Rüyada Ölü Doğum Yapmak

Rüyada ölü doğum yaptığını görmek, geçmişte yapılan hatalar yüzünden çok pişman olmak ve üzülmek anlamına gelir. Geçmişte ayrılık yaşadığınız ya da bir şekilde yollarınızın ayrıldığı, şu anda hayatınızda olmayan birine karşı özlem duyabilirsiniz. Bu kişiyi yine görüp tekrar hayatınıza girmesini isteyebilirsiniz. Eski sevgili ya da eski eşinizden de gelen bir haber sizi üzebilir. Rüyada ölü bebek doğum yapmak, büyük bir hayalin yarım kalmasına ve içinizde ukte kalan bazı şeylere yorumlanır. İr zamanlar çok isteyerek emek harcadığınız hayalleriniz geride kalabilir. Bu hayallerinize elveda demek sizi üzebilir. Çeşitli sebepler ile bazı şeylerden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada erken ölü doğum yapmak, size karşı verilen sözlerin tutulmaması ile birlikte mağdur olmak ve beklentilerin boşa gitmesine yorumlanır. Duygularınız ile oynayan biri olabilir ve bu kişinin maskesi düşer. İlişkisi olan kişiler için de ihanet yüzünden ayrılık demektir. Sevdiğiniz birinin size karşı ihanetini kabullenmek zor gelebilir ve bu kişiyi sevdiğiniz halde hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Rüyada doğum yapmak bebeğin ölmesi, manevi yönden sıkıntıya düşmek ve iç huzurun kaçmasına, sürekli sizi tedirgin eden şeylere yorumlanır. İçinizi huzursuz eden sorunlar olabilir. Evli olan kişiler ise eşlerinin ailesi ile anlaşmazlıklar artar. Eşiniz ile aranızı bozan, evinizin tadı tuzunu kaçıran birileri olabilir.

Rüyada Tuvalette Ölü Doğum Yapmak

Başkalarına karşı işlenen günahlardan dolayı vicdani yönden rahatsızlık duymak, zamanında yapılan hataların karşınıza çıkmasına yorumlanır. Bir zamanlar başkalarına karşı yaptığınız bir hata yüzünden şu günlerde pişmanlığınız artabilir.

Rüyada Ölü Doğum Yapmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, sıkıntıya düşmek ve zor günler atlatmak, kendi hataları yüzünden mağdur kalmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranız açılabilir, bir süre ayrılıklar olabilir. Çok istediğiniz bir şey de kendi hatanızdan dolayı elinizden uçup gidebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ülkü dedi ki:

  Merhaba yaşım küçük ve sınava hazırlanıyorum rüyamda mutfaktayken birden hamile olduğumu fark ediyorum ve bebek düşüyo onu elime alıyorum ve cansız olduğunu görüyorum.çok küçüktü. Adeta bir oyuncak bebekti. Yaşatmak için kordonunu kesmek istiyorum fakat kordonu yoktu.lütfen açıklar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun süren bir derdin tasanın yakında sona ermesine yorumlanır.

 2. Mutia dedi ki:

  Rüyamda sadece elleri yani kolları var ve ayakları olmayan gözü açık olan bir erkek çocuğu doğurduğumu gördüm doğduktan sonra ölüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe yorumlanır.

 3. Berivan dedi ki:

  Erkek arkadaşım rüyasında beni ve bebeğimizi doğumda öldüğünü görüyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı isteklerden vazgeçmeye, yeni planlara yorumlanır.

 4. Starx dedi ki:

  Rüyamda 9 aylık gebe olduğumu görüyorum.Sonra ebe beni doğum odasına alıyor sonrasında da cıkarıyor.Dogum anınj görmüyorum.Ebe bana dogumun cok zor gectıgını ve bebegın öldüğünü neden sezeryan istemediğimi soruyor.Ben de her şeyin normal olmasını isteğimi söylüyorum ve olmamışsa olmamıştır diyip uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdlei haberler almak, şansın açılmasına yorumlanır.

 5. Canan dedi ki:

  Rüyamda komşum doğuma gidiyor bende haber ediyorum gelince bana gelsin ben bakarım bebeğiyle ona oda eşyalarını alıp geliyor ama bebeği yok suratı asık bebek nede diye soruyorum bebek ölü doğdu diyor sonra yine hamile kalıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve dert tasanın bitmesine yorumlanır.

 6. Nuray dedi ki:

  Rüyamda doğum yapıyordum ve yanımda da iki kişi ölü doğum yapıyordu benim bi oğlum oluyordu ve çok şükür sağlıklı dogdu ama diğer iki kadın ölü doğum yapıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı hayallerden vazgeçmeye yorumlanır.

 7. Nehir gorer dedi ki:

  Rüyadamda hamile oldugumu gordum birden dusuk yaptim ve parmak kadar erkek bebek ölü olarak aldım elime anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketli kazanca ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 8. Feyza dedi ki:

  Merhaba rüyamda birisi beni kaçırmış ellerimi yatağa bağlamıştı bacaklarımı ayırıp ağlayarak o şekilde doğum yapıyordum sonra bebeğim doğdu çok sevindim ağlamam falan durdu sonra o tanımadığım kişi bunu görünce bebeğe silahla tek el ateş etti. Sonra ben o kişiyi öldürmeye kalktım her yerinden bıçakladım 40 kez belki ama ölmedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mutlu olacağınız haberler almak, küs biriyle barışmaya yorumlanır.

 9. Melis dedi ki:

  Evde dogum yapuyorum sonra her yer kan oluyor . Bebegi doguruyorum fakat bebeğin belden asagisi yok ust tarafi var ve bebek cok guzel bi bebekti cinsiyetini bilemiyorum. Daha sonra agrim hala devam ediyor evin icinde dolaniyorum sonra erkek bebek organi goruyorum diyolar ki bana bebegin bacaklari icerde kalmis biraz daha ıkın diyolar ve mor bi kan geliyor dsha sonra doktor geliyor ve diyor ki bebek olmus ameliyatla almamaiz gerekiyor diyor . Ama bebek iki parcaymis ust tarafini dogurmusum alt tarafi icimdeymis…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın bitmesine, rahata ermeye yorumlanır.

 10. Keriman dedi ki:

  Evliyim 2 çocuğum var rüyamda 4 kiloyu geçgin bir bebek doğuruyorum sancı odası gibi biryer bikaç kadın daha var sedyede çocukları ile beraber.Benim doğurduğum çocuk bi sedyenin üzerinde yatıyor ayaklarından bi makineye bağlı kalp masajı yapıyorlar bends ağlıyorum diğer sedyede . Ama bebek çok güzel bakmalara doyamazsın sanki kalbi atmaya başladı gibi oluyor ağlıyarak uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir kısmete, evinizde berekete yorumlanır.

 11. S.t. dedi ki:

  Merhaba bende bekarım ama rüyamda annem yanımda ameliyathane gibi bir yerin köşesinde oturup doğum yapıyorum arkamda tanımadığım bir çok insan var aralarından bir kaçı doktor kıyafetli ama diğer kişilerle kavga ediyorlar ben bağırıyorum yardım edin diye o sıra bebeğin doğduğunu ve ağlamadığını görüyorum hareketsiz öylece yatıyor kimse yardım etmiyor ve sesimi duymuyorlardı o sıra uyandım.

 12. Suna dedi ki:

  Merhaba bende bekarım ama rüyamda annem yanımda ameliyathane gibi bir yerin köşesinde oturup doğum yapıyorum arkamda tanımadığım bir çok insan var aralarından bir kaçı doktor kıyafetli ama diğer kişilerle kavga ediyorlar ben bağırıyorum yardım edin diye o sıra bebeğin doğduğunu ve ağlamadığını görüyorum hareketsiz öylece yatıyor kimse yardım etmiyor ve sesimi duymuyorlardı o sıra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya iyi haberler almak, is teklifleri almaya yorumlanir.

 13. Hülya dedi ki:

  Ben 6 aylık hamileyim. Dün gece rüyamda hamileyim ve erken doğm yapıyorm. Bebeğim ölü doğuyor küçücük daha. Eşim parmağıyla kalp masajı yapıyo ama yaşamıyo.snra birdaha rüya gördüm aynı gece yine doğm yapıyorm bebek doğuyor ama sırtı boynundan itibaren ortadan kesik organları gözüküyor. Doktor dikiyor iğneyle. Dikkat edin bişi olmz dio. Bebek gözlerini bi açıyo yemyeşil gözleri.eEşimin gözleride yemyeşildir. Eşime diyorm bak aynı sen/ snra bebeği emziriyorm seviyorm.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya buyuk bir sikintidan kurtulmaya, emeklerin karsiligini almaya yorumlanir.

 14. Merve dedi ki:

  Bekarım ama rüyamda hamile olduğumu ve tek başıma bir doğum geçirdiğimi ve sonrasında doğan bebeğimin bir kız olup ölü doğduğunu gördüm rica etsem yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya şansın açılmasına ve müjdeli haberler gelmeye yorumlanır.

 15. Meril dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda ölü bebeğe hamileymişim. Etrafımda ki bütün kadınlar da hamileymiş. Herkesin karnı büyürken benimki büyümüyormuş. Herkes ölü bir bebek olduğunu biliyormuş ama kendi kendine doğmasını bekliyorlarmış. Doğum oluyor hiç bir şey hissetmiyorum simsiyah ölü bir erkek oluyormuş. Ve bir daha bebeğim olmayacakmış.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir hayale kavuşmak, umudun artmasına yorumlanır.

 16. Sinem dedi ki:

  Ben bekarim ama rüyamda hamile olduğumu ve annemin bana doğum yaptırdığını görüyorum bi bebek var elinde ama göbek kordonu yok kesmedi yani ve ölü bu dedi sonra bir daha bebek var diyip onun kordonunu kesti bu da yaşamıyor dedi sonra babam eline aldi yaşıyor dedi orda rüya bitti ama iyi mi şimdi kötü mü anlamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip haberi almaya, sevdiğiniz ile önünüzdeki engelleri aşmaya yorumlanır.

 17. Ali dedi ki:

  Merhaba ankaradan ali ben bu sabah 7 8 civarlarında rüya gördüm rüyamda bir bebeğim olmuş sessiz olmamı kefenlememi istiyor tanımadığım insan sessiz ol bu bebek ruhani melek güzelce kefenle diyor bebeği masaya yatırdım yüzünü gördüm gözleri açık bana bakıyor mavi gözlü saçlı normal bebeklerden büyük boyu beyaz örtüyle duruyor kefenleyemedim korkudan bebegin bakışı hala gözlerimin önünden gitmiyor ruhani bebek bu diyor adam ne ola bilir sizce bu rüya zaten sıkıntı içindeyim maddi manevi yönünden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arım kalan istek arzuların yakında hayata geçmesine, üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

  2. Nergiz dedi ki:

   Rüyamda birden fazla hamileliğin var gibi sanki ama diğerleri bebek değil sadece biri bebek ama o da ölü doğuyor. Çocuğa sarılıp ağlıyorum. Ama bebeğin yüzünü filan görmüyorum. Oyuncak bebek gibi zayıf kuru beze sarılı bir şey var elimde. Yüzünü açıpta bakamıyorum da. Benim üzerimde bembeyaz bir elbise var. Benimle birlikte doğum yapacak bir sürü kadın var sıraya girmişiz. Sonra o kadınlar yerde sofradalar hepsine haşlanmış yumurtalar dağıtıyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kısmetlerin açılmasına, yapılan haksızlıkların bitmesine yorumlanır.

  3. Keriman dedi ki:

   Rüyamda bir bebek doğurdum ama ölü. Sonra cinsiyeti ne diye merak edip bakmak istedim. Ama yatağın altında poşet içinde buldum. Poşeti açınca erkek bebek olduğunu gördüm. Sonra canlandı. Çok güzel bir bebekti. Onu sevdim. Sonra yine öldü. Rüyanın çok etkisinde kaldım. Yorumlarsanız sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya uzun zamandır yarı kaldığınız bir, varsa kavuşmaya ve küslüklerin de bitmesine yorumlanır.

 18. Yağmur dedi ki:

  Rüyamda hamile olduğumu gördüm yanımda bi arkdsmda vardı oda doğum yaptı ama ben şancı çektim masaya çıktım doğum ettim bebeğin yarısı vardı yarısı yoktu bu ne anlama gelir erkek bebekti saçları çok uzundu ama öldü ne anlama gelir rüyam

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan istek ve planlarınızı yakında hayata geçirmeye yorumlanır.

 19. Emine dedi ki:

  Rüyamda evimde kendimi hamile görüyorum ama doğum yapmadan bebeğin karnimda olduğunu öğreniyorum. Sonra eşim bana doğum yaptırıyor. Bir erkek bebek doğum yapiyorum. Doğum yaptıktan sonra eşim bebeğin ölü olmadığını yaşadığını söylüyor. Bebegi çıplak halde kucağıma veriyor. Bebek biraz buyuk gibi. Bebeği kucağıma aldıktan sonra şükrediyorum. Çok şükür çok şükür diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan plan projeleriniz varsa ileride tamamlamaya yorumlanır.

 20. Deniz dedi ki:

  Merhaba, 22 yaşında nişanlıyım. Sabaha karşı rüyamda 9 aylık hamileyim, hastanede yürürken çok tuvaletim geliyor ve lavaboya gidiyorum. Doktor, annem ve anneannem kapıda bekliyor. Alaturka tuvalete girdiğimde altımdan ped düşüyor ve bebeğin kafası dışarı çıkıyor. Tuta tuta dışarı çıkıyorum. Doktor beni kucakladığı gibi ameliyathaneye götürüyor. Sedyeye yatıyorum ama zaman baya geçiyor. Sonra üstümdeki örtüyü bir kaldırıyor bebeğin yarısından fazlası çoktan dışarı çıkmış ve öylece hareketsiz yatıyor. Ölmüş bu bebek diyorlar. Gözümün önüne beşiği geliyor, rengi maviydi. Sonra öyle çok ağlıyorum ki annemle anneannem üstüme kapanıp ağlıyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evlilik önünde maddi engellerin aşılması, yarım kalan hayallerin gerçekleşmesine yorumlanır.

 21. Hilal dedi ki:

  Ben dul bi kadınım şuan hayatımda bi insan var iki de çocuğum var .rüyamda annemin benim bebeğimi ölü dogurdugunu gördüm feryat figan kendimden geçercesine ağladım rüyamda.kucuk nit annem beni ben annemi red ettik görüşmüyoruz uzun zamandir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin af dilemesine yorumlanır.

   1. Leyra dedi ki:

    Merhaba.Ruyamda tuvaletde 3üz erkek bebek dogdugumu gordum.Cok kucuklerdi,kedi yavrusu gibi kucukduler.Amma sonra sanki olmus gibiydiler,tam hatirlamiyorum .Yani o kadar kucukduler olmus gibi geliyordular bana.Bu arada ben bekar biriyim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda hayırlı gelişmeler olmasına yorumlanır.

 22. Zerrin dedi ki:

  Ben bir babayım yeni dogum yapicak eşim cinsiyetinide biliyoruz kız cocugu cok güzel iri gözlü ama ölü doguyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok büyük bir sevinç demektir.

 23. Nurdan dedi ki:

  22 aylık kızım var dün gece rüyamda çok güzel bir kız bebek doğurdum ama ölüydü beyaz örtüye sardık gömülmesini istemiyor ve bekleyin diyordum sonra kendi ellerimle toprağını kazdım birde çok eski lise yıllarından beri görüşmediğim kız arkadaşıma gösterdim ona .öle uyandım toprağı kazarken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya endişe ve üzüntülerden uzak durmak, barışa yorumlanır.

 24. Selma dedi ki:

  Gercekte Hamile degilim rüyamda doğumhanede dogum kürtaj gibi birşey oluyor minicik parmak bebek gibi yalnız kolları bacakları kafası bütün azaları ayrı ayrı morarmış bir şekilde gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert ve tasadan kurtulmaya yorumlanır.

   1. Neslihan dedi ki:

    Ruyamda dogum yapmisim olmus daha oncrden gercekten beneklerim olmustu yine aynisi oldu diye agliyorum 4 cu dogumum olmus oluyor bi dugune gidiyorum orda agliyorum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya Bu rüya bazı emeklerin karşılığını geç almaya yorumlanır.

 25. hasan dedi ki:

  Rüyamda eşim hamile olmadığı halde birden doğum yapıp doğan bebeğinde ellerinin olmadığını gördüm. Rüyadan çok biraz ürkütücü kabus gibi geçti bebeğin kafası filan yamuluyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir hayalinizi tamamlamaya yorumlanır.

 26. Büşra dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir evdeyim yatağın kenarına oturuyorum. eşim geliyor karnımda baya büyük ama doğmasına 2 ay varmış. Bebek ayaklarıyla tekme atıyor eşime karnımı tutturuyorum dışarı çıkıyoruz. Sebzecide canım taze soğan çekiyor. Alıyoruz ama yiyemedim. Eve geliyoruz ve karnıma eşim dokunduğunda sözde su kesesiyle beraber elimize geliyor ana kesenin ucu yırtık biraz yaşıyor sonra ölüyor. Acaba rüyamı yorumlayabilir misiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlar ile hasret gidermeye yorumlanır.

 27. Alev dedi ki:

  Ruyamda hamileydim dogum yapmıştım bir oğlum olmuş tu ama ölüydü karşımda yatıyordu ağlamak istiyordum ama aglayamiyordum etrafımda kalabalik ınsanlar vardi sonra bir havuza giriyordum suyu biraz bulamıştı lütfen yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ertelediğiniz isteklerin yakında gerçekleşmesine yorumlanır.

 28. Emel dedi ki:

  Gercek hayatta hamileyim ruyamda da hamileyim fakat dogum yapiyorum cocuk keseyle birlikte doguyo dogumu esim yaptırıyo cocuk keseyle dogdugu icin esim yasamaz artik diyip hesesiyle birlikte yıkayip gömmeyi düşünüyo sizce ne anlatiyo

  1. admin dedi ki:

   Çok sevineceğiniz bir haberin gelmesine yorumlanır.

 29. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda ölü bir bebek doğurdum. Bebeğin sadece kafası vardı. Gövdesi, kolları, alt bedeni yoktu ve surat morumsu beyazdı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı planlarınızı ertelemeniz gerekebilir.

   1. Özlem önder dedi ki:

    Rüyamda hamile ve arkadaşlarimla otururken birden beni hastaneye götürüyorlar doğum yapiyorum ıkıniyorum çocuk çıkar çıkmaz içi şu dolu bir kovanin içine düşüyor.Doktor birazdan kucaginiza alacaksiniz diyor ama çıkmıyor bebek sonra ben ellerimi daldiriyorum ve beni o suya biri çekip boğarak öldürüyor .Ardından bunu bir rüya olarak gördüğümü anlayıp arkadaşlarima anlatıyorum ve ben anlatırken arkadaşlarimla ürkütücü yollardan yürüyoruz kaçıyoruz sonra uyandım: )

    1. admin dedi ki:

     Arkadaşlarınzı ile yarım kalan ortak planlarınız varsa yakında tamamlamaya yorumlanır.

  2. Alev dedi ki:

   Ruyamda hamileydim dogum yapmıştım bir oğlum olmuş tu ama ölüydü karşımda yatıyordu ağlamak istiyordum ama aglayamiyordum etrafımda kalabalik ınsanlar vardi sonra bir havuza giriyordum suyu biraz bulamıştı lütfen yorumlarmisiniz

 30. Eda dedi ki:

  Ben gerçekten de erkek çocuğuna hamileyim şu anda. Rüyamda da çocuğu doğurduğumu gördüm o kadar kolaydı ki fark etmedim bile ama ölü doğdu bende kalbina masaj yaptım ters çevirdim kustu ve canlandı. Yanımda eşim abim ve babamda vardı hepimiz sevinçten ağladık. Çocuk hemen toparlandı sarışın mavi gözlü muhteşem bi bebekti. Sizce nasıl yorumlanır bu rüya.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber almaya ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

 31. Nurcan dedi ki:

  Bugün rüyamda hastanede sezeryan olarak doğum yaptığımı ve ölü bir kız çocuk dogurmuşum ama bebeği bana göstermediler ve ben çok ağladım sonra iki göğsümden de ter temiz sütün aktığını gördüm ve hâlâ ağlıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir beklenen para varsa elinize geçer ve geçim sıkıntısı biter.

   1. Hicret dedi ki:

    Rüyamda bir çocuk doğmuştu başkası doğurmuştu ve o çocuğun da ölü doğmuştu ne anlama gelir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir iş ya da bir isteğin gerçek olmasına yorumlanır.

 32. Hülya dedi ki:

  Rüyamda evimize hırsızmı kim olduğunu bilmediğim kötü biri girmiş onlardan kaçarken bir yerden düşüyorum güya hamileymişim ama ne acı ne kan hiç bir şey hissetmiyorum bebek bir kılıf içinde doğmuş ama ölüymüş herkes etrafıma toplanıyor iyimyim diye soruyorlar bebeği göstermiyorlar ben şaşırıyorum hamile bile olduğumu bilmiyormuşum bedenimde garip ama beni çok hafifleten bir his duyuyorum bu garip rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum teşekkürler🙏🙏🙏

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz kimseler ile barışmaya ve aile içinde barış huzura yorumlanır.

 33. Nuray kaplan dedi ki:

  Rüyam da 2 aylık hamile olduğumu öğreniyorum ve sonra birden 7 aylık oluyor ama karnım küçük sancım başlıyor Doğum yaptırıyorlar bana beni gönderiyorlar geri sonrada bebek öldü diyorlar çok ağlıyorum. Rica etsem yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Zamanında verilen emeklerin karşılığını almak ve mutluluğa yorumlanır.

   1. İlginç dedi ki:

    Rüyamda kendimi hamile gördüm ve doğuma az kalmış güya ve ben Doğumdan çok korkuyorum sonra bi bakıyorum çocuk ölü ve ciğerleri çıkmış içimden organları çıkıyor ölü olduğunu anlıyorum rüyamda çok korkup üzülüyorum.. yorumlarsanız sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Bazı hayal veya planlarınız ertelenebilir, ancak geç de olsa isteklerinize erişirsiniz.

  2. Kadriye dedi ki:

   Ölü dogum yapmışım ama için için hep alıyordum

   1. admin dedi ki:

    Yarım kalan bir hayali tamamlamak demektir.

 34. Seyda dedi ki:

  Ruyamda hastaneye doğum icin gelmisim sancim yok ama karnim kocaman, doğum oluyor siyah tek bacaklı uzuvlari gelismemis bir cenin dogmus ölü .evli değilim sabah cok tuhaf uyandim yorumlarsaniz cok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Çok üzüldüğünüz bir konuda hayırlı gelişmeler olmasına yorumlanır.

 35. Eds dedi ki:

  Yorumlarsanız sevinirim ayrıca 13 haftalık hamileyim kafam çok karıştı

 36. Eds dedi ki:

  Rüyamda sezeryan ile erken doğum yapmışım kendime geldiğimde bebeğinin ölü olduğunu söylüyorlar bende bebeğimi nerden alacağımı sorup hastanede dolanıyorum ve bebeğimi bana kibrit kutusunun içinde veriyorlar küçücük parmak kadar

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen veya hayal kırıklığı yaşatan birileri varsa pişman olmalarına yorumlanır.

 37. Hülya dedi ki:

  Merhaba hamile olduğumu ve henüz çok erkenken bebeğin karnımı parçalayıp çikmak için çırpındıgını ve bir anda karnımdan kafasını çıkardığını gordum sadece kafası dişarda hastaneye koştum. Başta canlıydı ama hastaneye gidece kadar yaşayamadı. Hastanede dr. Bebeğin kordonunu çektiğinde içerde kaka yaptığını söyledi bebegin bütününü veya kan görmedim. Rüyamı yorumlayabilir misiniz. Teşekkrler.

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntılardan kurtulmaya, yeni bir başlangıca yorumlanır.

 38. İrem derin dedi ki:

  Bekarım ve yasım küçük doğum düşünmüyorum ama rüyamda canlı dogurdugum çocuk beş dk sonra ölmüş hayata geri dönmedi pamuğu da doktor bana tıkattı ama çok üzülemedim ne anlama gelir ?

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir kısmete ve plan projelerinizde başarıya yorumlanır.

 39. Suna dedi ki:

  Ben bekarım. Kuzenim ruyasinda beni dogum yaparken görmüş. Kendisi ebe. Bebek ölü dogmus. O da hayata döndürmeye calisiyormus. Ben de kiziyormusum sen napiyorsun diye. O da ben bebegi hayata döndürmeye calisiyorim buna mi takiyorsun demis. Bunun anlami nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eski hataları telafi etmek, kırgın biri varsa gönlünü almaya yorumlanır.

 40. Zümrüt dedi ki:

  39 haftalık gebeyim, genel olarak da ciddi sağlık sorunlarım var. Rüyamda bebeğimin ölü doğduğunu görüyorum. Ama defalarca defalarca üstüste. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı olayların olmasına, endişeden kurtulmaya yorumlanır.

 41. Aslı dedi ki:

  Merhaba gerçek hayatta hamileyim, rüyamda sokakta kalabalık biryerdeyim, bebeğim orada doğuyor ve bikaç saniye sonra ölüyor inanılmaz üzüldüm

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde bir sorun varsa çözülür, hasta biri varsa iyileşir.

   1. Çiğdem dedi ki:

    Ben rüyamda doğum yapıyordum ama bebek ölü olarak oluyordu kardeşim le beraber ölü bebek doğuruyor dük ikimiz de hamileyim simdi

    1. admin dedi ki:

     Aile içerisinde küslük ve üzüntü kalmamasına, sevince yorumlanır.

     1. Nuray dedi ki:

      Ruyamda eltım ve arkadasım üçümüz dogum yapıyorum onlar kız doguruyor ben erkek benimki ölü doguyormus ve gömmem ıcın bana veriyorlar bebek oyuncak et bebektı ve biz gommeye giderken karanlıkta trafikte kaldık esim cok üzgündü annesi teselli ediyordu bebegı gömduk esşm mezarını suladı

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya hanede neşe ve mutluluğa, maddi sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

  2. Keriman dedi ki:

   Evliyim 2 çocuğum var rüyamda 4 kiloyu geçgin bir bebek doğuruyorum sancı odası gibi biryer bikaç kadın daha var sedyede çocukları ile beraber.Benim doğurduğum çocuk bi sedyenin üzerinde yatıyor ayaklarından bi makineye bağlı kalp masajı yapıyorlar bends ağlıyorum diğer sedyede . Ama bebek çok güzel bakmalara doyamazsın sanki kalbi atmaya başladı gibi oluyor ağlıyarak uyandım

 42. tuğba dedi ki:

  üyamda doğum yapıyorum eve geliyorum bebek ölü çok ağlıyorum hıçkırarak .ama benim bebeğim olarak canlı bi bebek daha var herkez onu bilip onu seviyor . ölü olduğu için başkasından almışım o bebeği .daha sonra birde balkondan bebegimle yukarı kattan aşağı daireye balkondan sarktığımı demirlere zorla tutunup balkona geçtiğimi gördüm .yorumlarmısiniz teşekkürler .

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte yapılan bir hatayı yeniden tekrar etmeye yorumlanır.

 43. Hasret dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım birine doğum için yardım ediyordum ama olaylar başta iyiyken sonradan sarpa sarıyordu üniformam vardı yasak olduğunu bilerek bu işe girişiyordum. Çok kalabalık bir alanda doğum olacaktı kadının suyu gelmişti ama bekliyorduk insanların sağılmasını dağılıp geri toplandılar doğum gecikti bebek zarar gördü kadını kucağımda taşıyıp doğuma götürmeye çalıştım. İnsanların sözlerini duyup endişeleniyordum. Kadın bayıldı ayıltıp doğumunu yaptırdım ama bebeği avucumda küçücük kaldı çok üzülüyordum biri yardım esip kordonunu kesmemi sağlıyordu. Sonra kadının plasentasını çıkarıp bir kaba koyuyordum kan değil ama kırmızı bir su rengi alıyordu bebek elimde yaşarken birden öldü nefes almıyordu ama gülümsüyordu 3 aylık bir bebek kadar küçüktü çok pişman oluyordum yardım ettiğime. Lütfen yorum yapın çok etkilendim

  1. admin dedi ki:

   Yeni sorumluluklar alabilirsiniz ve üstesinden gelmek ilk başta sizin için ürkütücü olsa da sonu hayırlı olur.

  2. Ümmü Gülsüm dedi ki:

   Rüyamda bahçe gibi bir yerde dolanıyorum. Karnım baya büyük, hamileyim diyorum. Bebek var fakat hareketlerini hiç hissetmiyorum diye söyleniyorum. Sanırım ölü bebek doğuracağım diyorum. Doğum başlıyor fakat hiçbir şekilde sancı hissetmiyorum. Yorum yaparsanız sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Kısmetin açılmasına ve elinizi attığınız her işten bereket görmeye yorumlanır.

 44. Zeynep dedi ki:

  2 ay önce 5 aylık bebeğim ölü doğdu.dun gece rüyamda yine ölü doğum yapıyordum meğer ikizmis birini doğurmuşum diğerinden haberim yokmuş ta ki tuvalette sancısız bı şekilde tekrar ölü doğum yapana kadar.

 45. Zeynep dedi ki:

  2 ay önce ölü doğum yaptim.dun gece rüyamda yine ölü doğum yapıyordum meğer ikizmis biri ölmüş diğerinin yaşadığını söylememisler bana bende farkında değilmişim ta ki tuvalette doğum yapana kadar.2 ay önce ki psikolojiye yine geri döndüm.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların biteceğine ve zor günlerin geride kalacağına yorumlanır.

 46. rabia dedi ki:

  şuan 3 tane çocuğum var. rüyamda 4. bebeğe hamileymişim ama haberim yokmuş. gece yatakta bebek doğmuş. bir bakıyorum bebek var ama ölü bebek. acaba ben farketmeden duruşumdan dolayı mı bebek öldü diyorum. sonra aslında 4. bir çocuk istemediğim için sevindiğimi ama yine de bebeğim öldüğü için üzüldüğümü hissediyorum

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve gelirin artacağına, faydalı işler yapmaya yorumlanır.

 47. Sati dedi ki:

  Ruyamda herhalde hastanenin banyosu galiba hamileymişim haberim yok doguruyorum ama hemsireler dusuk yaptın diyor ben hamileymisim diyorum ve esimle ikimiz bebegimi dusuk yaptım diye cok agliyoruz bundan cok etkilendim

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

   1. Hakan dedi ki:

    Rüyamda eşmin has ata oldunu duyurum hastaneye gidiyorum ve eşim ikiz lerden hamile ama ne yazık bebekler öldü anneyi kurtalim dedi doktorlar ölü birini de gördüm

    1. admin dedi ki:

     Evinize iki yerden birden para girmesine yorumlanır.

   2. Ferda dedi ki:

    Merhaba dun ruyamda dogum yaptim 2 3 gun olmus karnimda oleli cocugum olu dogum yaptim 2 gundur hareket etmiyodu diyordum doktora kenara koyup oturur pozisyonda olan bebegin üstünü ortuyo hayirlara ciksin

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya üzüntülerin biteceğine yorumlanır.

 48. Husra dedi ki:

  Ruyamda hastanede normal dogum yapmak icin saatlerce bekledikten sonra dogmayan cocugumu sezeryanla alioyorlar kendime geldigimde dogumu cok uzun sure geciktiktirdikleri icin bebek olu dogdu diyolar cok agliyorum bagiriyorum gercekten cok etkiledi ruya olmasina ragmen halen cok uzgunum

  1. admin dedi ki:

   Zamanında sizi üzen biri pişman olabilir, af dileyebilir.

 49. Merve dedi ki:

  Ruyada ıkız bebek dogurmak; yalnız biri cook guzel bir bebek, digerini ölü dogurdugunu gormek

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kısmetin açık olması ve elinize bol para geçmesine yorumlanır.

 50. Elif dedi ki:

  Rüyamda hastahane de doğum yaptigim sırada bebeğin çok küçük olduğunu ve ellerinin ayaklarının arkasında birleşik olarak bağlandığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Ufak tefek sorunları atlatmak, evde huzura yorumlanır.

DMCA.com Protection Status