Rüyada Ölmüş Komşuyla Konuşmak

Rüyada ölmüş komşuyla konuştuğunu görmek, bir süredir kafanıza takılan ve aramadığınız kötü düşüncelerden ve karamsarlıktan kurtulup refaha erişmeye yorumlanır. İçten içe kendinizi yiyip bitirdiğiniz bir konuda biri size dert ortağı olabilir. Çok güvendiğiniz bir yakınınız ile ilerleyen günlerde bir derdinizi paylaşıp rahatlayabilirsiniz. Uzun zamandır görüşemediğiniz yakınlarınız da evinize gelebilirler ve birbirinizden haberdar olursunuz. Şimdiye kadar yaşanan olayları bu yakınınıza anlatabilir, ondan da haberler alabilirsiniz. Rüyada ölen komşuyla konuşmak, yeni bir eve taşınmak isteyen biri için yakında istediği yere taşınmasına yorumlanır. Özellikle de kiracı olan ve kendi ev sahibi olmak isteyen birinin sonunda bu hayali gerçek olur. Kendi evinize yerleşebilir ve yeni komşular edinebilirsiniz.

Rüyada ölmüş komşuyla telefonda konuşmak, gelen bir telefon haberine çok sevinmek anlamına gelir. Bu haber uzun zamandır görmediğiniz birinden gelebilir ve evinize gelmek isteyebilir. Evinizde hayırlı bir olay için de eş dost ziyaretinize gelebilir.

Rüyada Ölmüş Komşuyla Konuşmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde huzur ve bereketin artmasına ve güzel bir yuvaya yorumlanır. Eşi ile boşanmak üzere olan biri bu rüyayı görürse araları düzelir. Ev hayatında aile fertleri ile sıkıntılarınız biter. Size dert ortağı olacak bir komşunuz olabilir, yeni dostlar edinilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. İldem dedi ki:

    Rüyamda çok yıllar önce ölmüş bir komşu amcanin köydeki büyüklerimizin evine geldiğini gördüm.o gün orda bir düğün olacakmış.ben hazırlanmak üzere iken o ölü amcayi görüyorum ve senin burda ne işin var sen öldün diyorum.o da niye gelmicekmisim evime biraz durup gidicem dedi.bende amca sen git yerine bak ben de hazirlanicam dedim.sonra elbisemi çıkardım.acik yeşil bı elbiseydi.esime dedim ki beni kuaföre götürür müsün geç kalicam dedim.o da başka biseylerle meşgul olup götürmem dedi.bende yanıma birini alıp koşarak girmeye çalışıyorum fakat çok yağmur yağıyor.kosuyorum yağmurda.sonra yine evi görüyorum.anne gitti mi ölü amca diyorum.o da ben tutarmiyim onu burda gitti diyo.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya size manevi destek olacak birine ve dertleşmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status