affetmeyen ve inat yapan birinin de sonunda inadı kırılır ve sizi affeder.

Rüyada Ölmüş Babayı Kan Kusarken Görmek

Ailenizden ya da yakın dostlarınızdan bir süredir saklamış olduğunuz sırlarınız veya anlatmadığınız şeyler varsa bunların ortaya çıkmasına  yorumlanır. Öğrenmesini istemediğiniz şeyler öğrenerek size darılan birileri olabilir. Eğer bir süredir size çok kızgın biri varsa da öfkesini kusabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Kan Kusması Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan hatları telafi etmeye ve sevdiklerinizin gönlünü almaya yorumlanır. Aranızda sırlar son bulur ve duygusal bağınız artar. Sizi engelleyen ne varsa bu engel ortadan kalkar ve hakkınızı koruyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gamze Nur dedi ki:

  Rüyamda 1 ay önce ölen bababenemi gördüm tekerlekli sandalyeyle öldü diye getirdiler ama babanem davul çalarak geldi . Sonra yatağına yatırdık herkes ölü diyor ama nefes alıyordu gözlerini açtı burnunda oksijen aleti vardı bende çalışmıyor diye onu çıkarmak istedim sonra ağzından kan geldi sol tarafına yatıryordu o sıra. Daha sonra sağına döndü hemen yanında halam vardı ve daha çok kan gelmeye başladı ağzından . Halam sessiz ağlıyordu ama sanki bağırıyor gibiydi . Lütfen çok karmaşık bi rüya gördüm neye yorumlanır.

 2. Reşat dedi ki:

  Rüyada 16 yıl önce ölmüş anaannemi gördüm dirildi ve kan kusmaya başladı,bende onun yüzünden öpdüm ve sonra oğluma dedim ki ,oğlum çabuk ambulansı ara ve oğlum aradı ambulansı.

 3. Gamze dedi ki:

  Rüyamda babam kan kusuyordu ciğerlerini kusuyordu ciğer gördüm ve ben iyimisin dediğim de dur deyip ellerini acil dua ediyordu babam vefat etti yorumlarsanız mutlu olurum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi üzüntülerin yakında sona ermesine yorumlanır.

 4. Büşra dedi ki:

  Rüyamda bir ōlü erkek bebek icin cok agliyordum ve o bebek diriliyordu once agzndan kan geliyordu ben egiyordum rahat kussun diye sonra kendjne geliyordu gulumsuyordu bana ben kendkne geldi diye sevinirken oldukten sonra dirilmeme mi olur senin Allah inancn yok mu? diyordu ablam bana sonra hoca geliyordu ve bu coxuk hala ōlü ama ac ōlmüș diyordu ben cok agliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biten bir plan projenina rdından yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır.

 5. Doğuş dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babam hayattaydı çok güzel beyaz bir gömlek giymişti ama göğdünden yılan ısırdı ve yılan kuma gömüldü gitti.Babam yere eğildi kan tükürdü bende kana bakıyordum zehirlenmiş mi diye aynı anda çocuklarım ormandaydı ve 4-5tane aslan kaçmış onlara doğru gidiyordu ben haber vermeye babamdan tarafa gittim ve onu yılan soktuğunu gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya hayirli insanlar ile tanismak ve gelecek haberlere sevinmeye yorumlanir.

 6. Nihal dedi ki:

  Rüyamda 20 yıl önce ölen babam çok hasta ve mavi mavi kan kusuyor ben de onun ellerini öpüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizdeki sıkıntıları çözmeye yorumlanır.

 7. Asiye küçük van dedi ki:

  Merhaba.. babam vefat edeli 62 gun oldu.babami ruyamda otururken ve önündeki ateşe kan tükürür iken gördüm. Ve kardesimden birinin adini soyleyerek asiye bilir dedi. Yorumunuzu bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden destek görmek ve küslerin barışmasıan yorumlanır.

 8. AHMET Özbilge dedi ki:

  4 sene önce ölmüş olan babama rüyamda arabayı veriyorum. Arabayı sürerken telefon direğine vuruyor, kaza yapıyor ve dışarı çıkıp yere yüzüstü uzanarak, ağzından kan kusuyor. Aracı kullandığına pişman olduğu imajını veriyor. Nedir bu anlayamadım.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir yolculuğa ve sevdiklerinizle hasret gidermeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status