Rüyada Ölmüş Yakınından Helallik İstemek

Rüyada ölmüş yakınından helallik istediğini görmek, kalbinizi kırıp üzen insanların pişman olup gönlünüz almaya çalışacağına yorumlanır. Gelecek günlerde kırgın olduğunuz bir insandan gelecek olan habere çok şaşırabilirsiniz. Eşi ile arası bozuk olan biri yakında evliliğini kurtarır ve boşanma aşamasından dönebilir. Ayrılan biri de sevdiği insan ile yeniden barışır. Eğer aileniz ile küs iseniz aile ilişkileri düzelir. Yakın zamanda bir şey vesilesi ile aileniz ile bağlarınız güçlenir. Kendini yalnız hisseden biri ne kadar çok seveni olduğunu anlar. Sevdikleriniz hal hatırınızı sorup sizi ziyaret edebilirler.

Rüyada ölüyle helalleşmek, sizin hakkınız olan bir şeye el koyan bir inanın vicdanen rahatsız olacağına yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıktan dolayı çok üzülüp hakkınızı geri iade eden biri olabilir. Mal mülk anlaşmazlığı yaşayanlar hakkı olanı alırlar, tazminat davası olanlar da haklarını alırlar. Kimsede hakkınız kalmaz ve adalet yerini bulur.

Rüyada Ölmüş Yakınından Helallik Almak

Kendi iç huzurunuzun artmasına ve kimseye borçlu kalmamaya yorumlanır. Kendi üstünüze düşen görevleri yerine getirip sevdiklerinizden hayır duası alabilirsiniz. Yardım etmek istediğiniz birine yardımınız düşebilir başı dertte olan biri ise bir çıkış yolu bulur. Zamanında yapılan iyilikler gelecek günlerde sizin karşınıza çıkabilir.

Rüyada Ölmüş Yakınından Helallik İstemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi mutsuz eden birinin gönlünüzü almasına ve kimse ile küs kalmamaya yorumlanır. Çevrenizde kırgın olduğunuz kişiler varsa size zeytin dalı uzatabilirler. Biten bir ilişki de yeniden başlayabilir. Yaşanan ayrılık acısı son bulur, özlemler biter. Sevdiğiniz insan ile yeniden bir araya gelebilir, sevdikleriniz ile mutluluklarınız çoğalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Vesibe dedi ki:

  Ruyada ölmüş teyzenizle helalleşmek ne anlama gelir

 2. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda iki hafta önce. Vefat eden kayın babamı gördüm olmus dirilmis. dirilmisti ben ve iki görümcem bu oturuyorduk bu onun bu vücudunu siliyordum altına idrarını yapmıştı idrarı görmedim benden utanmisti bende utanma bende bu senin kızının dedim. Bende ondan helallik istedim oda bana kafasını salladı ağzının içinde birşeyler söyledi bende ona hakkımı hellal ettim

 3. Yaban gülü dedi ki:

  Rüyamda ölen hem akrabam hemde eski sevgilim olandan helallik istedm ama helal etmedi ?

 4. Gunes dedi ki:

  Rüyamda ölen ablamı gördüm ondan hakkını helal etmesini istedim ama bana tepki vermedi ablam yeni oldu hiç konuşmadı benimle ben ise sürekli hakkını helal etmesini istedim

 5. Mürvet dedi ki:

  Ruyamda 3 hafta önce vefat eden halamı gördüm evinde hasta yatiyo ruyamda da öldüğünü biliyorum ama herkese diyorum bakın halam ölmedi diye sonra halam hasta yatıyor hala hakkını helal et diyorum bana helal olsun diyo ölmeden once helallik alamadım acaba o yuzden bilinç altında kaldığı icin mi bu rüyayı gordum ki

DMCA.com Protection Status