Rüyada Ölü Birinden İncir Almak

Rüyada ölü birinden incir aldığını görmek, daha fazla görev üstlenmeye ve işlerinizin çoğalmasına yorumlanır. Hem iş hem de aile hayatına ayırmanız gereken zaman artabilir. Aileniz sizden bir konuda yardım bekleyebilir. Bu ev değişikliği ya da başka bir konuda olabilir. Bekar olan bir yakınınızın evlilik hazırlığına da yardım edilebilir. Çıkan fazladan görevler yüzünden kendinize zaman ayırmakta zorlanabilir ve bazı planlarınızı iptal edebilirsiniz. Rüyada ölmüş birinden incir almak, kazancının bereketini görmek anlamına da gelir. İşsiz olan biri sonunda gönlüne göre bir iş bulur ve yeniden para kazanmaya başlar. Ya da işsiz olan bir yakınınızın iş bulmasına da sevinebilirsiniz. Aile fertleri arasında paraya ihtiyacı olan veya iflas eden biri varsa maddi durumu yakında düzelir.

Rüyada ölen birinin incir alması, daha fazla kazanç sağlanacak bir işe girmek şeklinde yorumlanır. Çalışmayan biri çalışma kararı alabilir. Kariyerinden memnun olmayan biri başka bir iş alanında daha başarıl olabilir. Ortak iş yapmak isteyenler de ortaklıklarından memnun kalırlar. Ortakları ile arası bozuk olanlar ise aralarındaki parasal sorunları aşarlar.

Rüyada Ölü Birinden İncir Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, beklenen toplu paranın yakında elinize geçmesine ve mal mülk edinmeye yorumlanır. Siz ya da aileniz mal mülk edinebilir. Orta bir borca da girebilirsiniz. Ev almak isteyenler aileleri ile birlikte ödeyebilirler, onlardan maddi destek görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status