Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, hayırlı bir rüyadır ve genellikle rüyada ölü görülmesinin diri getirdiği anlamına gelir. Yeni evli olan kişiler bebek müjdesi alabilirler. Hane içerisinde bebek bekleyen birinden de haber alabilirsiniz. Ailenizi de mutlu edecek önemli gelişmeler olur. Eğer sağlık problemleriniz varsa da tedavinizi olup eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Ameliyat olacak kişiler de sağlık sıhhat bulurlar.  Rüyada ölüler görmek, birden fazla müjdeli haber almaya, refaha sağlık sıhhate yorumlanır. Kişi yakınları arasından hasta kimselerden de iyi haberler alır. Hane içerisinde üzüntüler kederler biter.

Rüyada kendini ölünü görmek, sağlıklı ve uzun bir ömrün habercisidir. Sağlığınıza zararlı kötü alışkanlıklarınız varsa da bırakma kararı alınabilir. Artık kendi sıhhatiniz ve mutluluğunuz için daha çok çaba gösterebilirsiniz. Kişi kendi sağlık ve huzurunun kıymetini anlar. Sizi üzüp strese sokmaya çalışan kişilerden uzak durulur. Rüyada birini ölü görmek, o kişinin ömrüne ömür katıldığına yorumlanır. Eğer hasta ise de sağlığına kavuştuğuna dair haber alınabilir.

Rüyada Kefenli Ölü Görmek

Kendinizi yanında huzurlu güvende hissedeceğiniz insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Eğer yalnız iseniz doğru insanlar ile arkadaşlık kurulur. Rüyada ölünün kefenini görmek, evlenmek isteyenlerin iyi bir eş adayı bulacaklarına yorumlanır. Hayatınıza temiz kalpli insanlar girer. Derdinizi açabileceğiniz ve güvenebileceğiniz insanlar hayatınıza dahil olur.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek

Umudu kestiğiniz bir yerden gelecek olan hayırlı bir habere yorumlanır. Hem sizi hem de ailenizi mutlu edip çaresizlikten kurtaracak bir haber olabilir. İş arayanlar ümidi kestikleri yerden iş teklifi alabilirler. Bir kere başarısız olduğunuz bir şeyde de ikinci denemenizde başarılı olabilirsiniz. Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve sarılmak öpmek, aile içerisinde birlik ve beraberliğin olacağına yorumlanır. Küs olan konuşmayan aile fertleri ve akrabalarınız da barışabilirler.

Rüyada Ölmüş Biriyle Konuşmak

İçinize dert olan ve hiç kimseye anlatamadığınız şeyleri güveneceğiniz biri ile paylaşmaya yorumlanır. Sizinle benzer problemleri yaşamamış olan biri karşınıza çıkabilir ve bu kişi ile dertleşebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz özlediğiniz biri varsa da yakında yeniden görüşüp hasret giderilir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölen anneyi görmek, evinizde bazı sorunları sıkıntıları aşmaya yorumlanır. Ailenize kardeşlerinize yardım etmeniz ve onlara kol kanat germeniz gerekebilir. Hayırlı bir iş için de evinizde toplanabilirsiniz, sevdikleriniz evinize gelebilirler.

Rüyada Ölmüş Babayı Görmek

Herkesin takdirini kazanacak işler başarmaya ve mesleğinizde de başarılı bir insan olarak adınızdan bahsettirmeye yorumlanır. Aile işi ile uğraşan kişilerin işleri düzelir. Anne babanızdan öğrendiğiniz tavsiyeleri öğütleri kullanabilirsiniz.

Rüyada Ölü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler ile uğraşmaya ve sağlık sıhhat içinde bulunmaya yorumlanır. Eğer sizi huzursuz eden ve strese sokan şeyler varsa biter. Üzüntüleri geçmişte kalır ve yeni bir sayfa açılır. Yaşanan büyük sıkıntıların ardından haneye adeta güneş doğar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

18 Yorum

 1. Cigdem
 2. Tunar
  • admin
 3. Melis
  • admin
 4. anonim
  • admin
 5. Aygün
  • admin
 6. Aygün
  • admin
   • Aygün
 7. Aygün
  • admin
 8. Bahriye Karakaya
  • admin
 9. Aysu
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status