Rüyada Ölmüş Biriyle Bir Yere Gitmek

Rüyada ölüyle bir yere gitmek, uzun süredir ziyaret etmek istediğiniz biri varsa ilerleyen günlerde bu kişinin ziyaretine gideceğinize yorumlanır. Hastalık sebebi ile de bir aile büyüğünü ziyaret etmeniz gerekebilir. Özellikle uzun süredir görmediğiniz akrabalar eş dost, yolunuzu gözleyen kişiler için gelecek günlerde yolculuğa çıkabilirsiniz. Rüyada ölmüş biri ile gitmek, sıkıntılardan arınmak ve zorlukları aşıp makam mevki sahibi olmaya yorumlanır. Ancak aileniz ve sevdikleriniz ile ayrı kalmanız gerekebilir. Onlara özlem duyabilir, onlardan ayrı uzak bir yerde yaşantınızı sürdürebilirsiniz.

Rüyada ölüyle gezmek, hayırlı bir yolculuk yapmak ve bu yolculuğun size pek çok konuda faydalı olmasına yorumlanır. Eğer küs olduğunuz kişiler varsa, onları da ziyaret etmeniz gerekebilir. Rüyada ölüyle dolaşmak, yeni insanlar tanımak ve yeni dostlular kazanmak, değerli insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anneyle Bir Yere Gitmek

Aile içinde sıkıntısı olan birine yardımcı olmak ve bu kişi ile dertleşerek ona dert ortağı olmaya yorumlanır. Kardeşlerinize ya da aileden problemleri olan başka birine kol kanat gerebilir, ona ne yapması gerektiği konusunda öncülük edebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babayla Bir Yere Gitmek

Maddi ya da manevi yönden aile içerisinden birine destek olmak anlamına gelir. Şu günlerde sıkıntısı olan bir aile ferdine sizin yardımcı olmanız gerekebilir. Bu kişiyi ziyarete gidebilir, ona destek olup zor zamanında yanında olabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Diriyi Alıp Gitmesi

Bir süredir görmediğiniz bir insandan alacağınız haber ile birlikte onu ziyarete gidebilirsiniz. Bu hayırlı bir haber de olabilir. Sevdiklerinizin sizden gelecek olan yardıma ihtiyacı olabilir. Başkalarının duasını alıp vefalı biri olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Biriyle Bir Yere Gitmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, başka bir yere yerleşmek ve sizin için hayırlı olacak bir değişikliğe yorumlanır. İş değişikliği ya da aile düzeninde değişiklik sebebi ile başka bir yerde düzeninizi kurabilir, mevcut düzeninizi bozabilirsiniz. Aileden birinin yanına da bir süre kalmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuğçe dedi ki:

  Rüyamda ölen babam kendi yaşadığı şehire gidiyordu İzmir’e yani bizden çok uzağa bana da beni durağa bırak diyordu

 2. Aytekin Tamer dedi ki:

  Selâmünaleyküm, bu gece rüyamda 11 yıl kadar önce vefat eden çok değer verdiğim bir arkadaşımla ilginç bir geziye çıktık, çok ilginç bir duvar engelini aştık hemen orada bir köy evinin önünde 4-5 tane kadın oturmuşlar sanki bişey yapıyorlardı. Bu kadınlar arkadaşımı tanıyorlardı. Aynı rüyada aynı durumu birkaç defa yaşadım ama bu durumu aynı rüyada farklı günlerde yaşadım.

 3. Şaziye dedi ki:

  Oğlum,eşim turistik bir gezideyiz bir ara onlardan ayrı dolaşıyorum gezi yerlerinde satıcılar olur ya öyle bir tezğahta yeni vefat eden amcamı görüyorum hiç konuşmuyor, yanaklarını okşuyorum çok seviniyorum beni görünce iki damla yaş iniyor..genç hali.. Sonra minübüste oluyorum şöförün arkasında bir bakıyorum arka beşlide babam amcam yanyana ikisininde genç halleri(ikisi de vefat etti önce babam şimdi amcam

 4. Sengul dedi ki:

  Annem rüyasında Rahmetli komşunun onu çağırdığını görmüş rahmetli şey demiş ismini söyleyip hadi gidelim demiş bunun anlamı ne olabilir? Annemin sağlık sorunları var ama.

 5. Belma dedi ki:

  Ben rüyamda gerçekte küs olduğum birisinin ölmüş babasını gördüm. Rüyamda da babası ölmüş,biz onu tekerlekli sandalyeye oturtuyoruz karlı yollardan geçerek ölüyü kızına ulaştırıyoruz. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim .

 6. Jenya dedi ki:

  Ben rüyamda gördüm ki,arkadaşlarımla bir yere gitmişisiz orada annemin ölen bir arkadaşını sağ olarak gördüm konuştuk sonra ben ona sordum ki sizin eviniz nehire taraf deyilmiydi ? O da cavabında dedi ki, öyleydi ama şimdi yeni komşu almış o yolu kendine. Bana gidelim görürsün dedi ben de gittim onunla sonra o kapıyı açtı ( yani komşu aldığı yerin kapısını ♤♧ ) kendisi önden girdi ben de arkasından gitmek isteyerken siyah bir köpek gördüm hırıldadı ve ben korkup kaçdım köpek ardımdan geldi amma çok da yaklaşmadı. Sonra atkadaşlarımın beni aradığını bana seslendiyini beni buldiklarını gördüm…

DMCA.com Protection Status