Rüyada Ölünün Üstüne Toprak Atmak

Rüyada ölünün üstüne toprak attığını görmek, başkalarına yapılan yardımların gün gelip de karşınıza çıkacağına ve iyilik görmeye yorumlanır. Eğer bir süre önce birine iyiliğiniz dokundu ise şimdi o kişiden iyilik görebilirsiniz. Dürüst ve güvenilir insanlar hayatınıza girer, kötü niyetli kimseler hayatınızdan çıkar. Size faydasından çok zararı dokunan ve kendi çıkarı için kullanan birileri varsa da yollarınız ayrılabilir. Kalbi temiz kimseler hayatınızda kalır, kötü kişiler kendiliğinden hayatınızdan çıkar. Rüyada ölmüş birinin üstüne toprak atılması, paranızın günden güne çoğalmasına ve zenginliğe yorumlanır. Bilgi ve birikimleriniz artabilir, hem kültürel hem de maddi yönden kişinin zenginliği artar, Eğer bir süredir iş ve eğitim hayatında çok çalışıyorsanız karşılığını almaya başlarsınız. Ödüller gelebilir, önemli birikimler yapılabilir.

Rüyada ölmüş kişi gömülürken toprak atmak, sıkıntıların hepsinin geride kalacağına ve yeni fırsat kapılarının açılacağına yorumlanır. İçten içe sizi üzen şeyler son bulur, yeni fırsat kapıları önünüze açılır. Gönlünüzden geçen güzel şeylere sahip olabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Mezarına Toprak Atmak

Sizi üzen ve kalbinizi kıra insanların gelip özür dilemesine, sağlam bir temel üzerine oturulan ilişkilerin devam edeceğine  yorumlanır. Boşanmak üzere olanlar yeniden ilişkilerine bir şans verebilirler. Ayrılık yaşayanlar da tekrar barışabilirler. Rüyada mezara kürekle toprak atmak, hayalini kurduğunuz ama gerçekleşmesi zor sanılan şeylerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Hayatınızda meydana gelen değişiklikler size güzel fırsatlar sunar.

Rüyada Ölünün Yüzüne Toprak Atmak

Birinden gizlediğiniz şeyleri o kişiye söylemek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Gerçek bir dost olduğunuzu gösterebilir, arkadaşlarınız koruyup kollayabilirsiniz. Onların bilmesi gereken şeyleri varsa ve söyleyemiyorsanız açıklamak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Üstüne Toprak Atmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdiklerinize iyilik yapmaya ve zor günlerinde yanında olmaya yorumlanır. Birikimleriniz artabilir ve mesleğinize de önemli yatırımlar yapabilirsiniz. Size destek veren yakınlarınız olabilir, dert ve keder geride kalır. İçinize ukde kalan şeyler varsa dile getirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

21 Yorum

 1. Zennur
 2. Igit
 3. Sevil
  • admin
 4. Kader
  • admin
 5. Aygül
  • admin
 6. hataylı
  • admin
 7. Omer
  • admin
 8. İrem
 9. Sltn
  • admin
 10. Ahmet KILIÇ
  • admin
 11. Gülsüm
  • admin
 12. Yasemin
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status