Rüyada Ölünün Ayağının Altını Öpmek

Rüyada ölünün ayağının altını öptüğünü görmek, bir zamanlar verilen sözler varsa şimdi tutmaya ve kimseye mahcup olmamaya yorumlanır. Ailenize veya sevdiklerinize verdiğiniz sözleri tutarak onları mutlu edebilirsiniz. Örneğin elinize yüklü para geçebilir ya da elinize geçen başka imkanlar sayesinde onlara yardımcı olabilirsiniz. Eğer işsiz olan biri varsa işe girip para kazanmasına vesile olunabilir. Durumu kötü olan birine maddi yardım yapılabilir. Gelecek günlerde yapılacak olan iyilikler sizi manevi yönden rahatlatır. Kişi yaşamış odluğu sıkıntılara benzer bir sıkıntı yaşayan bir varsa o kişiye de yardım eli uzatabilir.

Rüyada ölmüş birinin ayağının altını öpmek, sağlık problemi olan kişilerin başka bir yere gidip tedavi olmasına, yakınlarından yardım almasına yorumlanır. Başka bir şehirde tedavi olunabilir, kişi hastalıklardan kurtulur. Eğer bir aile büyüğü varsa onun da ziyarete gidilebilir.

Rüyada Ölmüş Annenin Ayağının Altını Öpmek

Evli olan biri bu rüyayı görürse çocukları için bulunduğu fedakarlıklar karşısında çocukları çok iyi bireyler olurlar. Vatana millete hayırlı işler yaparak ailelerini gururlandırırlar. Eğer bekar iseniz hayırlı bir eş adayının habercisidir. Çok temiz kalpli ve ailenizin de onay vereceği, dürüst biri ile dünya evine girebilirsiniz. Kişi kendi yuvasını kurarak çok mutlu olabilir.

Rüyada Ölünün Ayağının Altını Öpmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapıların iyilikler sayesinde çevresindeki insanların da durumunun düzelmesi, onlara maddi manevi yardımda bulunmaya yorumlanır. Zamanında size iyilik etmiş insanlara da iyiliğiniz dokunabilir. Sizden beklentisi olan kişiler varsa yüzlerini güldürecek gelişmeler olabilir. Aileniz ve sevdiklerinizden çok güzel sözler işitebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Yıldız
  2. Zülfikar
  3. Banu Aysegul
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status