Rüyada Ölümden Korkmak

Rüyada ölümden korktuğunu görmek, hayatınızdaki bazı yeniliklere adapte olmakta çok zorlanmak anlamına gelir. Ön yargılı olduğunuz ya da hazır hissetmediğiniz bir konuda panik yapabilirsiniz. Önünde sınav mülakatı olanlar da büyük bir endişeye kapılabilirler. Üzerinize yüklenen görevler sebebi ile ya yapamazsam diye gece gündüz endişe duyabilirsiniz. Bazı insanların sizden beklentilerinin çok yüksek olması da bu duygulara yol açabilir. Sizi daraltan ve konsantrasyonunuzu bozan durumlar ile karşılaşılabilir.

Rüyada ölmekten çok korkmak, ayrı kaldığınız her kim varsa barışmak demektir. Özlem duyduğunuz ve ayrı kalmaya dayanamadığınız insanlar varsa yakında kavuşabilirsiniz. Özellikle de sevgilisinden ayrılan ya da eşinden ayrılma sürecinde olanlar tekrar barışırlar. Ya da çocuklarına veya anne babasına özlem duyanlar ziyaretlerine gidebilir, özlemlerini sona erdirebilirler.

Rüyada Ölüm Tehlikesi Görmek

Zamanında size zararı dokunan insanlara karşı önlem almaya yorumlanır. Bir zamanlar maddi zarar uğratan veya ailenizi üzen insanlar ile yeniden bir araya gelinebilir. Mecburen görüşmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı insanların sizi kandırmaması için çok çaba göstermeniz ve dikkatli olmanız gerekebilir. Aşk hayatında da sizi kandırıp hüsrana uğratan biri yeniden bir şans isteyebilir.

Rüyada Ölümden Korkmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, önemli bir değişime ve artık zorluklarla karşılaşmaya yorumlanır. Bir süredir ertelenen zor işler ve yükümlülükler için yakında kolları sıvayabilirsiniz. Sizden beklenilen çok fazla şey olabilir. Çevre baskısı yüzünden de üzerinizde stres artmaya başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Hato
 2. Damla
 3. Ümit
  • admin
 4. Abdemir
  • admin
 5. bedri
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status