Rüyada Ölmüş Birinin Üşüdüğünü Söylemesi

Rüyada ölmüş birinin üşüdüğünü söylemesi, yakın çevrenizde yardıma ihtiyacı olan birine destek vermek ve zor zamanlarında yanında bulunmaya yorumlanır. Çok zor zamanlar atlatan bir aile ferdi veya akrabanız varsa o kişiye vereceğiniz destekle zorluklardan kurtulur. Maddi manevi yanında olup yakınlarınıza iyiliğiniz dokunabilir. Eğer eskiden üzdüğünüz biri varsa o kişiye karşı da hatalarınızı telafi edebilirsiniz. Kişi er ya da geç kendi hatalarının farkına varır ve sevdiklerinin değerini anlar. Sizi sevip sayan insanlara daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Rüyada ölünün üşüdüm demesi, büyük bir sorunun çözülmesine ve rahat etmeye yorumlanır. Aile içerisinde bir tartışma ve gerginlik varsa biter. Ailede maddi durumu kötü olan birine destek verilebilir. Sizinle dertleşmek isteyen biri de olabilir. Yaşanan zor günler geride kalır, hatalar telafi edilir. Üzüntü duyduğunuz konuda her şey daha güzel olur.

Rüyada Ölmüş Birinin Üşüdüğünü Söylemesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile aranızın her geçen gün daha iyi olasına ve yalnız kalmamaya yorumlanır. Hayatınızdan çıkan kişiler yeniden hayatınıza girebilirler. Yakınlarınız ile aranızdaki buzlar erir. Ayrıldığınız biri varsa o kişi ile yeniden barışabilir ve ikinci bir şans daha sunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Zana dedi ki:

  Rüyamda dedemin üstünde beyaz bi yorgan vardı ve kolunun yarısı beyaz bi bezle sargılıydı uzanmıştı ben elini öptüğümde yorgan buz gibiydi bana üşüdüğünü söyledi ağladım alnımdan öptü sabah ezani okununca uyandım

 2. Zohre dedi ki:

  Ölmüş annem yatıyordu bana ayaklarım çok üşüyor dedi bende sıcak su torbası koyayım diyorum

 3. NUR dedi ki:

  Rüyamda dedem üstünü hiç örtmedin üşüyorum diye bana kızıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden manevi destek almaya yorumlanır.

 4. İşsiz dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda ölmüş dedem kaloriferli evde çok üşüdüğünü söylüyor.Ne biçim bu ev diye bize kızıyor,yarın ilk işim soba almak olcak diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda ölmüş yengem bana sen benim evimi beğenmezsin orası çok soğuk dışarıda oturalım dedi bende olsun içeri geçelim dediysemde ikna edemedim

 5. Güler ateş dedi ki:

  Selamün aleyküm hocam Annannem in vefatının kırkıncı günü bugün günlerdir rüyama geliyor hatırlıyordum bugün nihayet hatırladım Annannem yerde yatyo beton merdiven yattığı yer yorgan altında serili yine diyor güler üşüyorum sürekli bnde diyorum teyzemlere onlar diyor Annannn öldü o anda uyandim Rabbim hayırlara çevirsin inşallah.ruyami yorumlarssmz memnu olurum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi zorlukların aşılmasına ve aile içi dayanışmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status