Rüyada Ölünün Ayağının Altını Öpmek

Rüyada ölünün ayağının altını öptüğünü görmek, bir zamanlar verilen sözler varsa şimdi tutmaya ve kimseye mahcup olmamaya yorumlanır. Ailenize veya sevdiklerinize verdiğiniz sözleri tutarak onları mutlu edebilirsiniz. Örneğin elinize yüklü para geçebilir ya da elinize geçen başka imkanlar sayesinde onlara yardımcı olabilirsiniz. Eğer işsiz olan biri varsa işe girip para kazanmasına vesile olunabilir. Durumu kötü olan birine maddi yardım yapılabilir. Gelecek günlerde yapılacak olan iyilikler sizi manevi yönden rahatlatır. Kişi yaşamış odluğu sıkıntılara benzer bir sıkıntı yaşayan bir varsa o kişiye de yardım eli uzatabilir.

Rüyada ölmüş birinin ayağının altını öpmek, sağlık problemi olan kişilerin başka bir yere gidip tedavi olmasına, yakınlarından yardım almasına yorumlanır. Başka bir şehirde tedavi olunabilir, kişi hastalıklardan kurtulur. Eğer bir aile büyüğü varsa onun da ziyarete gidilebilir.

Rüyada Ölmüş Annenin Ayağının Altını Öpmek

Evli olan biri bu rüyayı görürse çocukları için bulunduğu fedakarlıklar karşısında çocukları çok iyi bireyler olurlar. Vatana millete hayırlı işler yaparak ailelerini gururlandırırlar. Eğer bekar iseniz hayırlı bir eş adayının habercisidir. Çok temiz kalpli ve ailenizin de onay vereceği, dürüst biri ile dünya evine girebilirsiniz. Kişi kendi yuvasını kurarak çok mutlu olabilir.

Rüyada Ölünün Ayağının Altını Öpmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapıların iyilikler sayesinde çevresindeki insanların da durumunun düzelmesi, onlara maddi manevi yardımda bulunmaya yorumlanır. Zamanında size iyilik etmiş insanlara da iyiliğiniz dokunabilir. Sizden beklentisi olan kişiler varsa yüzlerini güldürecek gelişmeler olabilir. Aileniz ve sevdiklerinizden çok güzel sözler işitebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Emine dedi ki:

  Rüyamda kuzenim eşini benim bi yakin arkadasimla aldatıyor evime gelmişler hatta ben yokken kızla telefonda konuşup ağlıyorum bağırıyorum o sırada kapi çalıyor ve ölen dayım geliyor omuzlarini sıvazlayıp ayaginin altını öpüyorum ve ağıt yakıyorum dizlerimi dövüp gercekten hüngür hüngür ağlayarak uyandirdi eşim

 2. Yıldız dedi ki:

  Merhaba rüyamda rahmetlik annemi gordum ve hemen ayaklarinin altini opdum annem bana hic bisey soylemedi sadece yuzume gulerek bakti , sonrada uyandim. Sizlerden yorum bekliyorum tesekkurler.

 3. Zülfikar dedi ki:

  Rüyamda hasta olarak ölen annemi.. Çok sağlıklı dimdik gördüm Evlenmiş olduğum Hanımım için bununla mutlu olabilecek işin dedi.. Ve çok tartıştık kız kardeşim araya girmek istedi Sen karışma anne oğul arasına dedi… Annem ayağını oturduğu yerden bana uzattı bende ayağının altını öptüm… Eger tabir ederseniz çok sevinirim ALLAHA emanet olun

 4. Banu Aysegul dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda olmus annemi sag gordum.Gidip ayaginin altini optum.Oldugu halde nadil geri geldigini sordum.Cok istersen olur dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine, refaha yorumlanır.

DMCA.com Protection Status