Rüyada Ölü Koklamak

Rüyada ölü kokladığını görmek, çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlar ile aranızın açılacağına ve hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır. Duyacağınız bazı laflar kalbinizi kırabilir, hiç ummadığınız dostlarınızdan hiç beklenmedik sözler işitebilir ya da davranışlar ile karşılaşabilirsiniz. Bir zamanlar etrafınızda pervane olan birileri de şimdi size sırt çevirebilir. Zamanında peşinizden ayrılmayan kimseler daha sonrasında sizi küçümsemeye kalkabilir. Eskiden aranızın çok iyi olduğu insanlar ile aranızda yaşanacak tatsızlıklar yüzünden kalbiniz kırılabilir. Rüyada ölmüş birini koklamak, dargın olduğunuz yada bir süredir görüşemediğiniz insanlara karşı özlemin artacağına yorumlanır. Yurt dışında yaşayanlar memleket hasreti çekebilirler ve eski günlere özlem duyulabilir.

Rüyada ölü kokusu almak, bazı dostlarınız gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. Güvendiğiniz kişilerden hiç aklınıza gelmeyecek bir ihanet görebilirsiniz. İlişkisi olanlar da güven sorunları yaşayabilirler. İki yüzlü biri yüzünden ihanete uğrayabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anneyi Koklamak

Aile hayatında size ihtiyacı olan biri olabilir. Bir süredir görüşemediğiniz akrabalarınız sizinle iletişime geçebilir. Kardeşi olanlar için kardeşleriniz ile birlik olmanız gerekebilir. Aile içinde başı darda olan birine yapacağınız iyilik ile birlikte aranızda bağ güçlenir.

Rüyada Ölmüş Babayı Koklamak

Maddi durumu kötü olan kişiler için daha çok kazanca ve borçlarından kurtulmaya yorumlanır. Eğer ailenizde parasız kalan ve iflas eden biri varsa bu kişinin sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Aile fertleri ile aranızda dayanışma olabilir.

Rüyada Ölü Koklamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı haberler almak ve geleceğe dair umutların artacağına yorumlanır. Size karşı haksızlık yapıldıysa ilerleyen günlerde hak hukuk yerini bulur. Sevdiklerinizin size karşı gerçek duygu ve düşüncelerini öğrenebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status