Rüyada Ölmüş Biriyle Tokalaşmak

Rüyada ölen biriyle tokalaştığını görmek, bir süredir beklediğiniz ve de artık umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda güzel haberler alacağınıza yorumlanır. Özellikle de size verilen sözler varsa bu sözler tutulur. Rüya sahibi makam mevki sahibi olur. Yeni bir işe girme olanağınız da söz konusu olabilir. İş hayatında yükselme ve büyük anlaşmalar ufukta görünüyor olabilir. Bir süredir ertelenen ciddi bir mesele varsa da sonunda görüşme yapılıp anlaşmaya varılabilir ve sizin için hayırlı olur. Rüyada ölü biriyle tokalaşmak, ortak iş yapan kişiler için hayırlı bir rüyadır. Ortak girişimlerden olumlu sonuçlar alınır, önemli kişilerle anlaşmaya varılır ve takdir görürsünüz.

Rüyada ölmüş biri ile el sıkışmak, iş hayatında problemli günleri geride bırakmak ve işlerinde ilerleme kaydetmek, yeni ortaklıklar ve müşteriler sağlamaya yorumlanır. Çalışma hayatında sizden insanlar övgü ile bahsedebilirler. Yetenekleriniz önemli kişiler tarafından fark edilir ve buhranlı dönem biter. Artık iş hayatında parlak bir dönem sizleri bekliyor demektir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Selamlaşmak

Uzun süredir görmediğiniz ve de hep aklınızda olan biri ile görüşmeye yorumlanır. Bu kişi ile tesadüf eseri de karşılaşabilirsiniz ve özlem giderebilirsiniz. Hane içerisinden bir süredir görüşemediğiniz insanlar varsa bir araya gelmenizi sağlayacak bir etkinlik, davet olabilir. Akrabalarınız ile dargınlıklar da tez zamanda son bulur.

Rüyada Ölmüş Biriyle Tokalaşmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, alınan kararlar ve yapılan girişimlerin sizin için çok hayırlı olacağına yorumlanır. Geleceğe dair bazı endişeler ortadan kalkar. Özellikle iş ya da eğitim hayatına dair yapılan anlaşmalar beraberinde güzel fırsat kapılarını aralayabilir. Ortaklıklarda sorunlar varsa bu sorunlara çözüm bulunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. asiye
 2. Aliağa
 3. asiye
  • admin
 4. Ismail
  • admin
 5. Burcu soydan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status