Rüyada Ölünün Eve Erzak Getirmesi

Rüyada ölünün eve erzak getirdiğini görmek, yeni bir ev sahibi olmaya yorumlanır. Aileniz de yeni bir ev ya da başaka bir yatırım yapabilir. Ailenizin maddi durumu daha iyi olur. Eğer miras bekleniyorsa bu mirastan payınıza düşen yakında elinize geçer. Maddi beklentileriniz boşa çıkmaz. Uzun zamandır gelmesi beklenen toplu para yakında size ulaşabilir ve bu sayede yeni mal mülk alınabilir. İşsiz olan kişiler ise girecekleri işte hem yükselirler hem de eskisinden çok daha iyi şartlara sahip olurlar.

Rüyada ölünün erzak vermesi, borçların bitmesine ve evinizde rahat geçime yorumlanır. Evlenecek olan kişiler de çeyizlerini düzerek ailelerinin de yardımı ile tüm evlilik eksiklerini giderebilirler. Parasal sorunlardan evlenmekte zorlananlar yakında bu zorlukları aşarlar. Bekar olanlar ise zengin biri ile evlenip yuva kurarlar.

Rüyada Ölünün Eve Yiyecek Getirmesi

Evinizde hayırlı misafir ağırlamaya ve bolluk bereket dolu bir sofraya yorumlanır. Evine erzak almakta zorlananlar veya masrafı çok olanlar tüm masraflarını karşılar. Evinizin rızkı bereketi artar. Rüyada ölünün market alışverişi yapması, iş hayatında yükselişe ve bol kazanca ailenin geçimine katkıda bulunmaya yorumlanır. Anne babanıza da destek olabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Eve Erzak Getirmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinize daha çok para getirmeye ve rahat geçinmeye yorumlanır. Evli olanların eşleri de daha çok para kazanmaya başlayabilirler. İş hayatında daha büyük kazançlara ulaşılır ve ailenize daha iyi maddi olanaklar sunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hacer dedi ki:

  Merhaba lar rüyam da anne annemin erzak ve mercimek çorbası getrdigini gördüm ve sanki onu sadece ben farkediyirudm annm de vardı ama o benle konuşuyordu yeşil soğan yada ıspanak vardı ama emin değilim

 2. Ferhat dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda biz taziye sahibiydik ben kapıda gelenleri karşılıyordum kimin öldüğünü hatırlamıyorum. Yorumlar mısınız teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evnizde gelirin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status